بله مترقی رئیس جمهور می تواند لغو بدهی های دانشجویی در یک روز — با پیروی از مردمی

BOSTON, MA - MAY 3: The reality of college tuition debt was on display at the Northeastern University graduation at the TD Garden on May 03, 2019. (Photo by Suzanne Kreiter/The Boston Globe via Getty Images)

واقعیت شهریه کالج بدهی شد بر روی صفحه نمایش در دانشگاه فارغ التحصیلی در بوستون در آوریل 3 2019.

عکس: سوزان Kreiter/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

روز جمعهگروه بدهی جمعی خود را آغاز کرد دوم توده بدهی وام دانشجویی اعتصاب. این چپ سازمان’ قرار بدهی های دانشجویی جشن بر روی نقشه در طول اشغال وال استریت و میراث خود می درخشد در سراسر سیاست مترقی. حتی جدی آرای انتخابات ریاست جمهوری مانند سنسور. برنی ساندرز من-Vt., و الیزابت وارن D-Mass., گرفته اند تا گوشته از پاک کردن بدهی های دانشجویی.

“کنگره ساخته شده خود بزنند دکمه به قلب دانش آموز بدهی سیستم. این به این معنی ما می تواند برنده یک بدهی جشن سال از در حال حاضر!”

سازمان با بدهی های جمعی ارائه بیش از فقط حمایت مردمی برای بخشش بدهی: این گروه آمده است تا با عملی حقوقی طرح برای ساخت آن اتفاق می افتد — و سریع است. “رئیس جمهور بعدی می تواند لغو تمام بدهی های دانشجویی در یک روز” گفت: بیانیه ای از بدهی های جمعی. “کنگره ساخته شده خود بزنند دکمه به قلب دانش آموز بدهی سیستم. این به این معنی ما می تواند برنده یک بدهی جشن سال از در حال حاضر!”

بدهی جمعی رویکرد به پاک کردن بدهی های دانشجویی است که بر اساس استفاده از یک وزارت آموزش و پرورش اختیارات قانونی تحت 1965 قانون آموزش عالی به “مصالحه و چشم پوشیدن یا آزادی” هر گونه ادعا می کند آن را در برابر بدهکاران دانشجویی. یک مایل جمهور می تواند بدون قانون جدید بلافاصله تصویب لغو حداقل همه بدهی های دانشجویی.

در حالی که قرار است پراگماتیست خیال چنین طرح هایی به عنوان غیر عملی و آرمان مترقی نامزدها در حال توجه: در این سال وارن شد اول ریاست جمهوری امیدوار به نذر برای استفاده از این دقیق اختیارات اجرایی برای از بین بردن اکثریت ایالات متحده بدهی های دانشجویی.

ما در حال نزدیک تر از همیشه به ساخت بدهی دانشجو حک اتفاق می افتد نه به خاطر سیاست wonks در فکر می کنم مخازن و یا سنا دفاتر بلکه به دلیل یک جنبش مردمی سازمان یافته در پشت یک هدف و سپس مجموعه مورد بدانند چگونه آن را به یک واقعیت است.

“این بسیار مهم است برای مردم به درک که مردمی نیست و فقط ایده ها را از بالا و ساخت و پشتیبانی از آنها را” ان لارسون بدهی جمعی از اعضای در حال حاضر در بدهی های دانشجویی اعتصاب به من گفت از طریق ایمیل. “قانون و سیاست هستند فقط که پیچیده نیست هر چند نخبگان مثل ما به فکر می کنم که آنها هستند و ما باید ترک رئال فکر کردن به حرفه ای. ما حاضر به انجام این کار است.”

UNITED STATES - JULY 23: Sen. Elizabeth Warren, D-Mass., and House Majority Whip Jim Clyburn, D-S.C., hold a press conference in the Dirksen Senate Office Buidling to introduce the Student Loan Debt Relief Act to cancel student loan debt for millions of Americans on Tuesday, July 23, 2019. (Photo By Bill Clark/CQ Roll Call via AP Images)

سناتور. الیزابت وارن چپ و جناح اکثریت مجلس شلاق جیم Clyburn برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در Dirksen سنا ساختمان اداری در جولای 23, 2019, معرفی وام دانشجویی بدهی عمل به لغو بدهی وام دانشجویی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

عکس: بیل کلارک/CQ رول تماس از طریق AP

همانطور که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ممکن است به کار وجود دارد به نظر می رسد دو رقیب قوی: وارن و ساندرز. در حالی که وارن در حال حاضر متعهد به استفاده از قدرت او بخشش بدهی پیشنهاد کمتر قوی تر از ساندرز است. در ماه ژانویه ساندرز معرفی یک لایحه که به طور خودکار لغو وام های دانشجویی است که بیمه یا تضمین شده توسط دولت فدرال است. به روش های مختلف در حال تعجب آور; Warren به مدت طولانی پشتیبانی از حالت حکومت از طریق قدرت اجرایی است.

با این حال قابل توجه است که یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری مشهور به صورت دقیق برنامه ریزی سیاست های پیشنهاد به استفاده از کمی شناخته شده قانونی ارائه می دهد که بدهی های جمعی را قانونی تحقیقات کمک کرده است را به نور است. و سازمان دهندگان مشتاق هستند برای ساندرز به آغوش امکان اجرایی طرح اقدام در به رسمیت شناختن است که اکثریت جمهوریخواه در کنگره خواهد مانع مترقی بدهی های دانشجویی شد.

“جسورانه اجرایی می تواند دستور وزیر آموزش و پرورش بلافاصله به رایگان از 45 میلیون نفر از بار بدهی های دانشجویی بدون نیاز به درخواست میچ مک کانل اجازه.”

“جسورانه اجرایی می تواند دستور وزیر آموزش و پرورش بلافاصله به رایگان از 45 میلیون نفر از بار بدهی های دانشجویی بدون نیاز به درخواست میچ مک کانل اجازه” بدهی جمعی را لارسون به من گفت با اشاره به آمریکا و جمهوری خواه رهبر. “همه ما می دانیم که سنا در خاص است به عنوان فاسد و نژادپرست و بی فایده برای کسی اما غنی به عنوان هر حاکم بر بدن بر روی زمین است. چپ باید به دنبال راه حل است که می تواند به ما کمک کند برنده دستاوردهای واقعی بدون نیاز به رفتن را از طریق کنگره است.”

در 2015, بدهی جمعی راه اندازی اولین متحده دانشجو-بدهی اعتصاب در سابقه همکاری با دانش آموز سابق بدهکاران که تا به حال با حضور درنده برای سود کالج. 2015 بدهی اعتصاب مستقر حقوقی استراتژی فعال کردن هزاران نفر از مردم برای درخواست و دریافت بدهی از وزارت آموزش و پرورش بالغ بر صدها میلیون دلار و شمارش. حدود 25 میلیون نفر در حال حاضر در حال پرداخت بدهی های دانشجویی خود را; جمعی خواستار است که مردم “سیاسی” این عدم پرداخت هزینه و رد منطق است که می بیند noncompliance با بدهی سیستم به عنوان اخلاقی و شخصی شکست.

در عین حال این بدهی جنبش مقاومت همواره به عنوان متعهد به مرور تنگی از داده های سیاسی و اقتصادی و نظام حقوقی به آن شده است که به فصاحت رد ادعاهای خود به مشروعیت. جدید اعتصاب, مبارزات انتخاباتی آغاز و روز جمعه با راه اندازی رویداد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس با هدف حمایت از افراد در بدهی و عدم پرداخت هزینه اما دوباره به رسمیت می شناسد که اعتصاب تنها یک تاکتیک در فشار برای جشن. “این است که آنچه در آن به معنی سازماندهی درون در حال حاضر شرایط موجود” لارسون اشاره کرد.

وجود دارد غیر قابل انکار خطرات بزرگ در ردی یک حرکت موفقیت در انتخابات از رئیس جمهور حق و قرار دادن ایمان کامل در هر سیاستمدار برای ارائه عدالت اقتصادی. به همین دلیل این کار از گسترش جمعی بدهی اعتصاب است که — اگر نه بیشتر — مهم تر از ارائه زیبا و کارآمد راه حل انتخاب می شود و مقامات منتخب.

در رویکرد دو جانبه اقتصادی نافرمانی همراه با سیاست واقعگرایانه دانش, جنبش بدهی مقاومت ترویج سیاست رئالیسم انتقادی, کار در درون و در برابر یک سیستم فاسد. به عنوان بیانیه ای از بدهی های جمعی در این هفته قرار داده و آن را “اگر ما این ترک تا به سیاستمداران آن است که هرگز اتفاق می افتد. ما نیاز به یک جنبش توده ای برای اطمینان از دانشجو لغو بدهی.” اما در این بیانیه همچنین تاکید کرد که “ما نیاز به انتخاب یک رئیس جمهور خواهد شد که با فشار دکمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>