سوالات خود را در مورد پلیس شهر نیویورک داده شکایت, پاسخ

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

پس ما منتشر شده NYPD فایل های ما به میدان فرستاد تعدادی از سوالات در مورد داده ها از خوانندگان. ما در جواب چند تا از آنهایی که شایع ترین در اینجا.

چه داده آیا شما آزادی ؟

ما در حال انتشار 33,358 اتهامات واصل جدید و غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره در برابر زمان NYPD افسران به عنوان طولانی به عنوان کسانی که افسران باید حداقل یک شکایت علیه آنها اثبات. این اتهامات شده اند به طور کامل بررسی توسط CCRB.

این نشان دهنده اتهامات علیه 3,996 افسران شاغل که از ماه ژوئن سال 2020 است. ما لازم نیست که اتهامات علیه ماموران که دیگر به کار گرفته شده توسط NYPD.

چه اطلاعات آوردید از نیویورک CCRB?

ما دریافت 36,892 مجموع اتهامات.

که سوابق نداشت و پس از انتشار ؟

اطلاعات دریافتی ما از مطالعه حذف از ما منتشر شده برنامه ها و داده ها دانلود 3,213 فردی اتهامات عنوان “بی اساس” — زیر 9 ٪ از تعداد کل پرونده.

ما همچنین حذف تعداد کمی از افسران (62) در برابر آنها CCRB تا به حال اثبات اتهامات اما که اثبات اتهامات رفته بود به طور کامل از طریق NYPD اداری تعقیب روند.

است اطلاعات شما را دریافت متفاوت از داده ها است که در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی ، اگر چنین است چگونه است ؟

ما درخواست کمتر سوابق از TECHFREEDOM آیا محدود کردن درخواست ما تنها به افسران که تا به حال حداقل یک شکایت اثبات.

من می دانم که حداقل یک شکایت ثبت شده است در برابر یک افسر. چرا نمی توانم پیدا کردن افسر (یا شکایت) در پایگاه داده ؟

اگر افسر در حال حاضر شاغل در NYPD و نیست در این مجموعه داده و سپس CCRB بود نه اثبات حداقل یک اتهام علیه است که فرد زمانی که ما با دریافت این اطلاعات است. برخی از اتهامات اخیر ممکن است اثبات و یا مورد بررسی قرار گرفته اما هنوز از طریق NYPD اداری تعقیب روند (که رخ می دهد پس از CCRB روند) و ارائه نمی شد به ما.

اگر افسر پلیس است که در این داده اما شما نمی بینید شکایت آن است که به احتمال زیاد به این دلیل که بررسی نشده بود تکمیل و یا به طور کامل بسته و در زمان ما با دریافت این پرونده است. که می تواند برای تعدادی از دلایل از جمله CCRB ناتوانی تماس با شاکی. داده ها تنها شامل شکایت دریافت کرده اند که تحقیقات کامل و بسته شده است. بنابراین آن را به طور بالقوه از دست رفته موارد با uncooperative یا غیر قابل دسترسی شاکیان.

آخرین دلیل شما ممکن است یک شکایت است اگر CCRB ذکر شده شکایت به عنوان “بی اساس” به این معنی که آنها تعیین می شود که اتهام نیست در واقع رخ می دهد. ما حذف این. ما حذف حدود 9 درصد از پرونده های از این مجموعه داده که با طبقه بندی موضوعی.

چرا وجود دارد بیشتر شکایات واصل شده اخیرا ؟

داده ها تنها شامل موارد بسته برای فعال وظیفه افسران بنابراین مسن موارد در برابر افسران بازنشسته شده اند و یا در سمت چپ نیروی گنجانده شده است. همچنین جدیدتر موارد است که هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل بسته شده و یا مورد بررسی — یک فرایند است که می تواند ماه — شامل نمی شود.

من نمی در نیویورک زندگی می کنند. چگونه می توانم دیدن اطلاعات مانند این برای من شهرستان ؟

ما خوشحالیم که شما خواسته! اندرو فورد یک خبرنگار با Asbury پارک مطبوعات و عضو ProPublica محلی گزارش شبکه نوشت: یک راهنمای دستی در فقط این سوال! دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا و یا چک کردن ما swipeable مبین در Instagram. اگر شما در پیدا کردن اطلاعات جالب به ما اطلاع دهید.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>