شما صحبت کرد OZY گوش: 100 صدای در مسابقه در امریکا

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که ما در حال رفتن هرگز به جلو حرکت کند و اگر ما نمی گوش دادن به هر یک از دیگر.

آن است که تقریبا سخت به این باور چقدر دنیا تغییر کرده است در چند هفته گذشته — و در واقع چگونه حوادث در آتلانتا فقط شب گذشته تاکید بر نیاز فوری برای تغییر. زمانی که من نوشت: به OZY مشترکین به تازگی در مورد ما تصمیم به تمرکز OZY ماموریت و هدف مستقیما در کمک به ایجاد یک جامع تر و فقط در دنیا بیش از 2000 نوشت — و نه با یادداشت کوتاه اما طولانی متفکر و صادق هستند.

شبان دانش آموزان و معلمان و پدر و مادر معترضان و افسران پلیس و قربانیان غارت همه نوشت. سابق Klan Grand اژدها نوشت و بنابراین بیش از حد انجام یک ترس 80 ساله مادر بزرگ. نامه ها همه پر از احساسات و هر توجه داشته باشید با ارزش است. 100 از جالب ترین ایده ها در مسابقه است که من خوانده ام و تا کنون گزیده ای زیر.

ما به ارمغان آورد و این گروه با هم نه به این دلیل که ما فکر می کنم آنها باید جواب اما از آنجا که ما معتقدیم همه ما را به یاد چیزی که ما گوش دادن به هر یک از دیگر.

من مطمئن هستم که این گزینش ناقص است; در ادامه و لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنم بعد از شما آن را بخوانید — اگر شما فکر می کنم ما از دست رفته یک زاویه یک دیدگاه یا یک کسی که سزاوار شنیده می شود و یا اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. شما می توانید به من ارسال یک توجه داشته باشید به [email protected]

Ku Klux Klan Members
Martin Luther King With Civil Rights Marchers
George Floyd's Family Attends Memorial Service And March In New York City
us-politics-race-unrest
Black Lives Matter Protest In Paris
TOPSHOT-US-POLITICS-RACE-UNREST
TOPSHOT-US-POLITICS-RACE-UNREST
TOPSHOT-US-POLITICS-RACE-UNREST

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im