“زنان به طرف مردان به دیگر”: چگونه گشت مرزی را قدرت های جدید و بی دقتی از هم جدا خانواده


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

میرزا تا به حال یک حس پیشامد به زودی پس از او عبور به ایالات متحده آمریکا با دو فرزند و پدر خود داود. یک گشت مرزی عامل دستور داد که خانواده از هندوراس و بقیه از گروه خود به تقسیم به دو خط: “زنان به یک طرف به طرف دیگر.”

میرزا برگزار شد 19-ماه-پیر لیا پیوست و زنان خط. دیوید خود را در زمان 6 ساله پسر سباستین و به انتظارنشسته بودند با مردان است. یک عامل به آنها گفت که نگران نباشید هر کس می گذرد به همان محل. یک اتوبوس در زمان آنها در دو سفر به مجموعه ای از چادر و تریلر که در آن آنها می تواند پردازش.

آنها وارد چند ساعت از هم جدا برگزار می شود به طور جداگانه در انتظار منطقه است. میرزا رشد بیشتر مضطرب او به عنوان خال خال دیوید و سباستین در سراسر اتاق. او motioned برای سباستین به همراه خود یک بطری آب. “پاپی می گوید به مراقبت از خود” او به او گفت.

خانواده نمی آمد با هم دوباره. و در روز بین المللی مرز ایستاده بود بین آنها است.

دیوید و سباستین فرستاده شد به مکزیک به صبر قبل از اینکه مجاز به پناهندگی در دادگاه ایالات متحده. میرزا بود که مجهز به یک دستبند مچ پا و او و لیا فرستاده شد به سان خوزه ،

در جدا گشت مرزی مصاحبه هر دو میرزا و داود گفت: “آنها گفت: عوامل آنها آمده بود به عنوان یک خانواده چهار. اما آنها هرگز ثبت شده است که راه در گشت مرزی ، دیوید وضعیت تاهل ذکر شده بود به عنوان “تنها” — او و میرزا شده بود با هم برای 12 سال, اما آنها تا به حال هرگز به طور رسمی ازدواج کرده — در حالی که میرزا را به عنوان “ناشناخته است.”

گشت مرزی سیاست روشن است: هر زمان که ممکن است پدر و مادر ازدواج کرده یا نه باید با هم با کودکان خود.

داود گفت: “او التماس کرد با عوامل. “لطفا پیدا کردن برای من در سیستم که در آن همسر من است. من و شما از هم جدا من از او.”

این عوامل نیست نقل مکان کرد. “شما در حال رفتن به سیوداد خوارس” داوود گفت: یک عامل به او گفت. “مقابله با آن است.”

گشت مرزی شده است برای انتقاد از بی دقتی در مهاجر پردازش. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عوامل بسیار گسترش قدرت برای تصمیم گیری مهاجران سرنوشت.

در دولت های قبلی دولت گزینه برای پناه جویان بودند برای دستگیری آنها در ایالات متحده و یا انتشار آنها — و گشت مرزی نبود مسئول ساخت آن انتخاب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت کرده و به جای آن سیستم است که آن را با تمسخر به نام “گرفتن و انتشار است.” در ماه سپتامبر و پس از آن — وزیر امنیت داخلی کوین McAleenan اعلام کرد که “گرفتن و انتشار” تا به حال به طور کامل به پایان رسید; میرزا و لیا در میان آخرین مرکزی آمریکا پناهندگی متقاضیان مجاز به اقامت در ایالات متحده بدون اینکه بازداشت و توسط ICE.

استراتژی جدید این است که آنچه اتفاق افتاده است به دیوید و سباستین: Asylum-seekers فرستاده می شوند به دور از ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در زیر یک سری از برنامه های جدید آنها می توان به صبر در مکزیک به سرعت در حال تبعید به کشور خود و یا ارسال به گواتمالا به دنبال پناهندگی وجود دارد به جای.

نتایج چه واصل طرح دعوی در دادگاه در دسامبر برابر سریع-اخراج برنامه تماس “قانونی سیاه چاله ها” که در آن عوامل گشت مرزی را تقریبا در اختیار کامل تصمیم بگیرید که می رود که در آن.

عوامل گشت مرزی “هستند و نه به طور کلی حق مردم برای تعیین فردی در موارد” اسکات Shuchart یک مقام سابق با وزارت امنیت داخلی را برای حقوق مدنی و آزادی های مدنی گفت ProPublica. اجازه دادن به عوامل تعیین که باید ارسال شود به چه کشور “است که خیلی افتضاح از قدرت داده شده به مردم است که آموزش در مورد نحوه استفاده از آن.”

میرزا و سباستین چپ با دیوید و لیا و پس از آنها ملحق شد. خانواده خوبی بودن تهدید بود توسط چهار ماه جدایی در سراسر مرز بین المللی. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

نتایج می تواند متفاوت باشد شدید حتی برای مهاجران در موقعیت های مشابه. پدر و مادر در ورود در روز های مختلف پیدا کرده اند خود را فرستاده شده به کشورهای مختلف است. یکی از مکزیک بود به سرعت اخراج, همراه با کودکان خود را در حالی که پدرش بازداشت شده در آمریکا

گمرک و حفاظت مرزی سازمان که شامل گشت مرزی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این داستان. اما یک سخنگوی تایید نشده برخی از جزئیات از دیوید و میرزا را دلهره. این سخنگو همچنین تایید کرد که سوابق خود را حاوی هیچ پرچم مشکوک به تقلب و یا هر نگرانی دیگری; David و میرزا بودند به سادگی هرگز برچسب بخشی از همان خانواده است. (Marketplace است و نه نشر و نام خانوادگی خود را به محافظت از بستگان هنوز هم در هندوراس.)

در یک حس دیوید و میرزا خانواده است خوشبخت تر از برخی از آنها در نهایت اجازه اقامت و به دنبال پناهندگی در آمریکا یک فرصت مهاجران که وارد کرده اید اخیرا ممکن است هرگز. اما خانواده خوبی بودن تهدید شد توسط خود چهار ماه تقسیم در سراسر مرز بین المللی. علاوه بر این جدایی تنظیم کردن زنجیره ای از عواقب است که تهدید شانس خود را در نهایت برنده پناهندگی.

زمان, El Paso, تگزاس مبتنی بر وکیل تیلور لوی دیدم Facebook پیام از کالیفرنیا وکیل درخواست خود را برای پیگیری کردن دیوید و سباستین دیوید خانواده تا به حال از هم جدا شده است به مدت شش هفته. عکس های سباستین در هندوراس نشان می دهد یک چاق, لبخند پسر. اما زمانی که لوی با او ملاقات کرد او نگران وضعیت خود را. او “پوست و استخوان” لوی به یاد. و “او نمی خواهد از تماس با چشم. او تقریبا catatonic.”

“من با هزاران نفر از پناهندگی به دنبال خانواده و صدها نفر از هم جدا کودکان و نوجوانان” لوی گفت. “و او به طور کامل به طور کامل فقط شوکه به من چه بد او انجام شده بود.”

در آن صورت مورد دیوید و میرزا گیج لوی. خانواده عبور از مرز با هم و فرار کرده بود همان خشونت و تهدید. اما بیشتر به او فکر آن را واضح تر شد: مخمصه خود را منعکس غیر قابل توصیف دلخواه سیستم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد کرده است.

“این بود که فقط یک اشتباه” لوی گفت. “این سهل انگاری ناخالص.”


دیوید امیدوار به ایجاد یک زندگی با میرزا در هندوراس.

“من هرگز اشتیاق برای آمدن به ایالات متحده, و خدا می داند” دیوید گفت ProPublica. آنها ملاقات کرده بود به عنوان نوجوانان پس از دیوید شروع به گرفتن مزرعه شغل با میرزا خانواده و از آنها استقبال در پیاده روی به کلیسا احترام میرزا را بخواهد که آنها نه تاریخ تا میرزا مدرسه به پایان رسید.

میرزا تلفن را نشان می دهد متون در واتساپ بین او و دیوید. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

در سال 2011 آنها نقل مکان کرد و در کنار هم. اما پس از آن دیوید مواجه تهدید از اعضای باند. با توجه به سوگند پناهندگی اعلام شد که با تایید نسبی به Marketplace, یک مرد سابق همکلاسی میرزا را که درگیر در یک باند محلی ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به دیوید که دیوید بارها و بارها رد کرد.

دیوید stalker اولین حمله در سمت چپ یک گلوله تسلیم در نزدیکی ستون فقرات خود را. دوم سرند پا خود را با چارپاره. داوود گفت: او یک شکایت پلیس, اما هیچ چیز اتفاق افتاده است. (هندوراس در زمان حال بالاترین نرخ قتل در جهان و 96 درصد از قتل رفت و حل نشده. از قتل در نرخ کاهش یافته است اما هنوز هم در میان جهان بالاترین.)

این زن و شوهر به مخفی بودن در حالی که میرزا باردار بود با سباستین. اما تهدید متون نگه داشته به آینده را به میرزا تلفن. یکی به خصوص سرد متن فرستاده مدت کوتاهی قبل از آنها فرار کرد هندوراس وعده داده شده برای کشتن تمام خانواده “از بزرگترین مرغ به کوچکترین جوجه.”

هنگامی که دیوید خواهر و عمو کشته شدند نه چندان دور از جایی که دیوید و میرزا زندگی زن و شوهر به دنبال پناه در یک شهر کوچکتر. دیوید انجام کار حیاط و میرزا دوباره باردار شد و به هنگام تولد به لیا. اما آنها تبدیل به سنگ شده. دیوید مادر بزرگ گزارش یک ون پوشش محله و دیوید تماشای یک غریبه در یک موتور سیکلت رانندگی توسط خانه خود را.

در ژانویه 2019 آنها تصمیم گرفتند که آنها مجبور به ترک هندوراس. دیوید به نام عمه اش Marlen در سن خوزه کالیفرنیا که او تا به حال دیده نشده در یک دهه درخواست خود را به آنها را در. “من می خواهم به خارج شدن از اینجا” Marlen به یاد می آورد برادرزاده او گفت: “از آنجا که اگر من اقامت بسیار در مدت کوتاهی آنها در حال رفتن برای کشتن من است.”

آن زمان ماه را به صرفه جویی در 5,000 هندوراس دلار برای هزینه های سفر.

اما به عنوان زن و شوهر و برنامه ریزی فرار خود را به ایالات متحده پناهندگی سیستم در حال تغییر بود.

داود گفت: “او التماس کرد با ماموران مرزبانی: “من آمد و با من و شما از هم جدا من از او.” (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

برای دهه های گشت مرزی و نقش آن در برخورد با خانواده مهاجر بود به سرعت تصویب آنها را به مهاجرت و گمرک و یا یخ که دسته بازداشت. اگر یک مهاجر ابراز نگرانی از بازگشت به کشور خود بودند در مصاحبه با یک افسر پناهندگی که تصمیم بگیرید که اگر آنها تا به حال معتبر مورد. خانواده ها عبور مصاحبه — به عنوان بسیاری از را — به طور کلی در ایالات متحده منتشر شود و به انتظار شنیدن.

اما برگ برنده دولت تعیین شد, برای جلوگیری از گذرگاه های مرزی. در ژانویه 2019 از آن استفاده می شود مبهم حقوقی ارائه به زور مهاجران آمریکای مرکزی که به دنبال پناهندگی به صبر در مکزیک قبل از گرفتن جلسات در ایالات متحده است که برنامه (که پس از گسترش به دیگر مهاجران آمریکای) شناخته شده است به عنوان مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP. در سقوط دولت راه اندازی دو برنامه برای مکزیک و آمریکای مرکزی, خانواده, دادن بررسی سرسری به ادعای پناهندگی خود را به طوری که آنها می تواند به اخراج در عرض 10 روز. نسبت به پایان سال دولت شروع به ارسال برخی از هندوراس و السالوادور مهاجران به گواتمالا به دنبال پناهندگی وجود دارد و بدون آنها ارائه یک فرصت برای ایجاد یک ایالات متحده ادعا می کنند در همه.

با هر ابتکار آمریکا بی سر و صدا نورد از یک برنامه آزمایشی در یک منطقه و سپس گسترش آن است. گسترش تدریجی اجازه داده است دولت به نگه داشتن این برنامه ها از چشم های عمومی است, اما آن را نه رهبری آن را به ورزش بیشتر مراقبت: تاپیک افزایش شواهد اتفاقی برنامه ریزی و پیاده سازی.

روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شده ارسال هندوراس و السالوادور پناهندگی پناهجویان به گواتمالا اساسی تدارکات بودند هنوز مشخص نیست — مانند جایی که پناه جویان زندگی می کنند. حتی به عنوان دولت در نظر گسترش سریع-اخراج برنامه های DHS’ دفتر بازرس کل راه اندازی کرده است رسیدگی به اینکه آیا از مهاجران در حال درمان نسبتا.

تحت MPP دولت مکزیک تصمیم می گیرد که چگونه بسیاری از مهاجران در هر روز آن را قبول کند از آمریکا و مقامات ایالات متحده تصمیم می گیرید که می شود ارسال به مکزیک. منطقه ای گشت مرزی و بندر دفاتر مسئول ساخت آن روزانه انتخاب و آن را ترک تا به عوامل.

هدایت شده است و حداقل است. ژانویه 2019 یادداشتی به CBP کارکنان پیشنهاد کرد که عوامل ارسال به مکزیک بازگشت کودکان بی سرپرست مردم با شرایط بهداشتی جدی و دیگر “جمعیت های آسیب پذیر.” اما تاکید کرد که مرز مامورین به اختیار کامل. در عمل زنان باردار — حتی کسانی که به هنگام تولد به طور معمول ارسال به مکزیک صبر کنید. با توجه به طرفداران در هر دو طرف مرز و مهاجران خود افسران در ال پاسو اغلب طبقه بندی همجنسگرایان مهاجران به عنوان “آسیب پذیر” و اجازه دهید آنها را به ماندن بگیرید. ماموران در Brownsville, Texas نیست.

داخلی DHS گزارش از نوامبر سال 2019 نشان داد که دولت تا به حال حتی توسعه اشکال استاندارد برای MPP. در پاسخ آن DHS توافق کردند که به “تقویت” موجود در آن هدایت روشن است که واجد شرایط برای این برنامه است. اما اذعان کرد که آن را به حال هیچ روش استاندارد برای تعیین انتخاب و آن را به خودداری از ارتکاب به توسعه آنها.

طرفداران استدلال می کنند آن را غیر قانونی برای جدا کردن پدر و مادر بیولوژیک و کودکان به عنوان یک قاعده. “هر زمان که شما در حال تقسیم کردن یک, خانواده, قانون نیاز شما را به یک دلیل قانع” گفت: Lee Gelernt این ACLU وکیل که منجر به طرح دعوی در دادگاه به پایان رسید که گسترده خانواده جداسازی در ژوئن 2018. اما احکام آدرس تنها با در نظر گرفتن کودکان به دور از پدر و مادر به طور کامل نمی جداسازی مانند دیوید و میرزا را که تقسیم خانواده ها اما نگه داشتن کودکان با حداقل یکی از والدین.

تیلور لوی وکیل که در خانواده مورد گفت: زمانی که او ملاقات سباستین در خانواده جدایی او “تقریبا catatonic.” (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

دولت را پردازش راهنمای دستور عوامل نه برای جدا کردن “واحد خانواده با نوجوانان” — پدر و مادر با فرزندان — اما چند زمان CBP کارکنان گفت: Marketplace که عوامل معمولا نادیده گرفتن این دستورالعمل با جدا کردن زنان و مردان برای حمل و نقل و در بازداشتگاه.

با توجه به گشت مرزی منابع اشتباه در دوید و میرزا را مورد به احتمال زیاد رخ داده است که ماموران مرزبانی موفق به توجه داشته باشید وضعیت خانواده خود را در فرم های دریافتی. عوامل باید منعکس دیوید و میرزا حساب در فرم ها و چک فرزندان خود شناسنامه برای تایید نسب.

دیوید حساب تکرار شکایت لوی شنیده بود در حالی که کار در بشارت خانه, El Paso, بزرگترین مهاجر در پناهگاه. او گفت که او در صحبت به “هزاران نفر از مردم فقط منتشر شده از گشت مرزی بازداشت کرده است. و بارها و بارها می شنویم همان چیزهایی — که (عوامل) آیا گوش دادن به آنها.”

میرزا وکیل Shouan Zhoobin ریاحی, یک نرم افزار رایگان با وکیل منطقه خلیج غیر انتفاعی آژیر گفت: مشتریان خود را به طوری که معمولا به او بگویید که آنها تهدید شده و یا متهم به دروغ گفتن است که او حتی نمی زحمت به پرونده دادگاه شکایت. نه دیوید و نه میرزا ثبت یک شکایت رسمی با مرز گشت.

هنگامی که دیوید و میرزا آمد و به آمریکا در تابستان گذشته دغدغه مرکزی خانواده های آمریکایی بودند در اوج بود. که در هفته 21,678 پدر و مادر و کودکان گرفته شده در توسط گشت مرزی. این سازمان در مواجه با بحران ظرفیت. بی توجهی به مدارک مشترک بود با توجه به متعدد مقامات و وکلای مدافع برای مهاجران.

در عین حال مدارک اهمیت تر از همیشه. تحت سیستم گشت مرزی را انتقال پناه جویان به یخ, به آنها یک “شانس دوم” برای گرفتن اشتباهات گفت: هارون Reichlin-Melnick, یک محقق با آمریکا مهاجرت کرد. اولیه پناهندگی مصاحبه ارائه یک احتمال سوم: پناهندگی افسران تا به حال قدرت برای متحد کردن خانواده هایی که شده است می خواهم سردستی از هم جدا شوند.

در زیر جدید پراکندگی استراتژی است که در ادامه به گسترش و حتی پس از مصرف اعداد کاهش یافته است — مهاجران تنها به تماس با یک سازمان دولتی: گشت مرزی.


روز بعد از دیوید و سباستین فرستاده شد به خوارز, میرزا و لیا بودند حوصلگی بر روی یک اتوبوس از مرز گشت تسهیلات و کاهش یافته و در ال پاسو پناهگاه. یک داوطلب خواسته میرزا برای ایالات متحده تماس بگیرید. او به نام دیوید عمه Marlen که او هرگز ملاقات کرد.

داوطلب چیده شده برای یک بلیط اتوبوس و میرزا انجام لیا بر روی یک اتوبوس بین شهری. او نمی تواند درک اتوبوس اطلاعیه در انگلیسی. هنگامی که آنها وارد در سن خوزه او نگران است که او می خواهم خارج شد در اشتباه متوقف شود. Marlen در اواخر توقف در یک فروشگاه برای خرید صندلی ماشین برای لیا. در زمان او وارد میرزا نشسته بر روی نیمکت گریه.

میرزا گفته شده بود به تماس با یک دولت خط تلفن برای یادگیری در مورد وضعیت پناهندگی خود را مورد اما خط نمی دهد او اطلاعات است. او متوجه شد او نیاز به کمک. او راه می رفت به دفاتر آژیر که ارائه خدمات حقوقی و ریخته شدن داستان به pro bono وکیل ریاحی.

گاراژ دیوید عمه Marlen در سن خوزه کالیفرنیا بود که مبله به عنوان یک اتاق خواب برای میرزا و لیا. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

ریاحی احساس کرد که میرزا می تواند برنده پناهندگی. دادگاه فدرال که مجموعه سابقه برای سان فرانسیسکو قضات مهاجرت و پناهندگی افسران تعریف کرده بود پناهندگی واجد شرایط گسترده و میرزا است که می تواند در نظر گرفته شود وجود دارد مناسب در طولانی مدت سابقه.
در همین حال دیوید را مورد اختصاص داده شده بود به یک قاضی در تگزاس که کافر شدند تقریبا همه ادعای پناهندگی.

دیوید احتمال اخراج شود مگر اینکه ریاحی می تواند او را شامل میرزا را ادعا می کنند.

این چالش را تشدید شد و در عین حال یکی دیگر از دولت اشتباه است. هیچ مقام رسمی که تا کنون واصل میرزا را مورد با دادگاه مهاجرت. این اجازه میرزا برای درخواست پناهندگی فعالانه با یک افسر پناهندگی مانند مهاجرانی که وارد ایالات متحده ویزا — با کمی شانس بهتر از او می توانست قبل از یک قاضی مهاجرت. اما این به معنای ریاحی نمی تواند به سادگی از یک قاضی به ترکیب دیوید را مورد میرزا را به دلیل موارد مختلف قانونی و آهنگ.

بهترین امید بود که دیوید می تواند شامل به عنوان یک وابسته به میرزا نرم افزار. آنها می خواهم که به طور رسمی ازدواج اول است. بنابراین ریاحی در مورد تنظیم یک مرزی عروسی.

ریاحی سبب با نرم افزار رایگان, مشتریان, آیا زمان برای رفتن به سیوداد خوارس. بنابراین او فرستاده لوی Facebook پیام. او نمی دانست که کهنه تگزاس, وکیل, اگر چه او تا به حال دیده لوی پست در مورد مشکلات با MPP برنامه.

لوی مردد به در درخواست دیگری از پرت و دور افتاده وکیل. ریاحی “بود و واقعا نگران است و او واقعا مراقبت,” او گفت: ProPublica. “به صداقت آن نوع طاقت فرسا چرا که هر کس واقعا نگران است و هر کس واقعا مراقبت.” او تصمیم گرفت به حداقل دیدار با دیوید و سباستین در سیوداد خوارس.

دیوید و سباستین جهان تبدیل شده بود claustrophobically کوچک است. خروج از پناهگاه می تواند به معنای گرفتن اراذل و اوباش و یا ربوده شده است. به غیر از اولین جلسه دادگاه در ال پاسو — برای آنها که می خواهم طی خوارز در مرده شب برای رسیدن به بین المللی پل با 4:30 صبح — آنها می خواهم به سختی جرأت.

یک کوله پشتی آماده برای سباستین را به مدرسه. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

سباستین بود قرارداد یک عفونت گلو فقط قبل از اولین دادگاه تاریخ و از آن بدتر زمانی که دو صرف یک شب دیگر در CBP hielera (برگزاری سلول به نام “iceboxes” از آنجا که آنها نگه داشته و پس از سرد) قبل از بازگشت به سیوداد خوارس. اما از دست دادن وزن ادامه داد: حتی پس از بهبود منجر دیوید به گمان بود و بشدت افسرده. برای نزدیک به سه هفته او را رد کرد و مواد غذایی جامد. “این فقط آب آب آب” دیوید گفت.

صحبت به میرزا داوود را مخفی تلفن همراه (خریداری شده در برابر پناهگاه سیاست) کمک نمی کند. سباستین شدت انتقاد کرد و در او: دیوید و میرزا هر دو به یاد بیاورید او گفت: “شما یک فرد بد, Mami. شما سمت چپ ما در اینجا در مکزیک است.” گاهی اوقات او اینقدر عصبانی است که او نمی خواهد صحبت کردن با او در همه.

زمانی که لوی در زمان خود مورد دیوید احساس خوش شانس. به گفته یکی از تحلیل 96 درصد از مهاجران انتظار در مکزیک خود را برای ایالات متحده موارد هیچ نمایندگی حقوقی. اما لوی او هشدار داده است که اگر او باقی مانده خود را قاضی docket اخراج شد تقریبا قطعی است.

تنها راه روشن به حذف از MPP برنامه بود برای متقاعد کردن یک افسر پناهندگی که دیوید خواهد بود مورد آزار و اذیت در مکزیک — یک نوار بسیار بالا او در حال حاضر سعی کردم و موفق به دیدار با. لوی متوجه شدم این خانواده نمی تواند با تکیه بر این روند به آنها را با هم. دیوید و میرزا — و لوی و ریاحی — آیا باید به مبارزه برای آن است.


ریاحی بود در اصل برنامه ریزی شده را به میرزا به طرف ایالات متحده از مرز در نیومکزیکو را دیوید به این سمت و آنها را در کشورهای متبوع خود در حالی که یک کشیش ارائه پاکستان. اما آنها نمی توانستم جدید مکزیکی ازدواج گواهی مگر اینکه زن و شوهر هر دو به نظر می رسد در شهرستان دفتر — عدم امکان برای دیوید.

به جای ریاحی و لوی برنامه ریزی مرتب سازی بر اساس: جست و خیز آنها می خواهم به نوبه خود دیوید بعدی ایالات متحده دادگاه در شهر ال پاسو در اوت. 21 به یک راز عروسی.

میرزا با هواپیما به ال پاسو, حمل لباس عروسی که او می خواهم خریداری شده در راس با آستین توری و دامن لایه های مچ پا نظارت بر گفتن و لوازم جانبی.

لوی در زمان یک عکس از عروس — دوربین های مجاز نیست در دادگاه مهاجرت و آنها نمی خواهند به فشار شانس خود را — و سپس وارد دادگاه با میرزا و یک تگزاس شهرداری قاضی به امضای سند ازدواج.

میرزا و لیا در یک پیاده روی در اطراف بلوک خود را در نزدیکی خانه موقت. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

زمانی که سباستین را دیدم او مادر او فریاد “مامی, مامی.” او خوابش برد و در دامان او در حالی که قاضی مهاجرت انجام یک مختصر برنامه ریزی شنوایی.

پس از آن, مالیات, درخواست پنج دقیقه به مشورت با مشتریان خود را در یک طرف اتاق که در آن شهرداری قضاوت عجولانه انجام شده این مراسم است. سپس دیوید گفت سباستین “را Mami به رفتن در حال حاضر.” “من قصد دارم با او” سباستین گریه کرد.

برای دو روز پس از آن — از طریق یکی دیگر از ناموفق درخواست با یک افسر پناهندگی آنها را به خارج از مکزیک یکی دیگر از hielera ماندن و دیگری بازگشت به سیوداد خوارس — کودک تسلی ناپذیر.

با ازدواج در حال حاضر مقام میرزا می تواند فایل خود را درخواست پناهندگی و شامل دیوید به عنوان شوهر او.

اما در این چند هفته از آن زمان به ارسال درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل شده یکی دیگر از پیچ و تاب. دادستان کل ویلیام بر صدور حکم تناقض دادگاه فدرال سابقه ریاحی برنامه ریزی شده بود به در تکیه میرزا را در پرونده پناهندگی.

تا زمانی که یک قاضی فدرال قوانین در Barr حکم پناهندگی افسران در حال حاضر دو رقابت سوابق و ریاحی به طور کامل انتظار می رود آنها می خواهم به تاخیر جدید بر حاکم. میرزا از ایران رفته بود از یک پیروزی آسان به احتمال زیاد طولانی مبارزه قانونی.

دیوید و سباستین هنوز در گیر Juarez. در زیر پناهگاه قوانین پس از دو جلسات دادگاه آنها تا به حال برای پیدا کردن یک محل برای اقامت پس داود یافت و آپارتمان های تنگ او و سباستین می تواند با چهار زن دیگر هندوراس پدر و مادر و فرزندان. او نمی تواند کار به طور منظم به خاطر او نمی تواند رها سباستین. آنها با اتکا بر میرزا درآمد تمیز کردن خانه و یا وام از بستگان به پرداخت اجاره.

پس از پول زد کم, David and Sebastian فشرده به حتی یک آپارتمان کوچک: یک اتاق کهنه با 10 نفر دیگر چند تخت تختخواب سفری و یک یخچال. (زمانی که چهار نفر از آنها را به سمت چپ Juarez برای عبور با قاچاقچیان به ما David and Sebastian به دست آورد یک فضای کوچک اما سهم خود را از اجاره رز به معادل 100 دلار آمریکا در ماه است.) آپارتمان تا به حال تنها شش صفحات و شش قاشق بنابراین هر کس می خوردند در شیفت. بازی “خارج” به معنای بازی توپ در یک راهرو آشغال با قلوه سنگ و شیشه های شکسته.

سباستین بازی با یک اسباب بازی است. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

سباستین بود شروع به قرار دادن بر روی وزن و به دست آوردن انرژی, اما او هنوز هم خجالتی اطراف دیگر کودکان است. هنگامی که صحبت به او خواهد یا خاموش ماندن و یا گریه. در اواسط ماه سپتامبر لوی در آورده یک مشاور برای ارزیابی سباستین.

“در حالی که او قادر به روشن خود را تحت تاثیر قرار در زمان, به خصوص زمانی که اقامت و مادر و برادر و خواهر جوان تر, (سباستین) هنوز هم احساس می کند نامشخص که در مورد خواسته خود را مادر” ارزیابی گفت. “او فاش ‘مادرم مرا ترک کرد و من نمی دانم چرا.”

میرزا هم بود و پریشان. او به شوخی در حالی که سباستین وزن از دست رفته در مکزیک او به دست آوردن آن در ایالات متحده او اغلب گریه و خواب کم است. Marlen در زمان او را به یک روانپزشک که تشخیص داده شد او با افسردگی است.

در ال پاسو, مالیات, آماده یک دادگاه حرکت به حرکت دیوید دادگاه به سان فرانسیسکو که زور دولت به او اجازه اقامت در ایالات متحده در او جمع شده بودند تا هندوراس شناسنامه; عروسی گواهی; سباستین ارزیابی روانی; یک کپی از میرزا را ضد افسردگی تجویز.

شب قبل از یک جلسه در حرکت لوی به دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به گشت مرزی وکلا. “به بهترین دانش ما خانواده واحد عبور از مرز به هم و به اشتباه از هم جدا شده توسط عوامل گشت مرزی” او نوشت: در یک ایمیل. “لطفا قانون در اسرع وقت برای اصلاح این اشتباه جدایی است.”

دو روز بعد پس از دیگری به دادگاه تاخیر لوی کردم غیر منتظره پیام از مرز گشت. “پدر و فرزند در, El Paso, ایستگاه 1 و تبدیل شده از MPP در این زمان است.” آنها تا به حال beensaved از بازگشت به مکزیک. اما هیچ توضیح بیشتر ارائه شد.

“من نمی دانم اگر آن را به خاطر هر چیزی که ما لزوما انجام داد” ریاحی گفت ProPublica. “تیلور نوع نقل مکان کرد و کوه ها در خارج وجود دارد در ال پاسو, اما در نهایت CBP تصمیم به انجام آن است.”

دیوید و سباستین مناسب نیست به هر یک از دسته بندی های مشخص شده در مبهم CBP سیاست مورد که باید ارسال به مکزیک بازگشت و که باید نیست. اختیار به سادگی اتفاق افتاده به نفع این زمان.

اما برای خانواده های گرفتار در برنامه های جدید — که نمی شود به ظاهر قبل از یک قاضی مهاجرت — گشت مرزی اولیه تعیین و هر گونه خطا آمده است که با آن هستند تا آنجا که هر کسی می توانید بگویید دائمی است. “اگر یک هندوراس پدر و مادر از هم جدا شده است از فرزند خود در خطا و سپس فرستاده شده به گواتمالا” لوی پرسید: “چه کسی قرار است برای دسترسی به این پدر و مادر؟”

پس از پنج روز صبر کنید در یک hielera دیوید و سباستین شد و در نهایت در ال پاسو در Oct. 7. آنها در آنجا ماند در بشارت خانه و سرپناه برای یک هفته منتظر بعدی خود را در دادگاه وجود دارد.

اما زمانی که لوی, David and Sebastian وارد دادگاه آنها مواجه شده و در عین حال یکی دیگر از مخلوط کردن: دولت در حال حاضر انتقال این مورد به سان فرانسیسکو — بدون آزار به اطلاع یا مالیات یا قاضی.

صبح روز بعد, David and Sebastian بالاخره سوار هواپیما — خود — را دوباره با میرزا و لیا در گذشته است.

دیوید و سباستین می رسند در سن خوزه. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

حرکت David مورد به سان فرانسیسکو اساسا مسدود پناهندگی خود را زمانی ساخت آن غیر ممکن است برای او برای به دست آوردن اجازه کار. اولین جلسه را در مقابل یک سان فرانسیسکو قاضی برای اوایل ماه مارس.

این خانواده تا به حال به حرکت در خارج از Marlen خانه; گاراژ Marlen تا به حال مبله خود را به عنوان اتاق خواب نیست به اندازه کافی بزرگ شامل لیا انرژی بی حد و حصر و Marlen شوهر و دختر جوان نو جوان از دست داده بود صبر با بازدید کنندگان. میرزا در حال حاضر نگرانی چه مدت آنها می توانیم خود را آپارتمان.

برخی از چیزهایی که باید بهبود یافته است. با گذشت هر ماه سباستین می شود راحت تر در درجه اول — او ساخته شده دوستان که کمک به او را با مشق شب خود را در حال حاضر — و لیا افراطی تر می شود.

اما آن را به دور از روشن که خانواده قادر خواهد بود به ماندن در آمریکا موارد خود را هنوز هم در از دو آهنگ های جداگانه.

پدر و مادر پیوست. (کارلوس Chavarría ویژه به Marketplace)

میرزا را درخواست پناهندگی باقی مانده در برزخ است. دسامبر تاریخ مصاحبه موکول شد و سپس به طور نامحدود به تعویق افتاد. دادستان کل حکم باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد او ادعا را تکذیب کرد. وکلای آنها آماده هستند تا به درخواست تجدید نظر هر دو مورد اگر آنها از دست دادن اما تجدید نظر سال ها طول بکشد.

میرزا است که برخی از آنها کشته می شود اگر آنها بازگشت به هندوراس اما آنها قصد ترک اگر دستور به انجام این کار. به میرزا گفت: Marketplace “ما به دنبال قانون است.”

اما نامشخص آینده خانواده باقی می ماند با هم. این چیزی بود که آنها جشن گرفته می شود که بعد از ظهر در ماه اکتبر زمانی که دیوید و سباستین وارد Marlen را از فرودگاه با دیوید برگزاری خود را انتشار سفارشات و سباستین حمل, ابزار جنسی, صابر نور او می خواهم تا به حال به دزدکی حرکت کردن گذشته TSA.

به عنوان پسر بچه با نزدیک شدن Marlen درب میرزا در راهرو ایستاده بود. او مکث برای یک ثانیه پس از آن زد به او. لیا به سرعت از به دیوید اسلحه.

آنها مطرح شده برای عکس های خانوادگی و بیش از یک بار آنها تا به حال به دنبال سباستین که سرگردان خود را.

هنگامی که او با خیال راحت سپرده میرزا به دامان هر چند او نمی خواهد اجازه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>