جدید خود را به محل های مورد علاقه است Wubble

چرا شما باید مراقبت از

The Weekender ویژه همکاری بین OZY قبیله اعضای دور و نزدیک به ارائه توصیه های خوشمزه برای ارزش خود را آخر هفته که ما دست و پنجه نرم کردن با خبرنگاران در امریکا است.

چه نوشیدنی

Hemmingway

ارنست همینگوی را پوست کنده. این نسخه از شیرین-ترش تابستان نوشیدنی نیست ایجاد شده توسط پیر مرد و دریا نویسنده اما آن ایجاد شد برای او — در سال 1921 توسط یک هاوانا متصدی بار.

آلوچه Mezcal ترش. شما می خواهید یک نوشیدنی است که بسته بیشتر از یک پانچ و طول می کشد کمی کار ؟ برای این گرمسیری-هنوز-دودی ترش, شما نیاز به شروع حداقل یک ساعت در پیشبرد (و منبع آلوچه پوره). اما آن را به ارزش آن است.

آنچه به گوش دادن به

Kamasi Washington Performs In Auckland

مسدود کردن برچسب شده است. جاز supergroup مهمانی شام در اولین آلبوم کاهش یافته است 10 ژوئیه (شما می توانید گوش دادن در اینجا) اما برای ما پول بهترین مسیر از تمام هیپ-هاپ و جاز رکورد است که در روح غنی سازی “توقف برچسب:” با آن آواز و سازگار و آرام بخش ضرب و شتم.

مستند. وجود ندارد بسیاری از صداهای متمایز تر از جامائیکا, رگی, خواننده و ترانه سرا Koffee. او جدیدترین تک ارائه می دهد و دیدگاه او در مستند … و فریب آینده سفر جاده ای آزادی.

F*** مردم چه می گویند. Alt-پاپ اواز یا موسیقی دو نفری X عاشقان با نام مستعار لندن جکسون و یعقوب (Ames, انجام شده است هم از آنها 11 — به طوری که نیمی از زندگی خود را. بررسی این الهام نوای اعتماد خود را جلوتر از خود را در ماه اکتبر انتشار آلبوم.

چگونه به گوش دادن. آن را فقط به موسیقی شما را انتخاب کنید و آن را چگونه به شما گوش دادن به آن است. اتمام OZY هدیه راهنمای تجهیزات صوتی موضوعات از سخنرانان به هدفون برای دریافت کنید که صدای شما از دست رفته.

چه به تماشای

خوش آمدید به Wubble. با WNBA (آه و NBA) پناه میبرند در فصل طولانی ویروس امن حباب در والت دیزنی توچال در اورلاندو ما می دانیم که شما همه اضطراب برای یک نگاه در داخل. اتمام دالاس بال رو به جلو ایزابل هریسون روز در زندگی وی لاگ سری برای نگاه کردن به درون و یا مینه سوتا سیاهگوش ستاره Lexie براون خوش آمدید به Wubble های صادقانه و منحصر به فرد بینش چگونه تیم خود را رسیدگی به شرایط فوق العاده ای.

لحظات. این جمعه قرار بود تاریخ مراسم افتتاحیه بازی های المپیک در توکیو, تا, خوب, شما می دانید … اگر شما از دست رفته خود را دوز المپیک اقدام در این سال اتمام لحظات با OZYدر حال حاضر جریان در Hulu. قسمت دو به شما طول می کشد در پشت هیبت الهام بخش داستان پارالمپیک برنز و نقره مدال mindfulness.

Tyreek تپه. ده ها تن از بازیکنان NFL باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اما لیگ هنوز برنامه ریزی برای آغاز فصل هفت. 10. این بدان معناست که بازیکنان باید برای اقامت آماده و ستاد در حال اجرا به عقب و گیرنده Tyreek “یوزپلنگ” هیل است revved خود را در کانال یوتیوب ارسال تمرین رئال و دیدگاه خود را در قرنطینه.

چه چیزی را می پوشند

shoes

BirkenSlides. نگاه شما گیر شده است بیشتر در خانه برای هفته ها و اعتراف آن شما با قرار دادن تلاش های زیادی را به کمد لباس خود را. اما این نیز به معنی این است که شما می توانید شروع به گرفتن واقعا احمقانه خود را با مد — برای مثال شما می توانید با پوشیدن این رنگ آبی روشن براق BirkenSlide صندل به کار و به معنای واقعی کلمه هیچ کس نمی خواهد می دانم که به جز شما و سگ خود را (که نمی خواهد بگوید).

نایک هوا حداکثر Koko. اگر شما فکر می کنم نام منحصر به فرد است صبر کنید تا صندل. این دلپذیری, قلاب سنگ پشت, پاشنه بلند صندل-کفش یک بیانیه ساز با آهک لهجه های سبز است که با مطلقا هیچ چیز شما را و نایک هوا حداکثر cushioning.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de