XOXO! Blake Lively در ویروسی ‘Gossip Girl’ الگوی رفتاری


Blake Lively Joins in on the Viral Gossip Girl Meme
بلیک سرزنده و فیلمبرداری ‘Gossip Girl’ در سپتامبر 1, 2011 در شهر نیویورک است. کریستین کالاهان/شاتر

شما می دانم که شما او را دوست دارم! بلیک سرزنده نمی تواند کمک کند اما عضویت در ویروسی دختر شایعات بی اساس الگوی رفتاری شوق — و نتیجه این بود که حتی بهتر از طرفداران می تواند تصور کنید.

32 ساله که ستاره دار به عنوان سرنا های van der Woodsen کلاسیک سری CW مشترک نسخه خود را از تلویزیون نشان می دهد با مضمون شوخی شده است که مصرف بیش از رسانه های اجتماعی در میان coronavirus قرنطینه. طرفداران شده اند تبدیل, پیر, تبلیغی, تصاویر از شرق فوقانی جانبی دبیرستان درام به خنده دار کوتاه, مکالمات, بین, پر جنب و جوش و costar Leighton Meesterو جويبار ستاره قرار داده و قرنطینه الهام گرفته از چرخش آن است.

“چه باید بپوشید I به سوپر مارکت ؟” عنوان زیر پر جنب و جوش صورت را می خواند. نیمه پایین عکس نشان می دهد Meester, 34 عنوان Blair Waldorf, پاسخ, “, دستکش, دختر است.”

Blake Lively Joins in on the Viral Gossip Girl Meme
Penn Badgley, Ed Westwick, Taylor Momsen, Blake Lively, Chace Crawford, Leighton Meester از ‘Gossip Girl’. اندرو اکلز/شبکه Cw/Kobal/شاتر

این دختر شایعات بی اساس آلوم خلاق را ویروسی احساس می آید در مدت کوتاهی پس از او به طعنه که او می خواست به “کش رفتن حق” در رایان رینولدز‘ مربی. “این چیزی است که کار نمی کند” پر جنب و جوش شکایت کرده در حالی که به تناسب اندام گورو یک فریاد در Instagram داستان در اوایل این ماه.

پر جنب و جوش و رینولدز 43 بستن گره در سال 2012 بعد از بازی در کنار یکدیگر در سال 2010 فیلم فانوس سبز. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن دختران جیمز 5 و اینز, 3 و استقبال از یک سوم دختر کوچک در اکتبر 2019. اگر این جفت ارز هنوز به اعلام نام خود نوزاد به پیشنهاد ستاره به تایید اضافی در ماه دسامبر است که مادر و نوزاد بودند “انجام بزرگ” پس از تولد ،

در حالی که طرفداران هیجان زده هستند در پر جنب و جوش مشارکت در Gossip Girl روند هیچ پشتیبانی از سرنا های van der Woodsen خط داستان تا آنجا که رینولدز. هنگامی که یک کاربر توییتر خواسته Deadpool ستاره اگر او آشنا شد و با همسر خود در سری محبوب او پاسخ داد در راه که تنها عشق خود را مستحکم برای پر جنب و جوش.

“من نمی تماشای آن” رینولدز نوشت: در ماه مارس است. “من آن را نوشید از طریق چشم من.”

کمدی امداد نیست و تنها سهم زن و شوهر ساخته شده است که در طول شیوع کروناویروس. در ماه مارس این جفت ارز را اعلام کرد که آنها خواهد بود اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی در ایالات متحده و کانادا در میان بحران جهانی به دلیل “Covid-19 یک سوراخ است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im