شما می توانید میلیون ها نفر فروش ماسک به دولت در سه مرحله آسان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Jason کاردیف نمی خواهید کسب و کار جدید خود را به پایان رسید تا مانند گذشته خود را یکی از اتهام های هرمی مربوط به robocalling و فروش مشتریان بی خبر ساختگی درمان های خانگی برای از دست دادن وزن یا ترک سیگار. یکی از سرمایه گذاری های Prolongz دروغ ادعا کرد که برای ارائه به مردان “افزایش کنترل انزال زودرس.”

“من نمی خواهم به از دست دادن یکی دیگر از شرکت” کاردیف گفته وکیل او در مارس 5, email, فقط, قبل, جزئیات, فانتزی, لیست افراد او می خواست به محل در هیئت مدیره خود را از سرمایه گذاری جدید VPL پزشکی, Inc.

او آرزو لیست شامل برایان تراویس کندی جناح راست اتاق فکر رهبر و دانشمند با قابلیت اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که کاردیف cryptically گفته می شود این شرکت “مشاور کاخ سفید است.” که کار نمی کند کاردیف می گوید.

او همچنین می خواستم تا مطمئن شوید که او تا به حال کنترل سهام شرکت و توانایی خرید از شریک تجاری خود را اگر او می خواست با توجه به ایمیل.

“همانطور که من (باید) مطرح شده تمام سرمایه و انجام همه کار را یک بار دیگر” کاردیف نوشت: در typo-لادن نثر “من نمی خواهید به از دست دادن شاید بزرگترین شرکت تا به امروز است. بیشتر من یک گروه است که می خواهد برای قرار دادن در 10 mil این هفته است.”

هفت روز بعد VPL گنجانیده شده بود در کالیفرنیا است. جالب, سابق مرسدس بنز فروشنده چپ نام خود از کسب و کار براده که ذکر شده تنها شریک زندگی خود را بابی بعدی به عنوان مالک. قبل از Marketplace نوشت: در مورد کاردیف کار با VPL در ماه ژوئن کاغذ به نظر می رسد به از دست رفته زل زل نگاه کردن از کمیسیون تجارت فدرال که تا به حال منجمد همسرش دارایی و دادگاه منصوب گیرنده که بر گرفته بود خانواده پول است.

در عین حال فقط 12 روز پس از کاردیف, ایمیل, این تست شرکت فرود 20 میلیون دلار در قرارداد با آژانس های فدرال به عرضه ارزان فولاد ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

که تبادل ایمیل همراه با سوابق مالی و قراردادهای ارائه شده به یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا ارائه نادری در پشت صحنه نگاه نوپای coronavirus ماسک تجارت که فقط در مورد هر کسی که با ثبت یک شرکت و یا شرکت با مسئولیت محدود می تواند غنی کردن ملت بهداشت عمومی کابوس با کمک به از جان گذشته سازمان دولتی.

براده نشان می دهد چگونه دولت فدرال اساسا ارائه پول دانه برای بلند پروازانه راه اندازی از جمله برخی از اجرا توسط افرادی که قبلا متهم به تقلب. ماسک کارگزاران در مصاحبه با ProPublica توصیف اساسی در این طرح:

گام اول: به دست آوردن یک دولت سفارش خرید. این تبدیل به startlingly آسان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع نوار قرمز بنابراین سازمان می تواند به منظور تجهیزات حفاظت شخصی از تقریبا هر کسی که می گوید آنها می تواند ارائه.

گام دوم: اهرم که سفارش خرید برای تامین مالی از سرمایه گذاران خصوصی که می توانید به راحتی فرمان های گزاف بازده در کوتاه مدت با خطر بالا ،

گام سوم: با استفاده از پول نقد برای خرید ماسک از چین است.

هنگامی که دولت را می پذیرد و با همه درگیر می شود را کاهش دهد. و مالیات دهندگان پرداخت قیمت های متورم ضروری تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE است که یک بار دیگر در تامین کوتاه مدت به عنوان نرخ COVID عفونت همچنان به افزایش است.

“بخش سخت نیست گرفتن دولت سفارش خرید یا تامین مالی” کاردیف در مصاحبه ای توضیح داد. “بخش دشوار است اجرای.”

بر خلاف بسیاری از پیمانکاران که شکست خورده اند شرکت خود را تحویل داده و وعده داده شده 8 میلیون ماسک را به وزارت امور سربازان سابق آژانس تایید کرد. آن را حمل مواد از چین و حمل و نقل آنها را به یک VA انبار در شیکاگو سوابق نشان می دهد.

“این همه برآورده — که تفاوت” او گفت:. “همانطور که می بینید دولت است از جان گذشته برای شهروندان خود را پس از آن می رسد با گسترده رسیدن و می گوید: ‘اگر شما می توانید ماسک های من به شما پرداخت.'”

و VPL قطعا پرداخت کردم.

در $5.4 میلیون معامله به ارائه ماسک به VA بیمارستان پرونده های دادگاه نشان می دهد کاردیف سود شخصی بود $420,000.

Bedi ذکر شده صاحب که یک دادگاه گیرنده مدعی است کاردیف شریک برابر نیز راه دور با $420,000.

استیسی بارکر یک مشاور بازاریابی به دست آورده $250,000 کمیسیون فقط برای تنظیم مقابله با VA.

یک دستور $14.1 میلیون معامله با وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نظارت ملی ذخایر می تواند خالص کاردیف و بعدی حدود 2 میلیون دلار در سود با توجه به سوابق دادگاه.

با استفاده از دولت جهت دریافت وام برای خرید کالا است نه یک عمل جدید. پیمانکاران به طور معمول چیزی به نام خرید سفارش تامین مالی از تخصصی دهندگان. اما شرکت های با سابقه و اعتباری به عنوان مورد با بسیاری از تبلیغات پاپ آپ ماسک معامله گران اغلب به دنبال تامین مالی از سرمایه گذاران خصوصی.

زمانی که VPL آن کردم و سفارش خرید اسناد نشان می دهد که آن را تبدیل به یک پسر به نام کیت Langlands و یک شرکت ثبت شده به نام او موج تاج مدیریت برای 3 میلیون دلار وام برای خرید ماسک از یک فروشنده. اما این جزئیات نیز آمده اند زیر سوال.

یک وکیل برای Langlands روز جمعه گفت که Langlands یک لاس وگاس حسابدار که بازارهای خود را به عنوان یک پیشرو متخصص در تو رفتگی در قلمرو راه اندازی اسیر شرکت های بیمه هیچ ربطی به VPL. کسی تاسیس تاج موج و با استفاده از نام خود را گفت: وکیل مایکل Pariente.

“ما نمی دانم هر چیزی در مورد این تا زمانی که ما خود را تماس” Pariente گفت. “کیت هرگز امضا این قرارداد. کیت هرگز سرمایه گذاری کرده و او نمی امضای این قرارداد.”

اسناد و مدارک نشان می دهد که قرض دهنده بود به بازپرداخت یک پیشرفت به علاوه یک برش در هر یک از 8 میلیون ماسک های خریداری شده توسط VA. اولین دسته از ماسک خواهد net 5 سنت در هر کار سخت و سنگین برای بازگشت ماسک که قبل از همه گیر هزینه فقط چند سکه. دوم رود “tranche” عملکرد حتی بیشتر — 7.5 سنت یک ماسک با توجه به اسناد و مدارک.

این بازگشت کل سرمایه گذاری خواهد بود $500,000 این سوابق نشان می دهد و یا نزدیک به 17 درصد در فقط چند هفته.

کاردیف می گوید سرمایه گذاری “فقط در مورد تماس به افراد مختلف مورد بود که در انجام انواع معاملات در PPE تامین مالی است.” همه آنها به اتهام هزینه های بالا است.

“نگاه آن را در معرض خطر معامله برای کسی,” او توضیح داد. “شما سیم کشی پول به چین است. شما امیدوار ماسک نشان می دهد.”

سرمایه گذار هزینه های ذکر شده در اسناد و مدارک نیز بالا با توجه به نوع ماسک در نهایت تحویل به VA. ProPublica همچنین بررسی مشابه کارگزار سرمایه گذار ترتیبات مربوط به مراتب موثر تر N95 ماسک که در مورد هزینه $1 در هر قبل از همه گیر. سازمان های مانند سازمان مدیریت اضطراری فدرال دستور داده اند N95s در شش تا هفت بار است که قیمت و در عین حال هزینه کارگزار در آن بسیار بالاتر و با کیفیت ماسک نیز اغلب در حدود 5 تا 10 سنت است.

امروز غیرعلمی مطالعه از آمازون نشان می دهد که کمتر موثر فولاد ماسک های قیمت گذاری برای هر نقطه از 7 دلار به 25 دلار برای یک جعبه 50 — اغلب کمتر از یک چهارم هر کدام بسته به کیفیت آن متفاوت بوده و به طور گسترده ای. VA پرداخت حدود 68 سنت.

این معامله فقط یک مثال کوچک از هزاران تیره می پردازد که فنر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت $17.7 میلیارد و شمارش — صرف ولگردی و قانونی شکنی به آدرس این بیماری همه گیر. که حدود 6.8 میلیارد دلار صرف شد PPE و تجهیزات مرتبط با یک ProPublica تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد.

بیش از 2000 نفر از کسانی که در قراردادها از جمله دو با VPL داده شد بدون هیچ گونه رقابتی در مناقصه. بیش از 470 پیمانکاران از جمله VPL رو قرارداد در مجموع $2.29 میلیارد دلار است.

برای و ماسک خود سوابق نشان می دهد VPL پرداخت یک تولید کننده چینی فقط $2.26 میلیون کمتر از نیمی از کل مالیات دهندگان در نهایت پرداخت. یکی دیگر از 1.2 میلیون دلار رفت به حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش. پس از سربار و شخصی خود پرداخت, شرکت سرمایه گذاری یکی دیگر از $285,000 از VA معامله برای خرید ماسک-ساخت ماشین آلات از چین است.

در خود وب سایت این شرکت در حال حاضر به گرفتن سفارشات برای ماسک های با برچسب “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا توسط VPL پزشکی.” ماشین آلات جدید می تواند از تف نیم میلیون ماسک در روز کاردیف گفت.

ماسک برای فروش

این VPL سایت را نشان می دهد ماسک برای فروش, ظاهرا “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا.”

“از آن آسان است برای شما برای رفتن” من به خوبی کاردیف یک تقلب با FTC اما ما در حال ارائه ماسک. هیچ کس absconding با هر چیزی” کاردیف گفت. “ما ایجاد ماسک در ایالات متحده و ما منبع مواد خام از خارج از کشور اما تنها به این دلیل که هیچ یک باعث می شود این مواد خام در آمریکا”

حدود 2.8 میلیون باقی مانده در VPL حساب های بانکی با توجه به دادگاه گیرنده که متقاعد شده یک قاضی دادگاه فدرال نیز یخ که پول نقد. اما آن را مدیون بیش از آن در دست است.

آخرین یخ ناشی از جاری با توجه ظ توسط FTC که تعطیل شرکت های مختلف توسط کاردیف و توصیف آن به عنوان یک طرح هرمی است. این ادعا که شرکت های درگیر در robocalling مردم و ساخت “نادرست و ادعاهای بی اساس برای حل نوار فیلم تبلیغ برای ترک سیگار و کاهش وزن و عملکرد جنسی مردان.”

سابقه مشکوک تبلیغات

FTC مدعی است که یک کاردیف شرکت های نادرست و ادعاهای بی اساس و ثبت نام مشتریان در یک برنامه autoship و در نتیجه غیر مجاز حمل و نقل و اتهامات عنوان شده علیه. (به دست آمده توسط Marketplace)

یک دادگاه فدرال با صدور دستور بستن Cardiffs’ کسب و کار و انجماد دارایی های خود را. در مارس کاردیف داشت در اهانت به دادگاه برای پنهان کردن حدود یک میلیون دلار و بودجه اسراف در شیوه زندگی از طریق یک حساب کاربری او در صفحه باز شده نام خود را از 90 سال ،

اخیرا دادگاه گیرنده ادعا کرد که کاردیف پنهان اخیر خود ثروت باد آورده با نگه داشتن نام خود را خاموش رسمی سوابق کسب و کار و به نقل از یک عکس از یک VPL چارت های موجود در دفتر خود را که او نشان می دهد که در بالا با بعدی و همچنین صورتجلسه و قرارداد است که نشان می دهد آنها شرکای برابر.

کاردیف رد اتهام و گفت: او را در گرفتن پرداخت همان مقدار به عنوان مالک رسمی اما تنها به عنوان یک مشاور. پرسید: چرا او را به همان مقدار به عنوان مالک او با اشاره به این که استعداد ورزشکاران حرفه ای اغلب کسب پول بیشتر از مربیان خود.

او برکنار مارس ایمیل که در آن او گذاشته یک چشم انداز برای شرکت به عنوان “تنها خشن افکار و ایده ها.”

“یک ایمیل” او استدلال کرد. “این یکی ایمیل. آن را نمی کند جزئیات امید من برای هر چیزی. این جزئیات برخی از خشن افکار است.”

در یک ایمیل بارکر VPL خود روابط عمومی و فروش مشاور در تضاد است که دفاع.

“جیسون کاردیف بنیانگذار” او گفت ProPublica.

کندی که در پاسخ به یک درخواست برای نظر بود هرگز به هیئت مدیره اضافه شده کاردیف گفت.

کاردیف می گوید FTC است ناعادلانه هدف قرار داده است در حال حاضر ایستاده در راه گرفتن صرفه جویی در زندگی دنده به افرادی که به آن نیاز دارید.

“بزرگتر داستان در اینجا — چرا شما دخالت در آن است ؟” او گفت:.

با ماسک کسب و کار در امانت که مشخص نیست اگر VPL قادر خواهد بود برای ارائه در وعده خود را از 20 میلیون آمریکایی ساخته شده از 3 لایه ماسک به ملی ذخایر. کاردیف می گوید او امیدوار.

“نگاه آن جهانی همه گیر در حال حاضر,” او گفت:. “مردم نیاز به PPE.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>