کودکان و نوجوانان شما نیاز به دوز فرهنگ دو زبانه؟ او می تواند

چرا بايد اهميت بدي

چون این موضوع به مسائل آموزش و پرورش و نژاد در همه گیر ها می انجامد.

  • کارآفرین استیون ولف Pereira ساخته شده است نوآورانه دو زبانه آموزشی – فن آوری شرکت است که شامل برنامه و آنلاین نشان می دهد.
  • ترکیب فناوری یادگیری در خانه و آموزش فرهنگی، هم به محیط یادگیری همه گیر و هم اعتراضات عدالت نژادی می داند.

این شدید نیست که بگوییم همه چیز در فرهنگ آمریکایی در حال تفکر دوباره — از پلیسی و شیوه های کسب و کار به باشگاه کتاب و تاریخ. آموزش و پرورش تفاوتی با این وجود با عامل تغییر عظیم دیگری روبرو ست: یک همه گیر جهانی که بسیاری از بشریت را به مدرسه در خانه، غلاف های یادگیری یا دیگر اشکال آموزش از راه دور مجبور کرده است.

با توجه به این که پس پس پس زمین لرزه ای، که در آن انزوای اجتماعی ملاقات خواستار درک چند فرهنگی، پدر و مادر به دنبال پاسخ است. شارژ با راه حل استیون ولف Pereira، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Encantos، برنده جایزه آموزشی – شرکت فن آوری است که ارائه می دهد هر دو فیزیکی و آنلاین دو زبانه (انگلیسی و اسپانیایی) محصولات آموزش و پرورش برای کودکان سن ابتدایی است.

استیون ولف پرایرا

از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۱۵، انکانتوس به یک برند چند چهره با تمرکز بر تنوع فرهنگی و آموزش مهارت های قرن ۲۱ توسعه یافته است. آن را با Canticos آغاز شد, یک نام تجاری قافیه دار مهد کودک که به سرعت تبدیل به یک سری دیجیتال نامزد امی نیک جونیور که برنده جایزه کیدپرده 2020. شرکت در حال گسترش Issa’s Edible Adventuresبا ماجراهای خوراکی ایسه ، نمایش آشپزی کودکان متمرکز بر سلامت ، تغذیه و فرهنگ ، و مسافران کوچک ، محصول ی که Pereira مقایسه با راهنمای سفر سیاره تنها ، به جز برای کودکان. در اوایل ماه ژوئیه، این شرکت یک برنامه پیش دبستانی دو زبانه Canticos راه اندازی کرد، و با ویدئوها و کتاب های تعاملی که نه تنها موضوعات آشکار، مانند فونیک و ریاضی را آموزش می دهد، بلکه به موسیقی و آگاهی اجتماعی دل می بندد. طرح هایی برای اضافه کردن پرتغالی و فرانسوی به مخلوط به زودی وجود دارد. Pereira می گوید: «هیچ چیز دیگری مثل این برای یادگیری دو زبانه وجود دارد.

امروز، اکثر شرکت های اد تک تنها محصولات نقطه ای — آنها محبوب نیست ، مارک های مصرف کننده قابل اعتماد خانگی با طرفداران وفادار است.

استیون ولف پرایرا

نام تجاری چند رسانه ای تقلید تجربه Pereira و بنیانگذاران او، همه آنها در خانواده های چند فرهنگی بزرگ شده است. این 47 ساله با علاقه به یاد می آورد که با یک مادر دومینیکن که در خانه به زبان اسپانیایی صحبت می کرد و یک پدر برانکس متولد شده، بازیکن مشتاق stickball و جنگ جهانی دوم کهنه کار. Pereira فکر می کرد که پس از فارغ التحصیلی از تافتس در سال ۱۹۹۵ با مدرک روابط بین الملل و اقتصاد، او فکر می کرد که به “کار در توسعه برای بانک جهانی یا چیزی، “او می گوید.

در عوض او به عنوان یک تحلیلگر سهام خصوصی در بلک ستون و سپس سیتی بانک، قبل از اینکه در تبلیغات دیجیتال و بازاریابی در آکامای تکنولوژی، اکسپریان و یونویژن از اواخر دهه ۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ درگیر شود، به کار افتاد. تا زمانی که اولین فرزند پرایرا متولد نشده بود، در سال ۲۰۱۵، که تمایل او به ساخت برای آینده باعث شد که او با همسرش، نوریا سانتاماریا ولف و زوج دیگری به نام سوزی جارامیلو و کارلوس هیوز، انکانتوس را در هم راه پیدا کند.

او با اعتقاد به این حرف می زند و این روابط شگفت انگیز را با افراد مختلف می کند. آسان است که بدانیم می خواهید با او همکاری کنید، زیرا شما به اینکه تمایل او به حرکت سوزن چقدر معتبر و بالا است ایمان دارید.”

این سخت است به تصویر زمان بهتر برای Encantos به بهره گیری از هدف خود را از یادگیری دیجیتال و ماموریت چند فرهنگی. گزارش بارکلیز که سال گذشته منتشر شد، بحران آموزش جهانی را روشن کرد که در آن 6 کودک از 10 کودک حداقل نمره های خواندن و مهارت ریاضی را کسب نمی کنند. و این قبل از آن بود که نگرانی های همه گیر نابرابری در مدرسه از راه دور را افزایش دهد.

گزارش نشان داد که شرکت های ed-tech می توانند تا سال ۲۰۲۵ به یک صنعت ۳۴۲ میلیارد دلاری رشد کنند، بیش از دو برابر شدن بازار ۲۰۱۸، با ۲۰ به علاوه بازیکنان اصلی، از جمله سگ های بزرگ مانند Coursera و Duolingo. چه بیشتر، ایالات متحده در حال تنوع در نرخ پیش بینی های دور از پیش بینی، با داده های سرشماری زود هنگام نشان می دهد که نزدیک به 4 در 10 آمریکایی ها به عنوان چیزی غیر از سفید، به رهبری رشد در جوامع لاتین و آسیایی آمریکایی شناسایی می شود. Pereira است “دیدن تقاضا از مردم، درخواست او را برای محتوای بیشتر. این دیگر یک مکالمه یک طرفه نیست، روشی که همیشه در ابتدای یک شرکت است.” اشرف می گوید.

Screen Shot 2020-08-06 at 7.03.31 PM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im