شما نیاز به دیدن جولیا لوئیس-دریفوس’ آرایش در COVID-19 PSA


You Need to See Julia Louis-Dreyfus’ Makeup in Her COVID-19 PSA
جولیا لوئیس-دریفوس. گریگوری پک/شاتر

کمدی طلا! جولیا لوئیس-دریفوس انجام بخشی خود را برای تشویق او 1.3 میلیون Instagram followers به ماندن در خانه در طول COVID-19 همه گیر — و این واقعا یک PSA بر خلاف هر گونه دیگر است.

این Seinfeld بازیگر نوشته شده یک ویدیو را به او Instagram تغذیه در چهار شنبه, مارس 9, فیلم برداری در آنچه به نظر می رسد او ، “اوه سلام. آن را به من, را, دوست, Julia Louis-Dreyfus,” او گفت:, دوربین, ورزشی, مو وحشی بیش از حد penciled ابرو و دراماتیک آرایش چشم.

“شما می دانید به طور معمول زمانی که من می توانم در یک PSA مثل این من یک مو و آرایش تیم حرفه ای گلم تیم — که می آیند و به من کمک کند با نگاه من. اما امروز آنها در حال اقامت در خانه. آنها ایمن ماندن و این چیزی است که من می خواهم به درخواست شما را به انجام است.”

کمدین و سپس اقدام به اعمال جسورانه سایه ای از رژ لب قرمز عمد (و hilariously) لکه آن را بیش از همه بخش پایین تر از صورت خود را به یک نقطه در مورد مهارت های آرایش خود را — و یا فقدان آن است.

لوئیس-دریفوس در ادامه به یک نقطه جدی حتی اگر او ساخته شده آن را دشوار است به در نگاه او با چهره ای راست. “لطفا در خانه بمانند” او گفت:. “لطفا ایمن ماندن و کمک به ما صاف منحنی. و اگر شما اتفاق می افتد به بیرون رفتن لطفا با حفظ 6 پا از فاصله فیزیکی.”

این Veep ستاره زیر نویس این ویدئو “خوشحال برای کمک به دریافت این پیام را 💋@cagovernor #StayHomeSaveLives.”

دیگر افراد را به شدت به فیلم PSA کمپین برای تشویق پیروان رسانه های اجتماعی به ماندن در خانه. که شامل آرنولد شوارتزنگر, Ryan Reynolds, Michael Rapaport , و بیشتر.

دوستان و پیروان بودند به خصوص تحت تاثیر قرار توسط Louis-Dreyfus’ خلاق را در PSA. من متاسفم بازیگر Andrea Savage اظهار داشت: “من دوست دارم همه چیز را در مورد این. با تشکر از شما.”

یک فن اظهار داشت: “او به خوبی ممکن است جالب ترین فرد در این سیاره است.”

یکی دیگر از کمدین است که به تازگی به روشن خلق و خوی در رسانه های اجتماعی شد, چلسی هندلر. روز شنبه, مارس 7, مجری تلویزیونی به شوخی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خودش با استفاده از سینه بند خود را به عنوان یک ماسک صورت.

او زیر نویس این Instagram پست “با ماسک در تامین کوتاه مدت ما باید به گرفتن امور به دست خود ما. مردان گنجانده شده است. #تاج #diy.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im