زنان در درد

زنان اغلب نادیده گرفته شده است و توسط جامعه پزشکی حق بازگشت به تشخیص از “هیستری” و دیگر جنسیتی زباله. حتی در حال حاضر زنان گزارش نامطلوب سلامت زمانی که پزشکان به آنها گوش نمی.

OZY اصلی سری کنکاش مسائل مربوط به سلامت و رفاه خاص به زنان هر دو در گذشته و آینده و افرادی که در حال تلاش برای بهبود وضعیت در سراسر جهان است.

شکستن سکوت: رحم خشونت در کرواسی

یک OZY تحقیقات کشف یک هولناک روند در کرواسی: زنان تحت سقط جنین, زایمان, سقط جنین و دیگر زنان روش معمول شده است را تکذیب کرد بیهوشی توسط پزشکان و بیمارستان ها. هنگامی که یک زن عمومی رفت او ابراز احساسات بسیاری از آنها نگه داشتن آرام و به هر طریقی بهمن از احساسات عمومی شده است که نسبت به #MeToo جنبش است.

چرا امور جنسی در داروخانه

با وجود این واقعیت است که مردان و زنان اغلب در پاسخ به داروهای تجویزی متفاوت — و زنان به مراتب بیشتر احتمال دارد به گزارش واکنش های جانبی — تحقیقات در مورد این موضوع به ندرت نفوذ پزشکی دستورالعمل. در واقع تنها یکی از مواد مخدر متفاوت است توصیه می شود تجویز دوز برای مردان و زنان: Ambien.

لیدیا Pinkham را “زنان تونیک

در سال 1876 Pinkham شروع بازاریابی یک ترکیب گیاهی هر دو به عنوان یک راه برای حمایت از خانواده اش و به عنوان پاسخ به یک استقرار پزشکی است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده یا به حداقل برسد زنان پزشکی شکایت. در حالی که آن را هنوز هم برای فروش امروز Pinkham شد به طور گسترده ای trolled و اخراج به عنوان قات در راه نر پزشکان نمی شد.

شکست خورده جنسیت تحقیقات ناپلئون بزرگ-Grandniece

ماری بناپارت بود و نه فقط یک شاهزاده خانم او یک پیشگام محقق جنسی به زنان لذت که حاضر به قبول عدم پاسخ خود را شرایط. که رهبری در برخی از راه به فاجعه است.

وکیل پیشرو راه برای طلاق برای یهودیان ارتدوکس

در حالی که طلاق وجود دارد ارتدوکس در جوامع می توان آن را دشوار برای همسران سابق برای به دست آوردن یک دریافت کنیدو یا سند رسمی طلاق از شوهران خود. بدون آن نمی توانند ازدواج مجدد — پس Keshet کوبیدن غیر انتفاعی حمایت از طرف آنها کمک به این زنان فرار یک شکل از سوء استفاده از طریق عمومی بشود از شوهران خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>