می خواهم به شما اجازه بمبئی قدیمی ترین Surma هنرمند چوب سرمه در چشم خود را ؟

چرا شما باید مراقبت از

چرا که دارو همچنین می توانید زیباسازی.

  • Surma, یک دارویی آرایشی است که مرگ هنر است.
  • یکی از آخرین پزشکان از آن زندگی در بمبئی.

هیچ چیز وجود دارد که غیر معمول در مورد Vallabhai پاتل جاده ها است. واقع در Dongri محله آن را تجسم پیر بمبئی: ساختمان های قدیمی و جاده های باریک و خال خال با فروشگاه eateries ارائه کباب پلاتر و اصطبل های کنار جاده ای در خدمت طراوت faloodas در گرما.

یک بعد از ظهر هر چند چیزی جلب چشم ما: روشن علامت قرمز بالای یک فروشگاه با زبان اردو خوشنویسی و یک تصویر از یک چشم و یک مرد مسن را در صورت و تنه.

Buddhe Baba Ke Surma (قدیمی عمو Surmas) علامت به عنوان خوانده شده در Devanagari اسکریپت به دنبال کسب و کار’ نام دادا Nanji Kamarsi Surmwalaدر حروف انگلیسی.

فروشگاه مالک است محمد Aniz از 74 ساله و نوه دادا Nanji Kamarsi که باز برای کسب و کار در 1930s. فروشگاه کاملا به احتمال زیاد قدیمی ترین و قطعا یکی از معدود چپ در هند است که surma, نوع دارویی سرمه در چشم تسکین دهنده و خنک کننده اثر است.

ما تصمیم به سند این روند در کلمات و در عکس نه فقط به دلیل اضمحلال هنر surma بلکه به دلیل Aniz پایدار, تعهد به ساخت آن توسط دست. این یک فرایند است که می گیرد در پشت مغازه که در آن Aniz خود را نگه می دارد ابزار و داروها. برادر و کودکان در لندن زندگی می کنند و علاقه کمی در hunkering را در یک نیمکت در کنار او در هر زمان به زودی.

1
5
6
7

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im