کار می کنند! RuPaul تبدیل پیت دیویدسون به کشیدن ملکه در ‘SNL’


SNL 45x13 Recap
Cecily قوی و میزبان RuPaul در طول وله در استودیو 8H برای ‘شنبه شب زنده”. روزالیند اوکانر/NBC

RuPaul داد پیت دیویدسون کشیدن ملکه درمان در طول چهار شنبه, آوریل 8 قسمت از شنبه شب زندگی می کنند. نگه داشتن خواندن برای برجسته نشان می دهد.

خانواده سلطنتی

RuPaul تلاش برای پیدا کردن نسل بعدی کشیدن در Davidson تکرار شخصیت چاد. کمدین به نظر می رسد در لباس زیر خود را به عنوان واقعیت ستاره قدردانی خود را بدن. او سپس دیویدسون از طریق تغییر و تحول است.

باز گشت

جاستین بیبر با یک سبیل جدید — شروع روی لئامت دادن خود را به عنوان موسیقی مهمان با رقص به عنوان او خواند “جالب توجه است.” Quavo سپس پیوست خواننده برای “نیت” خود را در اجرای دوم شب.

یکی دیگر از اسکارلت

چوپان Fineman impersonated برخی از مورد علاقه خود را نامزد جایزه اسکار اجرای برنامه از سال. کارنامه او شامل اسکارلت جوهانسون در ازدواج داستان. “آیا شما احساس می کنید مانند شما در خانه, Colin پرسید: در حالی که بازیگر نقش مکمل زن نامزد کالین Jost, سردرپیش در پشت “آخر هفته به روز رسانی” میز.

زمان داستان

RuPaul رفت و به یک کتابخانه به “خواندن” با بچه ها اما او به کار کشیدن به معنای به جای یک سنتی است. او در ادامه به پرتاب سایه در چندین کودکان شخصیت های کتاب به عنوان پدر و مادر نگاه در مطلق لذت.

تقریبا در قوانین

دیویدسون و لری دیوید به نظر می رسد در هوای سرد باز هم به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری تام Steyer و برنی ساندرزبود. بازیگران عضو قبلا مورخ محدود کردن شور و شوق خود را ستاره دختر Cazzie دیوید از سال 2016 تا 2018.

موضع

Cecily قوی و RuPaul برگزار همکاران ایستاده تا برای یک همکار پس از رئیس خود تهدید به تقسیم چک به طور مساوی برای شام, با وجود این واقعیت است که هایدی گاردنر‘s شخصیت نیست نوشیدن شراب. آنها نه تنها در قفل درب در رستوران به حل و فصل اختلاف, اما آنها همچنین خاطر نشان کرد هر کس که گاردنر شخصیت تا به حال هیچ چیز در زندگی او است.

بازی در

دو خانواده مواجه خاموش در برابر یکدیگر در یک بازی پر مخاطره باکلمات اما یکی از broods را درک نمی کنند قوانین ساخت برای بسیاری از سردرگمی و می خندد.

انگشت های دست فاصله را به زندگی می کنند

RuPaul لگد شب با الهام مونولوگ. بعد از شوخی در مورد به اشتراک گذاری یک نسخه ویرایش شده از کشیدن تجربیات در نیویورک او افاضه برخی از کلمات حکمت از جمله “دریافت پول تا جلو” و “همین حالا زندگی را بیش از حد جدی است.”

شنبه شب زنده پخش در NBC شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>