خود را Staycation هستید باغ آرزو لیست

چرا شما باید مراقبت از

فقط به خاطر اینکه شما خانه نشین معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از طبیعت است.

بسیاری از ما در خانه گیر کرده. و به عنوان یک موج جدیدی از کروناویروس محدودیت های تصویب شده پس از افزایش بستری شدن در بیمارستان این احتمال وجود دارد که خانه جایی است که ما برای آینده قابل پیش بینی. اما این بدان معنا نیست که شما باید بدون در خارج از منزل. در اینجا برخی از راه برای صنوبر تا باغ یا حیاط خلوت, به طوری که شما می توانید زندگی خود را بهترین staycation هستید زندگی است.

صنایع مرغ مگس خوار فیدر

یکی از غیر منتظره نفع اجتماعی فاصله است که آن را به تشویق مردم برای نزدیک شدن به طبیعت. چه راهی بهتر برای حیات وحش را به حیاط خلوت خود را با بیش از یک مرغ مگس خوار فیدر? این مقرون به صرفه handblown شیشه ای یکی با استفاده از رنگ آمیزی روشن — قرمز آتشین یا آبی پررنگ گزینه های در دسترس هستند — به جذب پرندگان و گسترده آن دهان شیشه ای شفاف مخزن می سازد آن را آسان برای دیدن و به دوباره پر کردن شهد. آن را نیز شامل چهار گل فرورفتگی برای hummingbirds به جرعه آب از و بقیه که به معنی جدید خود را مهمان ممکن است باقی بماند در حالی که برای. قیمت برای زیر $25.

صرفه جویی در آب با آب باران هر بشکه

آن را نه تنها دوستدار محیط زیست چیزی که به انجام — شما همچنین می توانید صرفه جویی در قبض آب خود را با این 25 گالن آب باران در هر بشکه است که تاشو و همراه با آسان برای دسترسی به فواره زدن اب. شما حتی می توانید با استفاده از آن به عنوان بداهتا حیاط خلوت حمام یا استخر برای حیوانات خانگی خود را و یا آنهایی که کمی. قیمت برای زیر $35 (کوچکترین سایز).

Afro girl and friends playing on a water slide

برچسب گیاه

آیا شما از آن متنفرم زمانی که شما را فراموش کرده ام که سبز ساقه ریحان و که آویشن? یک ابزار بسیار مهم برای جدید و باغبان با تجربه به طور یکسان این کوچک چوبی گیره برچسب برای جوانه زدن گیاه مهد کودک راه زیبا برای به یاد داشته باشید که دانه جوانه و که در آن در حالی که هنوز خود را باغبانی ، قیمت برای زیر $35.

دستکش باغبانی … با پنجه

این یک حقیقت جهانی به ندرت سخن گفته است که وجود دارد در واقع دستکش برای هر مناسبت از سگ نظافت دستکش با شدت و گرد nubs برای نهایی ماساژ به این سوراخ-مقاوم در برابر ضد آب دستکش های لاستیکی با پنجه نوک انگشتان آن را حفر repotting و یک میلیون دیگر وظایف آسان تر است. قیمت برای زیر $3.

“هوشمند” گلدان گیاه

پارچه نمدی یا “رشد کیسه” گلدان مناسب برای کسانی که باغبان با محدود حیاط خلوت فضا و با حق طراحی ذهن ایجاد می های مختلف زیبایی از خشت سنتی متمرکز بر محیط. این پنج قطعه تنظیم می آید با گزینه های متعدد اندازه و هر یک رسیدگی ساخت مرتب دکور در فضای باز یک نسیم است. قیمت برای زیر $15.

دستی آشپزخانه کمپوست

این به خوبی طراحی شده انباشته کمپوست اجازه می دهد تا شما را به تبدیل آشپزخانه خود زباله به کمپوست برای باغ خود را. با گزینه های رنگ چندگانه و متعدد با استفاده از آن می تواند به عنوان همه چیز از یک سطل زباله می تواند به خشک و مرطوب جدایی سازی — این است که یک واحد چند منظوره. قیمت برای زیر $15.

50-پا آب اسلاید

نه به طور جدی. آن را فقط شما هزینه کمی بیش از یک بزرگ است. این کادیلاک از اسلاید آب — هوا تنگ, دو-دوخته شده با کیفیت بالا نیروانا برای تابستان سرگرم کننده است که تقریبا تضمین خواهد کشید تا کل حیاط خلوت. اما به من گفت شما می توانید زندگی خود را بهترین staycation هستید و با پارک آب بسته برای آینده قابل پیش بینی چه چیزی می تواند بهتر از ایجاد خود شخصی تفریحی پارک ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im