بله تهمت هتل نظر می رسد به واجد شرایط برای Coronavirus نجات مزایای.


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

ماه گذشته 2 تریلیون دلار کمک مالی لایحه منع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده خود و یا دیگر مقامات از بهره گیری از یک قانون بین برنامه های وام. اما به عنوان خبرنگاران متوجه وجود چنین زبانی شامل عناصر دیگر از اتحادیه اروپا ، برخی از مفاد این کمک مالی به خصوص مفید برای کسب و کار مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ شواهدی وجود ندارد که هر گونه مقررات در یونان نوشته شده بود به طور خاص به نفع رئیس جمهور است. آن نیز شناخته شده نیست که آیا این نمایندگان به دنبال این کمک. ما خواسته تهمت سازمان و کاخ سفید در مورد اینکه آیا این شرکت قصد دارد به درخواست برای کمک مالی وام. آنها را پاسخ نمی دهند.

گوش دادن به قسمت

رئیس جمهور گفت: آن را به او روشن و حتی چگونه شرکت خود را می تواند به نفع.

“من فقط نمی دانم چه کمک دولت خواهد بود برای آنچه که من باید او گفت:” در اخیر کاخ سفید جلسه.

ما تا به حال همین سوال: چه در حال راه تهمت سازمان می تواند به نفع از نجات?

بنابراین ما حفر شده به آن است.

برای اولین بار حداقل چهار نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل هر یک به نظر می رسد واجد شرایط به صورت جداگانه بخشایش وام…

نجات یک برنامه وام برای کمک به بسیاری از کسب و کار با حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. در حالی که آن را تنها به شرکت های کوچکتر وجود دارد carveout برای هتل ها: به گزارش نیویورک تایمز این قانون می گوید: فردی هتل می توانید هر یک واجد شرایط به صورت جداگانه وام حتی اگر همه آنها متعلق به یک شرکت تا زمانی که هتل خود را تا 500 یا کمتر کارکنان.

ارائه شده بود تحت فشار قرار دادند توسط یک صنعت هتل که استدلال آن را مورد نیاز برای 33,000 هتل به واجد شرایط برای نجات. این گروه که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها و اعضای سازمان در یک نشست بین هتل اجرائی و معاون رئیس جمهور مایک پنس در اواسط ماه مارس به بحث در مورد صنعت مبارزات و کمک بخواهید.

هر کسب و کار کوچک — و هر هتل می توانید برای واجد شرایط تا 10 میلیون دلار در وام بسته به هزینه های حقوق و دستمزد. این وام می تواند پس از آن بخشیده شود اگر پول مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش دادن اشتغال و سایر هزینه های جاری.

چهار مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها به نظر می رسد واجد شرایط: دو که تهمت و صاحب دو دختر است که شرکت خود را مدیریت.

نمایندگان در هتل چهار جوابی نداد به سوالات ما در مورد کارکنان اندازه و یا اینکه آیا آنها برنامه ریزی برای درخواست وام از طریق وام کسب و کار کوچک برنامه. چهار هتل ها عبارتند از:

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی — واشنگتن

مدیر هتل که صاحب جمهور گفت: در یک سال 2018 مصاحبه حدود 450 نفر کار می کنند وجود دارد. (مصاحبه برای اولین بار پرچم 1100 پنسیلوانیا عضویت در خبرنامه.) هتل شرکت صفحه را در LinkedIn نیز لیست کارکنان اندازه بین 201 و 500.

شرکت های گرفتن وام باید یک “حسن نیت گواهینامه” که آنها نیاز به بودجه برای ادامه فعالیت. نرخ اشغال در مغلوب ساختن پیشی جستن سی hotel کاهش یافته است به عنوان کم 5 درصد در پایان ماه مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن قرض $170 میلیون از دویچه بانک برای تامین مالی هتل نوسازی یکی از چندین وام با بانک او شخصا تضمین شده است.

البمارل و مستغلات در مغلوب ساختن پیشی جستن کارخانه شراب سازی — Charlottesville, Virginia,

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار افتخار است که خود را Charlottesville کارخانه شراب سازی بود که بزرگترین در سواحل شرق. آن را نمی. این ملک همچنین شامل 10 اتاق هتل که مدیر کل توصیف به عنوان زیر 100 نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج نیویورک

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مدیریت این هتل است. گروه صنعت هنوز هم به دنبال روشن شدن در که واجد شرایط وام گیرنده است که هنگامی که یک هتل است که مالکیت و مدیریت توسط شرکت های جداگانه مشترک ساختار کسب و کار در صنعت هتل. صحبت ما را به کارشناسان صنعت که گفته خود را درک است که مدیریت هتل شرکت می توانید درخواست برای وام کسب و کار کوچک اگر آنها در حال آنهایی که استخدام کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن New York hotel, گزارش یک هیات اندازه بین 201 و 500 در آن لینک صفحه شرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج — شیکاگو

شیکاگو برج یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک هتل موفق توسط این سازمان نسبت ناروا. این کارکنان سایز 450 با توجه به مشخصات لینک از هتل مدیر عامل.

هیچ Mar-a-لاگو به نظر نمی رسد به واجد شرایط برای نجات پول…

به عنوان یک باشگاه خصوصی است و نه یک هتل Mar-a-لاگو تنها می تواند دریافت پول کمک مالی اگر این شرکت است که صاحب آن — مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان — تا به حال کمتر از 500 کارمند در سراسر تمام شرکت های وابسته است. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت کارکنان بیشتر از آن است. به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن گلف به نظر نمی رسد به واجد شرایط. و نه تعدادی از هتل خود شرکت از جمله تهمت ملی دورال و مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی لاس وگاس.

پس چه چیزی می تواند مشکل ساز در مورد رئیس جمهور شرکت گرفتن پول از یک لایحه به رئیس جمهور امضا ؟

مانند دیگران در صنعت هتل تهمت کسب و کار شده است تا با این بیماری همه گیر. و به عنوان رئیس جمهور اشاره کرده است: “همه می دانستم که من تا به حال هتل ها زمانی که من انتخاب کردم. آنها می دانستند که من یک فرد موفق که من کردم پس از انتخاب این یکی از آن چیزهایی است.”

اما جنیفر Ahearn, سیاست مدیر در فدراسیون فوتبال شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن اشاره می کند که در حالی که هر مرحله مقدماتی کسب و کار این فرصت را به درخواست برای وام های هر کسب و کار است که متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده است.

“اگر شما یک وضعیت که در آن بیش از یک واجد شرایط شرکت در اعمال و شما باید برای تصمیم گیری بین و در میان آنها است که یک چیز است که قطعا مربوط به سوال” او در مصاحبه ای گفت:. “رئیس جمهور کسب و کار برای رفتن به دریافت درمان خاص?”

یکی دیگر از سوال: چه نظارت چگونه است ؟ مسئله “است نه فقط” آیا آنها دریافت وام?'” Ahearn گفت: “اما اگر آنها به تطابق با شرایط وام و یا کمک مالی چه اتفاقی خواهد افتاد در آن شرایط و خواهد بود که تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید در مورد آن؟”

روز سه شنبه رئیس جمهور اخراج و جایگزین فدرال ناظر که قرار بود برای نظارت بر اتحادیه اروپا ،

دولت سازمان برنامه در حال اجرا — مدیریت کسب و کار کوچک — هنوز تعیین چه نوع از اطلاعات آن را جمع آوری در مورد کسب و کار که با دریافت وام و بخشش وام و اینکه آیا این اطلاعات خواهد شد در دسترس عموم است.

اداره کسب و کار کوچک نیست پاسخ دادن به سوالات ما در مورد چگونگی نظارت بر برنامه وام کار خواهد کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن می کند یک رکورد از availing خود را از دولت فدرال کمک به کسب و کارهای کوچک. پس از 9/11, شرکت او برای اعمال یک برنامه به معنای کمک به کسب و کارهای کوچک در پایین منهتن بازیابی پس از این حملات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که توسط آن متعلق به لوکس املاک و مستغلات در سراسر کشور اعمال می شود برای اعطای طریق یک شرکت مسئولیت محدود که متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن وال استریت شیپور. این شرکت دریافت $150,000 گرانت.

نجات همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دهندگان به رئیس جمهور یک استراحت…

یکی دیگر از جنبه های نجات بانک ها را تشویق می کند برای کمک به وام گیرندگان جلوگیری از به طور پیش فرض.

بانک — بگو دویچه بانک — معمولا به مراقبت های ویژه ای با وام که در حال تبدیل ترش. آنها نیاز به نگه داشتن پول بیشتر در دست ، نجات موقت آسانسور مورد نیاز آن برای بسیاری از وام.

بانک ها قرار است برای جمع آوری اطلاعات در مورد وام آنها تغییر تحت این ماده ، اما معلوم نیست دقیقا چه چیزی آنها مورد نیاز خواهد بود به گزارش publicly.

تایمز گزارش داد که این سازمان نسبت ناروا ماه گذشته رسیده به دویچه بانک یکی از بزرگترین وام دهندگان به بحث در مورد به تعویق انداختن پرداخت ها در برخی از وام خود را. بانک های مورد نیاز که تهمت شخصا تضمین برخی از کسانی که وام به دلیل مشکل اعتباری ثبت. این بار اشاره کرد که بانک “مدیران شده اند و فرسایش در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او بودند به طور پیش فرض.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است که قبل از اینکه با دویچه. زمانی که بازار مسکن سقوط کرد و در سال 2008 مغلوب ساختن پیشی جستن قصور در $640 میلیون وام برای شیکاگو برج. او شکایت کرد که این بانک با استناد به نیروی majeure — یک عمل خدا — و این ادعا از 3 میلیارد دلار خسارت ناشی از نقش آن در بحران مالی است. بانک ضد شکایت کرد و دو طرف درباره حل و فصل.

دویچه بانک کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد برنامه های خود را برای, چگونه آن را اداره کند مشکل وام.

پس از آن وجود دارد معافیت های مالیاتی…

یکی از بزرگترین مزایای مالیاتی به نظر می رسد ارائه هایلایت شده توسط بار است که باعث می شود آن را آسان تر برای صاحبان هتل ها, رستوران ها و سوپر مارکت ها برای کاهش مالیات خود را به صورت حساب. پس از رئیس جمهور شرکت متعلق به بخش خصوصی است, ممکن است ما هرگز هرگز می دانم که اگر آن را به استفاده از مزایای مالیاتی جدید.

تماس با ما

شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق سیگنال واتساپ یا پست صوتی در 347-244-2134. در اینجا بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تماس با ما ایمن.

شما همیشه می توانید به ما ایمیل در [email protected]

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن Inc در Marketplace

155 خیابان های آمریکا, طبقه 13th

نیویورک 10013

“مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” یک تولید WNYC استودیو و ProPublica. حمایت از کار ما با مراجعه به donate.propublica.org و یا با تبدیل شدن به یک حمایت عضو WNYC. عضویت در اینجا و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>