کار از خانه ؟ کره ای جراحان زیبایی نمی تواند شادتر

چرا شما باید مراقبت از

سئول جراحان پلاستیک بهره گیری از مشتریان خود کار می کنند-از-صفحه اصلی شیوه های.

زمانی که Lee Min-seo* پدید آمده از یکی از سئول محبوب ترین عمل جراحی پلاستیک کلینیک های او کبود چهره پنهان شده در زیر یک فولاد ماسک و باند.

“من همیشه می خواستم برای دریافت این انجام می شود. هر کس با پوشیدن ماسک این روزها بنابراین این باعث می شود من راحت تر از انجام آن در حال حاضر می گوید:” لی که دریافت یک سری از تزریق چربی.

در حالی که coronavirus را رد کرده است کره جنوبی جراحان زیبایی خود را معمول گردشگران خارجی آنها استقبال افزایش مشتریان محلی در این کلینیک که خط بلوارها از glitzy Gangnam منطقه.

کار از خانه و دیگر اقدامات برای کاهش تعاملات اجتماعی شده است مورد استقبال افراد که معمولا خواهد نگرانی در مورد جذب به نظر می رسد و یا سوالات در حالی که با پوشیدن بعد از عمل باند.

“افرادی که می خواستم به برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی کار انجام می شود اما نمی تواند آن را انجام دهد به دلیل کمبود زمان برای بازیابی شده اند به طور فزاینده مراجعه به کلینیک ما مراجعه می کنند این روزها می گوید:” دکتر هوانگ یونگ-seok یک Gangnam جراح پلاستیک.

یکی در 3 کره جنوبی در 20s خود می گویند که آنها در حال حاضر به “انجام کار” و این ویروس به نظر می رسد به احتمال زیاد به افزایش این تعداد است. “صورت فرم و جراحی پستان” شده است به خصوص محبوب Hwang می گوید.

تمایل به صرف بر روی پلاستیک
عمل جراحی است که نشانه ای از چگونه کره جنوبی نسبی موفقیت در مهار این ویروس
— به لطف مهاجم, تست, تماس, ردیابی و جداسازی تاکتیک — کمک به محدود کردن آسیب به اقتصاد است.

به عنوان سئول راه اندازی یک محرک ضد تانک بیش از $230 میلیارد برای کوسن کشور از این بیماری همه گیر Gangnam را جراحان پلاستیک در حال ارائه تخفیف برای تشویق بیشتر بیماران برای رفتن زیر چاقو توسط فرو بردن به دولت پول نقد.

پس از 1.3 درصد در سه ماهه اول انقباض led با 6 درصد کاهش در مصرف کره جنوبی دولت است به طور آهسته از اورژانس امداد رسانی بودجه به ارزش $11.7 میلیارد دلار است. برخی از آن صادر شده است به چهار نفر خانوار در قالب کارت اعتباری امتیاز کوپن هدیه و کارت های اعتباری است که باید صرف شود تا پایان ماه اوت. بیشتر یارانه نقدی نیز در حال تحویل داده شده توسط دولت های استانی.

رویه لوازم آرایشی و بهداشتی در میان یک کلاچ لوکس خرید که عمومی است که پیشنهاد می splurging بدهید ،

معمولا من خواهد بود مردد اما من احساس راحتی بیشتری صرف این روزها به دلیل آن است که پول رایگان.

Kim Jung-ran, سوپر مارکت کارگر

حتی به عنوان عدم قطعیت هنوز وزن آن در مصرف کنندگان کمتر از نیمی از کره ای ها در حال کاهش در هزینه با توجه به یک مک کینزی بررسی انجام شده در ماه گذشته. غیر ضروری صرف است که در واقع در حال افزایش است.

برای بسیاری از کره جنوبی این جزوه را وادار به خرید sprees پس از چند ماه نگرانی و انزوا. خرید binges شده است لقب “انتقام هزینه”

“آن احساس می کند مانند من یک جایزه. خانواده من این است که صرف پول بیشتر در یک gopchang رستوران که ما معمولا نمی تواند به دلیل آن است که بسیار گران” می گوید: Lee Hyun-jung 52 ساله طراح مد, اشاره به گوشت گاو کبابی روده محلی ظرافت.

کیم یونگ-فرار یک زن 57 ساله سوپر مارکت, پرداخت, کارمند, به تازگی splurged در پایان پیاده روی لباس. “معمولا من خواهد بود مردد اما من احساس راحتی بیشتری صرف این روزها به دلیل آن است که پول می گوید:” کیم.

مصرف داخلی درایو بسیار مهم است برای صادرات وابسته به اقتصاد کره ای. صادرات که حدود 40 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی کاهش یافت تقریبا یک چهارم بیش از دو ماه گذشته.

“ما انتظار بهبود قابل توجه در مصرف داخلی در سه ماهه دوم به عنوان ویروس شده و تحت کنترل در آورد…. اگر چه بخش تولید است که هنوز هم در شکل بد هزینه های مصرف کننده ارائه خواهد شد برخی از بافر می گوید:” پارک Seok-گیل یک اقتصاددان در J. P. Morgan Chase & Co.

اما خلق و خوی خوش بین است و نه جهانی
و بیکاری داده است با اشاره به مشکلات آینده است. در آوریل زیان کار افزایش یافت
در بیشترین سرعت در دو دهه.

“چیزهای بسیار غم انگیز در حال حاضر که پیدا کردن شغل دیگری به نظر می رسد واقعا دشوار است می گوید:” کیم یونگ نم 58 ساله در چمدان هندلر subcontracting به Asiana Airlines که از دست رفته کار خود را در این ماه. مون جائه در کره جنوبی که رئیس جمهور قول داده است به ایجاد بیش از 500,000 مشاغل دولتی. اما تحلیلگران می گویند محدودیت وجود دارد به دولت ظرفیت برای حمایت از اقتصاد است که هنوز هم تا حد زیادی وابسته به تقاضای خارجی است.

*Lee Min-seo نام تغییر یافته است برای محافظت از حریم خصوصی.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>