Zac Efron, دوستیابی Halston Sage پس سارا فرض تقسیم

آن را بیش از. زک Efron و شناگر دختر سارا فرضنامیده اند آن واریز شده پس از کمتر از یک سال از آشنایی ما هفتگی به طور انحصاری تایید در شماره جدید.

“رابطه فقط کار نمی کند,” یک منبع می گوید ما. “او آمد به L. A., و آن را هرگز دوباره رفتن.”

سابق دیزنی کانال star, 32, در حال حاضر نقل مکان کرد و دوستیابی بازیگر Halston Sage, منبع دیگر می گوید ما به طور انحصاری است.

Zac Efron Is Dating Halston Sage After Ending Relationship With Sarah Bro
زک افران Halston Sage و سارا برو. AP/شاتر; MediaPunch/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد سارا Bro/Instagram

Efron و مریم گلی, 26 “آیا در یک رابطه جدی و در عشق” خودی می گوید. “آنها صرف تعطیلات با هم بخشی از آن زمان در سانتا باربارا.” کالیفرنیا بومی و الیور بازیگر شد costars در سال 2014 به کشورهای همسایه و به طور خلاصه در ارتباط عاشقانه در آوریل 2014. توسط ماه ژوئیه آن سال Efron بود تنها یک بار دیگر.

در مارس 2019, ما را شکست این خبر که Efron و فرض و 23 ساله بودند و یک مورد پس از سابق زن و شوهر موجب آشنایی شایعات. قبل از رابطه خود تایید کرد که همسایگان ستاره و المپیک بودند خال خال را با هم در مناسبت های مختلف از جمله اول خود را رویت در یک کلاس تناسب اندام در لس آنجلس در ماه ژانویه 2019.

دو ماه بعد Efron و فرض اضافه شده سوخت بیشتر به آتش زمانی که آنها دیده می شود حضور در مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی بازی در لاس وگاس. آنها همچنین با حضور در Los Angeles Kings بازی هم روز قبل.

Efron پیروی نمی کند فرض در Instagram اما ورزشکار را به شرح زیر سابق کمال است و در ادامه به “مانند” جدیدترین تصاویر.

Efron تقسیم از Bro می آید تقریبا یک ماه پس از دبیرستان موزیکال آلوم مواجه سلامت را بترساند در حالی که فیلمبرداری در پاپوآ گینه نو. او در بیمارستان بستری شد و پس از درد و رنج از یک عفونت باکتریایی جدی اما بزرگترین شومن و بازیگر بعد از آن به اشتراک گذاشته است که او انجام شده بود OK پس از حادثه ترسناک.

“بسیار خدا را شکر به هر کسی که رسیده است ، من مریض در پاپوآ گینه اما من bounced بازگشت سریع به پایان رسید و شگفت انگیز 3 هفته در P. N. G.,” او زیر نویس دسامبر 2019 Instagram پست که در آن او دیده می شد با خوشحالی نما با کودکان و مردم محلی است. “من خانه برای تعطیلات با دوستان و خانواده. با تشکر برای همه عشق و نگرانی شما در سال 2020!”

Us Weekly Cover Issue 0620 Duchess Kate Her Side of the Story

قبل از Efron فروپاشی و جدید ارتباط بودند تایید شد ما را شکست این خبر که او دوست دختر سابق, Vanessa Hudgens و آستین باتلر راه جدا و پس از نزدیک به نه سال است. “ونسا و آستین رسما شکسته و ونسا شده است گفتن کسانی که به او در مورد فروپاشی” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ژانویه 14.

در پی Hudgens و ساقی را تقسیم طرفداران 31 ساله قانون دوم بازیگر زن و Efron سابق در ارتباط با توییتی تمایل خود را برای exes برای آشتی. یکی از طرفداران نوشت که Hudgens تک بودن “است زک Efron را فرصتی برای احیای Zanessa,” در حالی که کاربر دیگری گفته Efron “بیا” او”،” یک شخص ثالث به اشتراک گذاشته شده کلیپ Efron شخصیت تروی بولتون در High School Musical 2 آواز و رقص راه خود را از طریق یک, انفرادی, موسیقی شماره, نوشته: “زک افران در راه خود را به Vanessa Hudgens,’ خانه پس از شنیدن او را شکست تا با Austin Butler.”

Efron و Hudgens شکست در دسامبر 2010 پس از پنج سال با هم. این بسیار ستمکار تکان دهنده بد و ناپسندیده بازیگر نیز مرتبط شده است به لیلی کالینز, الکساندرا داداریو و میشل رودریگز.

برای اطلاعات بیشتر و تماشای ویدئو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>