اوه! Jamie Dornan هم کشیده’ به پیوستن به Gal Gadot را تصور ‘ تصویری

صحبت کردن. Jamie Dornan وزن در Gal Gadot‘s به طور گسترده ای panned “تصور” تصویری که در طی آن او پیوست و چندین ستاره دیگر به عنوان یک راه برای شادی در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

در ظاهر در “چای با من” پادکست در چهار شنبه, آوریل 8 37 ساله Fifty Shades of Grey بازیگر را باز کرد تا در مورد واکنش کلیپ دریافت کرده است. در انجام این کار او نشان داد که کریستین ویگکه costars با Gadot, 34, در تعجبم که زن 1989 و تیغ در خاردار و ستاره به Vista Del Marرسیده به او در مورد شرکت.

“کریستن پیامک, ‘گال و من در حال تلاش برای سازماندهی این چیزی که به روح بلند.’ پس من گفتم: “البته من آن را انجام دهد” او به یاد می آورد. “سپس او پیامک روز بعد گفت:” ببخشید.'”

تیغ متوجه نشده بود که واکنش منفی کلیپ به حال به دست آورد چرا که او حضور نداشته باشد در رسانه های اجتماعی, اما او اظهار داشت که Gadot بود “تلاش برای انجام یک چیز خوب است” با این وجود و این که او “فقط کشیده همراه با آن است.”

Jamie Dornan Got Dragged Into Joining Gal Gadot Imagine Video
Jamie Dornan آواز تصور’. حسن نیت ارائه میدهد Gal Gadot/توییتر

در ضمن, تیغ, دقیق خود را باور کنید که چرا این کلیپ نبود به خوبی دریافت شده توسط توده ها.

“من به شما بگویم چه مشکل بود. من به معنای واقعی کلمه معدن در توالت خانه من … کاملا واضح است که برخی از مردم فرار کرده بود به خانه دوم خود را,” او توضیح داد.

“وجود دارد بیش از حد سطح زیرکشت در پس زمینه بیش از حد بسیاری از درختان زیبا درختان در پس زمینه به وضوح در مقابل یک اقیانوس است که مرتب کردن بر اساس از craic” در ایرلندی بازیگر ادامه داد. “من کاملا آگاه است که هر زمان که من آن را انجام می دهند آن را به حالت عادی است.”

Gadot در زمان به Instagram به اشتراک گذاری خود را پر از ستاره “تصور” پوشش در مارس 18. این لیگ عدالت بازیگر تیغ و Wiig, 46, به نظر می رسد در کنار ناتالی پورتمن, Will Ferrell, Sarah Silverman, Zoë Kravitz, Sia, Jimmy Fallon, Mark Ruffalo و بسیاری از مشخصات بالا نام.

“هی ، شش روز در قرنطینه. و من می گویند که این چند روز گذشته من احساس کمی فلسفی” Gadot گفت: در حالی که باز کردن سه دقیقه کلیپ. “شما می دانید این ویروس را تحت تاثیر قرار است کل جهان همه — [it] مهم نیست که شما کجا هستید ما همه در این با هم.”

The Fast & Furious بازیگر نشان داد که او الهام بخش برای ایجاد این ویدئو پس از دیدن یک ویدئو از یک مرد بازی “تصور” در شیپور خود را از بالکن به دیگران در قرنطینه. Gadot اشاره کرد که “چیزی وجود دارد بسیار قدرتمند و خالص” در مورد این کلیپ قبل از لگد زدن به جان لنون را پوشش میدهد. این ویدئو در نهایت دریافت بازخورد منفی از بینندگان و منتقدان به طور یکسان.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>