آیا شما تماشای کاخ سفید مدعی رقص و آواز خواندن ؟

تصویر این: شما لحن به یک مناظره ریاست جمهوری, دانستن اینکه شما باید با دانستن آن خود را وظیفه مدنی بلکه دانستن همه شما در حال رفتن به دریافت یک دسته از پاسخهای از پیش تعیین شده از سیاستمداران ایم که تمرین سخنرانی های خود. شما یادگیری چیزی جدید ؟ هیچ. شما می توانید هر چیزی شما می توانید به تماشای “بیشترین بحث شد” برجسته روز بعد ؟ Nah.

اما سپس آنها را چرخ از یک پیانو و یک میکروفون و آنها به نامزدهای آن زمان به آن را پاره کردن.

با آمریکا بحث فرمت های نومیدانه در نیاز به یک shakeup (و بیشتر بینندگان) در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم: سرقت بهترین بخشی از Miss America pageant و اضافه کردن استعداد رقابت است.

هنرهای نمایشی لحظه ها از سیاستمداران ارائه برخی از معتبر ترین انسان لحظات از چند دهه گذشته است. در سال 1974 پس از آن رئیس جمهور ریچارد نیکسون نشان داد او پیانو مهارت های همراه سردستهزنان خواننده اپرا Pearl Bailey; بیل کلینتون برنده امتیاز بازی خود را ساکسیفون در تلویزیون; و باراک اوباما شناخته شده است برای آواز خواندن در لحظات حیاتی که آیا در مبارزات انتخاباتی و یا در حالی که ارائه یک مداحی.

“این صحبت ها به این ایده است که آنچه که ما می خواهم برای دیدن در نامزدهای سیاسی است که برخی از عناصر از خودانگیختگی و چون ما به ندرت می بینیم که می گوید:” آلن شرودر ریاست جمهوری بحث کارشناس و استاد بازنشسته در دانشگاه. به عنوان یک بحث با یک عنصر عملکرد او می گوید: “من فکر می کنم مردم به تماشای آن را در droves.”

البته چنین رقابت خواهد ضرر برخی نامزدها — کسانی که هرگز کشت انجام هر استعداد. اما زمین بازی است که همیشه نابرابر: برخی از نامزدها در حال بهتر است به دنبال بیش از دیگران برخی از آنها نرم و صاف تر از دیگران برخی از آنها سریعتر روی پای خود بایستند. هر گونه بحث در فرمت معایب برخی از مردم است. علاوه بر این به عنوان دوشیزه امریکا نشان داده است, آن را خوب به دریافت خلاق در مورد آنچه استعداد است. در سال 1955 از دست مریلند بسته بندی شده در یک چمدان روی صحنه بنابراین اگر جو بایدن می خواهد برای شکستن یک دانشگاه دلاور cheerleading معمول است که نمی خواهد بیش از حد دور از ذهن است. یا شاید او برخی از راز ریز مهارت های خود را.

نقطه ضعف دیگر این است که یک استعداد رقابت می کنند تا بحث زمان و بدون دادن رای دهندگان بسیار معنی دار سیاست اطلاعات است. مگر اینکه کسی آواز می خواند یک آهنگ در مورد “مدیکر برای همه” (که خواهد بود یک رنگ ورو رفته حرکت می کند و در برابر روح این ورزش) آن را فقط یک راه برای برخی نامزدها به جذابیت رای دهندگان. اما اگر آن را آورده و در بیشتر بینندگان آن را به طور بالقوه می تواند نگه داشتن آنها را در اطراف به صورت اساسی بخش از بحث است. و جعل انسان در ارتباط با رای دهندگان از جنبه های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری نیز هست. “من فکر می کنم آن لحظات گران سیاستمداران به مخاطبان” شرودر می گوید. “من فکر می کنم آن humanizes چهره های سیاسی که می تواند به نظر می رسد بسیار خشک و خشمگین تمام وقت.” همانطور که برای کسانی که ممکن است محروم در چنین مسابقه شرودر می گوید قدیمی تر و سنتی تر سیاستمداران ممکن است در تلاش برای گریز از پوسته های خود را, اما او فکر می کند ctq و پیت Buttigieg ممکن است واقعا درخشش در رقابت افراد با استعداد.

البته واقعا داوطلبان برای آزمون مهارت های چالش باید که آنها باید برای قرار دادن در یک راجرز و هامراشتاین موسیقی هم بدون مبارزه — اما شاید که ممکن است دیده می شود به عنوان pandering به رای دهندگان از هر چه زودتر دولت است.

در مورد بحث واقعا آیا اتخاذ این رویکرد — لطفا لطفا لطفا فکر می کنم چقدر بیشتر watchable با آنها خواهد بود — در اینجا چند پیشنهاد برای چگونه آنها می تواند گرفتن این تصور عمومی است. برخی از آنها بسیار آسان است: Buttigieg چنین با استعداد پیانو که او پیوست South Bend ارکستر سمفونیک (و بن برابر زمانی که او انجام شده با آنها) روی صحنه. سناتور. برنی ساندرز را منتشر کرد عامیانه آلبوم در سال 1987 و در حالی که آن را بیشتر به نیمه صحبت Sprechstimme آن را هنوز هم فوق العاده صمیمی.

مایکل بلومبرگ به نظر می رسد (همیشه به خودش) در چند فیلم و تلویزیون را نشان می دهد 30 راک و Law & Orderبنابراین شاید او می تواند انجام دهد یک مونولوگ — چیزی مردمی مثل شهر ما. و ما شخصا پرداخت هر آنچه که باید پرداخت شود و هر گونه مقابله با هر شیطان برای دیدن سناتور. الیزابت وارن یک زن نشان می دهد بازگویی it’s a Wonderful Life (بیلی می cameo).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>