خواهد David Spade بازی جو عجیب و غریب در یک ببر پادشاه ” اقتباس? او می گوید …

در نظر گرفتن یک پیاده روی در سمت وحشی? David Spade مشترک افکار خود را بر امکان بازی جو عجیب و غریب (نام واقعی یوسف Maldonado-عبور) در آینده ببر پادشاه سازگاری.

در طول یک مجازی مصاحبه The Ellen DeGeneres Show on پنج شنبه, آوریل 9 بیل مورد بحث Maldonado-پاساژ 57 شخصا درخواست برای رشد یو پی اس و یا براد پیت برای بازی در یک فیلم. “من فکر می کردم این فقط یک ایده خنده دار چرا که آن را بیشتر سرگرم کننده را به فکر می کنم که این مصاحبه خواهد بود ،” 55 ساله بازیگر گفت: در پاسخ.

“جو عجیب و غریب گفت: من و براد پیت و من فکر می کنم من می دانم که راه این قراره سر. من براد در امتحانات ابتدائی در همه زمان ها و آن را همیشه در زمان” بیل مشترک, قبل از شوخی “… شما می دانید آنچه براد می کند ؟ او به ارمغان می آورد جایزه اسکار به ستاره در حال حاضر که من فکر نمی کنم شما مجاز به انجام این کار در وسط.”

David Spade Shares His Thoughts on Playing Joe Exotic Ellen DeGeneres Show
David Spade و Ellen DeGeneres YouTube

بیل اشاره کرد که این فیلم را باید “بیشتر چشمگیر” برای به دست آوردن همه چیز را راست. The Benchwarmers بازیگر پیشنهاد کرد که وودی هارلسون را خوب Jeff Lowe, اما او همچنین توضیح داد که چرا Pitt, 56, نمی شود حق را برای این docuseries’ شخصیت مرکزی. “من فکر می کنم جو است کمی بیش از حد squirrelly برای براد. که ممکن است افکار واهی و پوچ, Brad بسیار لاغر و من کمی بیشتر squirrelly,” او اضافه شده است.

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون برای اولین بار در Netflix بکشد در 20 مارس. هفت-بخش واقعی جرم و جنایت docuseries شرح زیر است Maldonado-پاساژ به عنوان او می شود گرفتار در یک قتل-برای-طرح استخدام خود را از طریق دخالت در جهان زیرزمینی از گربه بزرگ پرورش است.

ربکا Chaiklinکه شرکت به کارگردانی docuseries برای Netflix بکشد با اریک گودگفت: خبرنگار هالیوود در مارس 1 که Maldonado-عبور “می خواهم براد پیت یا دیوید بیل به بازی با او.” Chaiklin افزود: “او نمی اشاره به David Spade به عنوان David Spade — او با اشاره به او را به عنوان “جو خاک'” مرجع زنده شنبه شب زاج را در سال 2001 تلنگر به همین نام است.

David Spade Shares His Thoughts on Playing Joe Exotic
David Spade و جو عجیب و غریب Shutterstock; NetFlix

بیل با این حال مقدار زیادی از رقابت برای بخشی از Maldonado-عبور اگر او را انتخاب کنید و سعی کنید آن را دنبال کنند. در اواخر ماه گذشته, Dax Shepard ابراز علاقه بازیگران به عنوان سابق باغ وحش در biopic.

“اگر من به عنوان بازیگر جو عجیب و غریب در نهایی biopic هالیوود شکسته است” شپرد, 45, توییتی در 25 مارس. این والدین آلوم گذاشته سپس یک صدای جیر جیر از یک فن که فتوشاپیه شپرد چهره بر روی Maldonado-پاساژ است. در پاسخ به این فن ایجاد تصویر “صندلی متخصص” پادکست میزبان اعلام کرد این را به عنوان “یک گام اول است.”

ببر پادشاه است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>