بله! این بالش-نرم ریل پیراهن شطرنجی است که در نهایت در فروش در Nordstrom

شطرنجی پیراهن ممکن است عملا سقوط ضروری, اما آنها همچنین یک قطعه بزرگ به عنوان سمبل به کمد لباس خود را. می توان آنها را در لباس پوشیدن به بالا یا پایین و لایه لایه آنها را کامل بالا را می پوشند به یک تعطیلات, حزب, به دفتر و فراتر از آن.

ما در بر داشت شادی بخش, آرام, گزینه ای است که هر دو گاه به گاه و در عین حال هنوز هم مناسب برای دفتر و صدها نفر از داوران به توافق برسند.

Hunter Plaid Shirt RAILS
Nordstrom

ریل شکارچی پیراهن شطرنجی است که اساسا ساخته شده برای تابستان. اذوقه و نوشابه پارچه نرم را حفظ خواهد کرد شما را خنک حتی در داغترین روز در حالی که هنوز حفظ شکل آن باید به شما انتخاب می کنید به آن پهلو به یک جفت شلوار جین یا بالا waisted شلوارک جین. آرام دکمه جلو جزئیات و گسترش یقه را به این قطعه بازی مناسب برای لایه بندی و تحت تاپ برای نگاه همه کاره. روستایی الگوی پارچه پیچازی کاملا همه کاره بیش از حد.

ما نه تنها آنهایی که ناجور در مورد چگونه عالی این سبک شطرنجی است. بسیاری از داوران اشاره کرد که چگونه پیراهن “احساس بسیار خوبی در” در حالی که دیگران عاشق چگونه چاپلوس و زیبا قطعه به نظر می رسد به ویژه هنگامی که زوج با شورت. برخی از داوران نیز ذکر شده بالا رفتن یک اندازه برای مناسب کامل.

عشق ما یک بازی گاه به گاه ذبح و این پیراهن زوج با قطع شلوارک جین و slip-on کفش را نگاه بزرگ. رفتن به happy hour? لغزش در سرد bodysuit و دلفریب, جین با یک جفت پاشنه strappy برای عقب گذاشته (و در عین حال شیک) گروه.

فروشگاه در حال حاضر: گرفتن ریل شکارچی پیراهن شطرنجی در تا 40 درصد در Nordstrom در حالی که آن را در انبار!

و یا فروخته شده ؟ هیچ اندازه دوست دارید ؟ سعی کنید این یکسان شکارچی پیراهن شطرنجی!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست برای شما آورده شده است ما هفتگی فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب شده است به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>