ژاک Roloff جوک های خود را طلاق پدر و مادر ‘احتمالا’ نمی خواهد در دو تاریخ

کار ساخت آن! امی و مت Roloff شده اند “صمیمی” با یکی دیگر از 2016 طلاق — اما ممکن است آماده به خود را با قطع مربوطه قابل توجهی دیگران فقط رتبهدهی نشده است.

“آنها در حال گرفتن همراه خوب” ژاک Roloff, 29 توضیح داد به ما هفتگی به طور انحصاری در مارس 6 در حالی که آماده شدن برای فصل 20 والاتر از افراد کمی بزرگ جهان. “آنها فقط در تلاش برای شکل مزرعه معامله است. به من گذار و همه چیز را و شما خواهید دید که در فصل آینده. این یک ادامه بحث برای آنها, اما من فکر می کنم آنها در حال برخورد با آن به عنوان بهترین آنها می تواند یک زن و شوهر طلاق بلکه شرکای کسب و کار هنوز هم … نه مثل آنها نمی تواند در همان اتاق با هم.”

با وجود دوستانه تقسیم ژاک شوخی که امی, 55, و مت, 58 را “احتمالا نه” بود رفتن بر روی هر دو تاریخ فقط رتبهدهی نشده است. هر دو از exes نقل مکان کرد پس از تماس آن واریز شده است. امی است به راه رفتن پایین راهرو با نامزد کریس مارک و مت برای رفت و با او در رابطه با Roloff مزارع کارمند Caryn چندلر در سال 2017.

Zach Roloff Jokes That His Parents Probably Arent Ready Double Dates
ژاک Roloff. حسن نیت ارائه میدهد ژاک Roloff/Instagram

سابق زن و شوهر اعلام جدایی خود را “با غم و اندوه بزرگ” در یک بیانیه مشترک به ما نزدیک به پنج سال پیش. “ما افتخار می کنیم از آنچه که ما انجام داده اند هم از جمله افزایش چهار شگفت انگیز کودکانی که رشد کرده است برای تبدیل شدن به قابل توجه در بزرگسالان و ساختمان ما قوی و مداوم کسب و کار موفق,” the TLC شخصیتهای نوشت: در ماه ژوئن 2015 اذعان پایان 27 سال از ازدواج. The exes که نهایی شدن طلاق خود را در آوریل سال 2016 به اشتراک گذاری ژاک و دو برادر جرمی, دختر, مولی, 26 و پسر یعقوب, 23.

Zach Roloff Jokes That His Parents Probably Arent Ready Double Dates
مت Roloff و امی Roloff.

امی اعلام نامزدی اش برای Marek, 56, پس از آن او در یک زن و شوهر در رستوران های مورد علاقه در مدت کوتاهی پس از تولد او در ماه سپتامبر سال 2019. شش ماه پس از خانواده خوشحال, اخبار, Zach و همسرش, Toriنمی تواند بیشتر هیجان زده برای امی “فصل جدید” برای شروع.

“او یک همراه و همدم که او خواهد بود و احتمالا برای بقیه زندگی خود را. کریس یک مرد بزرگ” ژاک گفت: ماو اضافه کرد که او رابطه خوبی با او به زودی به ناپدری. “ما بازی تخته, بازی با هم در همه زمان ها و ما فقط چشم به چشم در بسیاری از چیزها است.”

با Roloff درخت خانواده در ادامه به رشد ژاک اعتراف کرد که پدر و مادر خود قرار داده و خود را شخصی تفاوت از کنار به خاطر نوه های خود را. ژاک و Tori 28 سهم 2 سال با پسر جکسون و 4 ماهه دختر نوجوانی در حالی که جرمی استقبال دختر اخگر با همسرش, Audreyدر سپتامبر 2017 و پسر بوده در ماه ژانویه است.

“وجود دارد یک هدف بزرگتر در ذهن در حال حاضر با grandbabies,” ژاک توضیح داد به ما. “هر کس می خواهد به راه اندازی یک محیط مثبت برای آنها بنابراین هر کس می شود, همراه به عنوان آنچه که آنها نیاز به.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>