شما بروید ، عرقچین Feldstein را ‘رویاهای به حقیقت” را با “grey’s Anatomy” نقش


Beanie Feldstein Grey’s Anatomy
James Pickens Jr. و عرقچین Feldstein در ” grey’s Anatomy.’ ABC/علی گلدشتاین

هنگامی که رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند! عرقچین Feldstein باز تا حدود یک لحظه هیجان انگیز در زندگی حرفه ای خود را به نظر می رسد مورد علاقه خود را نشان می دهد grey’s Anatomy.

اعلام شد در روز پنج شنبه 27 فوریه که Booksmart بازیگر, 26, خواهد بود, توقف, توسط, خاکستری, بیمارستان یادبود اسلون. در نشان دادن آخرین قسمت Feldstein بازی یک کارآموز به نام تس دزموند.

“رویاهای من به حقیقت شب گذشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همه من می خواستم از آنجایی که من یازده ساله بود که در grey’s Anatomy” در گلدن گلوب نامزد نوشت طریق Instagram روز جمعه فوریه 28, شرح یک پست پر از عکس های خودش در مجموعه. “من دیده ام هر قسمت چند بار. مهمان-بازیگران در این نمایش و به اشتراک گذاری صحنه های قابل توجه James Pickens (من رئیس always & forever) بهشت بود.”

Feldstein ادامه داد: “خدمه و بازیگران آنقدر فوق العاده مهربان و اجازه دهید من تور تمام مجموعه و لمس تمام کنسرت بربس و من به طور کامل گریستم!!!! با تشکر برای اجازه دادن به من را یک بار رویای سفر به سیاتل.”

Feldstein انجام شد و ملاقات با بالاترین ستایش از ستاره های اصلی. داکوتا فانینگ به سادگی نوشت: “دکتر دزموند!!!!!” در زیر این پست در حالی که ریس ویترسپون پاسخ داد: “Paging دکتر Feldstein!” Aly Michalka افزود: “سالم مطالب من مورد نیاز است.”

طولانی نیست قبل از Feldstein ظاهر محبوب پزشکی, درام, Lady Bird بازیگر مهمان-ابراز شخصیت در یکی دیگر از یاد سری: سیمپسونها.

“گرفتن را به من برادرزاده به تماشای من رکورد سیمپسونها بزرگترین روز است. جالبترین تا کنون,” او گفت: از طریق Instagram تجربه در چهار شنبه, مارس 25. “با تشکر از همه در سیمپسونها برای من به نظر می رسد مانند یک خنک عمه برای یک روز!!”

Feldstein پیوست grey’s Anatomy یک ماه پس از Justin Chambers,‘ خروج از ABC سری پس از 16 فصل. او تایید کرد خروج خود را در بیانیه ای به مهلت در ژانویه 10.

“وجود دارد هیچ زمان خوبی برای خداحافظی به یک نشان می دهد و شخصیت که تعریف خیلی از زندگی من برای 15 سال گذشته” 49 ساله بازیگر که با بازی الکس Karev گفت. “برای برخی از زمان در حال حاضر, اما من امیدوار به تنوع من نقش بازیگری و انتخاب حرفه ای. و به عنوان من به نوبه خود از 50 هستم و با برکت من قابل توجه حمایت همسر و پنج فرزند فوق العاده, در حال حاضر این است که زمان.”

یک sendoff برای اتاق’ شخصیت الکس هوا خواهد شد در روز پنج شنبه 5 مارس در یک قسمت با عنوان “ترک یک نور است.”

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>