خانواده های شاغل حزب: “وارن مترقی و کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود ما مترقی نامزد”

در این چند روز دیده می شود سریع تحکیم از استقرار در پشت جو بایدن پس از انتظار اما تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی است. هر دو سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq کاهش یافته است به طور ناگهانی از نژاد و انداخت چه وزن آنها تا به حال پشت معاون رئیس جمهور سابق. بسیاری از آنها بالا-دلار اهدا کنندگان اعلام کرد آنها می شود ، Beto o’rourke و یک میزبان از دیگر مشخصات بالا دموکرات ها از جمله سابق رهبر اکثریت سنا هری رید و سناتور. Tammy Duckworth سپس با خود عمومی تاییدیه از بایدن. پس از ماه ها تردید دموکراتیک تاسیس تا به حال ساخته شده ذهن خود را — هر چند سوال از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و میلیاردها هنوز بافندگی.

برخی از سمت چپ به نوبه خود ramped تا تماس های خود را برای بهداشت ، الیزابت وارن به رها کردن و تایید بهداشت ، برنی ساندرز. پس ساندرز است که منجر استدلال آنها می رود, جنبش مترقی نیاز به نشان دادن یک جبهه متحد در برابر تازه شکل گرفته ایجاد بلوک. وارن ماندن در, پس از آن, خطرات تقسیم مترقی رای دادن. پیش از سه شنبه, برخی از صداها در سمت چپ برابر او امتناع به رها کردن با یک خیانت از جنبش مترقی — تقویت بیشتر با او اخیر در آغوش فوق العاده PAC کمک. آنها حتی تا آنجا که به نشان می دهد که وارن است که تنها در مسابقه برای تضعیف ساندرز در این مرحله و شاید به برنده جایزه تسلی از بایدن.

جو Dinkin یک سخنگوی خانواده های شاغل که حمایت ساندرز در سال 2016 است اما پشت وارن در سال 2020 استدلال کرد که چنین ارزیابی شد اشتباه در چند جبهه. ساندرز و وارن او گفت: هنوز هم نیاز به هر یک از دیگر هر دو در مسابقه و هنگامی که آن را می آید به کنوانسیون وارن نمایندگان خواهد باد در مترقی طرف معادله در پایان.

“این کاملا برای من روشن است که وارن مترقی و کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود ما مترقی نامزد.”

“اگر شما به تماشای وارن از نزدیک شما می دانم که او برای اولین بار آمد به زندگی عمومی برای از بین بردن بایدن ورشکستگی لایحه. او شده است در مبارزه با وال استریت بال از حزب دموکرات برای حدود 15 سال” Dinkin گفت. (رهگیری است که قبلا نوشته شده در لایحه ورشکستگی مبارزه است.) “این کاملا برای من روشن است که وارن مترقی و کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود ما مترقی نامزد.”

این استدلال که وارن باید رها مبتنی بر چند پیش فرض است که به خوبی می تواند اشتباه است. برای اولین بار است که انجام این کار در حال حاضر بهتر خواهد بود برای ساندرز از آن خواهد بود برای بایدن — یک فرض است که شامل پیچیده ارزیابی نماینده ریاضی و دوم انتخاب کند.

یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از اوایل فوریه نشان داد که 33 درصد از وارن هواداران گفت: ساندرز خواهد بود دوم خود را انتخاب. که قابل توجهی, اما حدود 7 درصد از وارن رای دهندگان گفتند که می خواهم انتخاب Klobuchar خود را به عنوان انتخاب دوم 25 درصد گفت: آنها می خواهم انتخاب Buttigieg و 8 درصد گفت: آنها می خواهم برای رفتن بایدن. بنابراین ساندرز می تواند یک سوم از رای وارن اگر او کاهش یافته است در حال حاضر اما اگر بایدن دریافت بخش عمده ای از Buttigieg و Klobuchar رای بایدن می تواند 40 درصد است.

ساندرز به طور قابل توجهی تثبیت و چپ است به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب — است که جمع آوری نمایندگان — فقط در مورد همه جا در کشور است. اگر یک نامزد می آید در زیر 15 درصد آستانه زنده ماندن خود و یا نمایندگان توزیع شده به دیگر نامزدهای زنده. در کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا وارن است در آستانه زنده ماندن. اگر او به پایان می رسد جمع آوری آن دسته از نمایندگان امشب او می تواند به آنها را نگه دارید تا زمانی که کنوانسیون و انتشار آنها با حمایت از Sanders. اگر او قطره و یا کمتر زنده ماندن کسانی که نمایندگان تقسیم بین ساندرز بایدن و بلومبرگ — با ساندرز در نظر گرفتن حدود 30 درصد اگر نظر سنجی نگه دارید و بقیه رفتن به استقرار نامزدها. که به بال متوسط از یک مسیر روشن به جمعی اکثریت نمایندگان که آنها می تواند و می توانید به انکار ساندرز نامزدی.

رای دهندگان که هنوز هم با Warren Dinkin استدلال هستند رای دهندگان او دور نگه داشتن از بایدن.

“وارن ارائه بیشتر در رمپ برای جنبش مترقی. اگر وارن چیدن نمایندگان فردا بیشتر مترقی نمایندگان رهبری به کنوانسیون چیز خوبی است برای همه ما این که آیا شما به حمایت از وارن یا ساندرز” او گفت:.

در واقع ما شناخته شده برای ماه که Warren Buttigieg و Klobuchar مبارزه شده است بیش از همان ترکیبی از کالج تحصیل رای دهندگان. و وارن کند که برخی از کلید های انتخاباتی مزایای بیش از باقی مانده جلو در حال اجرا رقبا. او تنها زن در حال اجرا و او را جوانترین نامزد در این مسابقه است.

“یکی از وارن استعدادهای منحصر به فرد است که او در آوردن افراد جدید به جنبش مترقی.”

“یکی از وارن استعدادهای منحصر به فرد است که او در آوردن افراد جدید به جنبش مترقی. او شده است با جذب رای دهندگان که می توانست حمایت بایدن یا پیت در پشت یک نامزد که برای مدیکر برای همه, یک مالیات بر ثروت سبز معامله جدید و جهانی مراقبت از کودکان” Dinkin گفت.

این نقطه ای است که یکی دیگر از نرم افزار-وارن گروه تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته در حال حاضر به عنوان به خوبی.

یکی دیگر از کلمبیا کلمبیا نظرسنجی از فوریه یافت 26 درصد از Buttigieg رای دهندگان قرار گرفت Klobuchar خود را به عنوان انتخاب دوم و 26 درصد رتبه وارن. بایدن در مقابل با 19 درصد و ساندرز فقط 11 درصد است.

شده است وجود دارد برخی از حدس و گمان از جمله از آوازی وارن حامیانکه وارن استراتژی است که برای رفتن به کنوانسیون برای متقاعد کردن مجلس نمایندگان برای حمایت از او به عنوان یک مصالحه نامزد برای دفع ساندرز’ نامزدی. او مدیر کمپین, راجر لاو, حتی ارسال یک یادداشت روز یکشنبه گفت: “این کنوانسیون در میلواکی نهایی بازی” برای مبارزات انتخاباتی خود را و آنها به هدف “در نهایت پیروز در کنوانسیون ملی در میلواکی است.”

آن را سخت به درک که چرا برخی از جزئیات است که به عنوان وارن گفت: استراتژی مبتنی بر متقاعد کردن superdelegates در دور دوم به پشت او حتی اگر او برنده نیست یک دولت واحد و حتی اگر دموکراتیک ایجاد می کند اولویت خود را برای بایدن قطعا روشن است.

اما این را فراموش مبارزات انتخاباتی واضح: هر نامزد 100 درصد در-آن-به-نفع-آن را تا دوم رها کردن آنها. فقط لحظات قبل از Buttigieg به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای مثال او متعهد به رفتن تمام راه را به این کنوانسیون. هیچ راه دیگری برای حفظ حامیان متعهد و اخراج کردن. سیگنالینگ یک احتمال است که شما را به زودی رها می فرستد رای دهندگان در حال فرار برای ثبات بیشتر نامزدها. منطق یک نامزد می دهد برای ماندن در یک مسابقه باید گرفته نمی شود یا به طور جدی و یا به معنای واقعی کلمه; نامزدها به سادگی در تا آنها نیست.

حامیان ساندرز و کسانی که امید مترقی اختلافات نیست دست نامزدی به بایدن نگران است که وارن حملات اخیر در ساندرز نشان می دهد او نمی تواند یک متحد در پایان. که برداشتی غلط هم Dinkin گفت. “او stiffest انتقاد از برنی به طور موثر است که آنها در همه چیز موافق و او فکر می کند او می تواند آن را انجام داده بهتر است,” او گفت:.

هنوز سفت انتقاد واقعی ایجاد بهت و حیرت. “سناتور وارن شده است متحد جنبش مترقی در سراسر تمام حرفه ای. اما من امیدوارم که او متوقف می شود, حمله سناتور سندرز و علنا مرتکب به او نمایندگان به او اگر او رای بیشتر برای اطمینان از مترقی برنده نامزدی” الکساندرا Rojas مدیر اجرایی عدالت دموکرات گفت BuzzFeed در بیانیه ای در روز شنبه.

“من می خواهم بگویم همان به برنی” Rojas اضافه شده است. “به دنبال نامزدی از طریق یک رقابت کنوانسیون بدون جمع آوری ترین نمایندگان مضر خواهد بود برای ما و جنبش و حزب ما و سیاست های او زندگی خود را صرف مبارزه برای.”

اگر وارن را چنین تعهد هر چند او می خواهم خطر حمایت از رای دهندگان ترجیح می دهند که او به بایدن یا بلومبرگ اما ترجیح می دهم بایدن یا بلومبرگ به Sanders.

یکی دیگر از دلایل آن می تواند بیشتر مفید برای ترقی خواهان برای وارن برای حفظ رقابت به جای اردک در حال حاضر است چرا که وارن نشان داده است توانایی خود را برای رفتن سخت بر مخالفان و ایجاد آزمون برای آنها که آنها را شکست. در حالی که بایدن خوب بود در کارولینای جنوبی بحث رسانه ها جمع آوری کمک های مردمی و دموکراتیک استقرار در حال حاضر امید هیچ کس به خاطر او گردابی خواب آلود و بی دست و پا از اجرای بیش از سال گذشته و قبلی و نه بحث. ساندرز نیز مشروع مشکل پس از رفتن بایدن با توجه به این واقعیت است که او مشکل حمله به مردم در نظر او دوستان است. (همچنین ببینید: وارن.) در حالی که ساندرز کمپین عملیاتی باید با حمله به معاون سابق رئیس جمهور خود را برای دهه های طولانی پشتیبانی برای کاهش امنیت اجتماعی ساندرز خود را نگه داشته است انتقادات خود را بسیار خفیف حتی عذرخواهی برای یک op-ed یکی از عناصر عملیاتی نوشت که استدلال بایدن به حال فساد مشکل است. “این کاملا به نظر من که جو بایدن فاسد است در هر راه” ساندرز گفت.

دوشنبه شب در مینه سوتا در آستانه سه شنبه ساندرز گفت: این از جو بایدن: “منظور من این بسیار صمیمانه: جو بایدن یکی از دوستان از من شناخته ام جو برای یک زمان بسیار طولانی است. جو مناسب و معقول است ، او فقط اشتباه در مسائل. او فقط اشتباه با چشم انداز خود را برای آینده است.” که ممکن است قانع کننده ترین استدلال برای رای دهندگان است که می خواهد بیش از هر چیز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وارن زیادی را صرف این کمپین تخمگذار از بایدن که پر از شک و تردید است که او واقعا او را در.

وارن زیادی را صرف این کمپین تخمگذار از بایدن که پر از شک و تردید است که او واقعا او را در. اما در شب شنبه او را متهم بایدن از اینکه کسی “بسیار مشتاق به قطع معاملات با میچ مک کانل و جمهوری خواهان که او به تجارت ایده های خوب برای آنهایی که بد.” و در دوشنبه شب تظاهرات در لس آنجلس او whacked او دوباره.

مهم نیست که چگونه بسیاری از واشنگتن خودی به شما بگویم برای حمایت از [بایدن], نامزدی خود را همکار واشنگتن خودی نمی خواهد دیدار این لحظه” او هشدار داد. “نامزدی یک مرد که می گوید ما نمی نیاز به هر گونه تغییر اساسی در این کشور نمی خواهد دیدار این لحظه. نامزدی کسی که می خواهد برای بازگرداندن جهان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که وضعیت موجود شده است ترک بیشتر و بیشتر مردم در پشت برای چند دهه است که یک خطر بزرگ برای حزب ما و کشور ما است.”

نهایی امکان استفاده به هر دو نامزد ماندن در می تواند در بحث مرحله. یک امر است که چاله بلومبرگ به عنوان یک ساندرز حمله سگ و برگ بایدن به عنوان یک سیاستمدار می تواند یک فاجعه برای Sanders. با ساندرز تخمگذار از چشم انداز خود را برای کشور و وارن حمله بایدن و بلومبرگ ، زمین بازی وارد اگر نه کج به سمت ترقی خواهان.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد مارس بحث” Dinkin گفت: “آیا آن را نمی بزرگ برای دیدن وارن و ساندرز تیم به بایدن رکورد موشکافی آن را سزاوار?”

همه که البته بستگی به وارن در ادامه به پیروزی داشت. اگر در سه شنبه شب Klobuchar و Buttigieg پناهندگان تحت فشار قرار دادند وارن کمی بالاتر او دلیلی برای ماندن در. اگر نه — اگر او پایین به جای آن — کمی وجود دارد دلیلی برای باقی بماند.

اصلاح: مارس 3, 2020, 12:50 p. m. ET
نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که سناتور. تامی بالدوین تایید جو بایدن. در واقع آن سن. Tammy Duckworth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>