زنان در یخ بازداشت صورت اقدامات تلافی جویانه برای صحبت کردن در مورد ترس از Covid-19

به عنوان Covid-19 مورد گسترش هر چند مهاجرت و گمرک بازداشتگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا, مهاجران قفل شده در داخل کوره در رفته است که آنها می توانند مریض و می میرند. آنها با استفاده از روش های نوآورانه برای گفتن در مورد ترس خود را حتی به عنوان برخی از زندانبانان خود را سعی کنید به آنها را به سکوت و از جمله با قفل کردن آنها در تفکیک.

این چیزی است که اتفاق افتاده در 21 آوریل به پنج زن در ایروین شهرستان بازداشتگاه در روستایی در گرجستان است. با استفاده از یک ویدئو-نهفته نرم افزار های موجود برای بازداشت شدگان در بسیاری از یخ امکانات آنها به نام یک زن و پسر که در ثبت آنها را توصیف ازدحام کمبود بهداشت و سایر شرایط در ایروین ساخته شده است که آنها احساس وحشت زده در مورد پیمانکاری Covid-19. یک زن شروع به گریه به او التماس منتشر خواهد شد. نتیجه تصویری به پایان رسید تا در تلویزیون به زبان اسپانیایی, رسانه های اجتماعی و یوتیوب.

در این ویدئو زنان گفت: آنها می دانستند که آنها در معرض خطر اقدامات تلافی جویانه برای رفتن است. نگرانی های خود را ثابت کرد به خوبی تاسیس شده است. در حال حاضر با توجه به یک وکیل است که نشان دهنده یکی از آنها گریه در شب, ضربه زدن بر روی دیوار به راحتی یک دیگر و جیغ از طریق مواد غذایی اسلات برای صحبت کنید.

زنان در ایروین به حال دلیل خوبی برای ترس از گسترش ویروس. توسط مطبوعات زمان یخ تا به حال گزارش شده است که 375 مهاجران بازداشت شده در سراسر کشور با آلوده شدند Covid-19 و همچنین 35 یخ کارکنان شاغل در بازداشتگاه.

بازداشت شدگان با استفاده از jailhouse معادل FaceTime و یا زوم به صحبت می کنند به جهان خارج است.

یخ منتشر کرده است حداقل 700 نفر که آزمایش مثبت برای Covid-19 یا پزشکی زمینه ای در شرایط که در آنها به خصوص در معرض خطر باید از آنها آلوده شوند. و در آوریل 20, یک قاضی فدرال در کالیفرنیا دستور داد که آژانس به شناسایی تمام آسیب پذیر مهاجران در آن بازداشت تا پایان این ماه از جمله کسانی که 55 ساله یا مسن تر هستند, حامله, سرطان یا بیماریهای قلبی عروقی یا بیماری های تنفسی.

زمانی که تصمیم دادگاه آمد پایین یخ شمارش حدود 31,000 مهاجران در آن بازداشتگاه. آژانس نخواهد انتشار یک به روز رسانی رقم تا اواخر این هفته اما در طول چند روز گذشته به رهگیری صحبت کرده است با مهاجران که شرایط پزشکی مانند دیابت و سرطان که همچنان در بازداشت است. در میان بسیاری از هنوز هم قفل شده تا برخی با استفاده از این زندان معادل FaceTime و یا زوم به صحبت می کنند به جهان خارج است.

چند سال پیش از زندان تلفن شرکت ها از جمله جهانی تلفن-Link Corp. شروع به بازاریابی دیجیتال تبلت را به زندان و زندانها و یخ بازداشتگاه. از طریق اینترنت برنامه های کاربردی مانند GTL را “GettingOut” ارائه زندانیان با سمعی و بصری تعامل با جهان خارج است. جلسات هزینه 21 به 25 سنت یک دقیقه.

تصویری ملاقات به طور رسمی به معنای تشویق معاشرت با دوستان و خانواده است و آن را در همه جا تبدیل شده به عنوان بیشتر و بیشتر زندان و زندان بان در شخص بازدیدکننده داشته است — یک روند است که به شدت به دلیل Covid-19. اما به تازگی برنامه های کاربردی مانند GettingOut نیز در حال اعزام توسط مردم بازداشت و به دفاع از حقوق خود است. به عنوان دانه دانه تصاویر پر کردن صفحه نمایش از افرادی که دریافت تماس بازداشت شدگان در حال حاضر شواهدی از ازدحام شدید در یخ امکانات, و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و عقیده خود را که در خوابگاه خود آمپول بیمار هستند با Covid-19 اما موارد گزارش نشده. آنها از سیاستمداران و مردم به آنها کمک کند. گروه اغلب به نوبت صحبت کردن یکی یکی برگزاری دستباف نشانه.

عزیزان مهاجر طرفداران و روزنامه نگاران در حال ضبط این GettingOut جلسات. پس از رسانه ها منتشر عام زندانیان مجازات شده اند — و نه فقط در ایروین. در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش به عنوان مثال زنانی که ساخته شده یک ویدیو را تا به حال دسترسی به تماس های تلفنی و تلویزیونی به طور موقت قطع و تصویری ملاقات ساعت به طور دائم کاهش می یابد. آنها تهدید شدند که با اتهامات جنایی اگر آنها ساخته شده بیشتر ویدئوها و کارکنان باید ظاهرا مانع من توانایی استفاده از GettingOut برای برقراری ارتباط با بازداشت شدگان است. به اقدامات تلافی جویانه را نقض مهاجران متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان و رسانه ها و حقوق به برقراری ارتباط با منابع و حق مردم را مطلع شود.

سرد پیام

در مارس 17, سه نفر از زنان در ایروین استفاده GettingOut به صحبت با رهگیری در مورد آنچه تا به حال آنها را وادار به این ویدئو. آنها گفتند که تا به حال آموخته شده از اخبار در آوریل 10 که بازداشت فرد در ایروین به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. یک زن گفت: ای استاد راهنما به او گفت که یکی دیگر از بازداشت شدگان نیز آلوده. یخ آنلاین لیست Covid-19 مورد در حال حاضر شامل دو تن از بازداشت شدگان در ایروین که متعلق به LaSalle اصلاحات است. LaSalle امکانات نگه داشتن 22 درصد از یخ همه بازداشت شدگان گزارش شده آلوده به ویروس.

زنان صحبت تمام آخر هفته و تصمیم گرفت که آنها نیاز به انجام کاری. یکشنبه, مارس 12 آنها انجام شده خود را در گروه GettingOut جلسه با آنتونی, دوست پسر یکی از بازداشت زنان است. او و دیگران برگزار می شود نشانه های اسپانیایی و صحبت در مورد تلاش برای محافظت از خود در برابر Covid-19 ساخت ماسک صورت از جوراب. یک سخنران در توصیف این گروه را که از ترس “آنها مقابله به مثل در برابر ما برای صحبت کردن. ما می ترسند آنها ما را در سلول انفرادی بوده است.” سه شنبه ویدئویی منتشر شده بود که در زبان اسپانیایی رسانه ها در آمریکا تصاویر مردان معترض در ایروین گرفته شده از GettingOut ضبط شده نیز پخش شد.

زنان در ایروین شهرستان بازداشتگاه در گرجستان درخواست برای کمک. برای زیرنویس انگلیسی بر روی موبایل شیر گفت و گو را فشار دهید در سمت راست پایین دستگاه پخش ویدئو. اعتبار: راشل Taber

سپس بصری و صوتی توابع GettingOut متوقف به کار در تاسیسات برای چند روز. “شما هنوز هم می تواند استفاده از آن برای پیام کوتاه” مادر یکی از بازداشت شدگان گفت: رهگیری. “هنگامی که شما سعی می کنید برای انجام یک تصویری دیدار شما فقط یک صفحه سفید.” تلفن های باقی مانده در دسترس, اما بسیاری از اقوام از جمله این مادر زندگی می کنند در خارج از ایالات متحده و نمی توانید از دریافت تماس از زندان های همراه. “من شده اند قادر به روز به صحبت کردن با دختر من,” او گفت:. تبلت و GettingOut سرویس شد و در نهایت ترمیم در صبح روز 17 آوریل.

اروین بازداشت شدگان Diana Cruz کسس زندگی در آمریکا از آنجا که او یک کودک خردسال. از طریق تلفن و سپس GettingOut فقط خدمات پس از آمد بر او به من گفت که او و خوابگاه او آمپول تا به حال ملاقات با یخ کارمند چند روز قبل به بحث در مورد نارضایتی خود و سمت چپ احساس تحقیر و وحشت زده. کروز Casas که خواسته شده بود برای ترجمه به این دلیل که کارمند نمی اسپانیایی صحبت می کنند, تا به حال به رله را سرد نسبت به بقیه زنان است. “او گفت که یخ می تواند هر چیزی را انجام دهید اگر ما مریض” کروز کسس گفت. “است که بیمارستان ها پر شده و وجود دارد هیچ جایی برای ما ارسال نمایید. او گفت که یخ را تنها شغلی است که به اخراج ما و آنها پول خود را انجام می دهند که. او گفت: ما مثل سوسک که یخ نگه می دارد در جعبه. به پول است.”

یکی دیگر از بازداشت شدگان که در جلسه حضور داشتند گفت: من از طریق GettingOut که او “شکسته از آنچه او گفت. این است که هر چند ما در حال حیوانات. و هیچ کس وجود دارد که مراقبت که آیا ما زندگی می کنند و یا می میرند.”

“او تا به حال در یک ماسک صورت” یکی دیگر از بازداشت شدگان به یاد می آورد. “ما هیچ ماسک یا هر گونه دیگر حمایت می کند.”

رهگیری خواسته برایان کاکس, یخ را در منطقه جنوب روابط عمومی, مدیر برای پاسخ به این واقعیت است که بازداشت شدگان بودند که برای استفاده از GettingOut برای برقراری ارتباط با مطبوعات است. دسترسی او نوشت: “ممکن است محدود و یا محدود برای جلوگیری از تداخل با منظم بهره برداری از تاسیسات. گروه فعالیت های اعتراض به وضوح به طور بالقوه سقوط در محدوده استاندارد است.” Cox بیشتر نوشت که “شما ارجاع افرادی که تحت بازداشت و بازداشت در زندان فدرال و آژانس های اجرای قانون.” در نگاهی به گذشته بیانیه خود بود شوم.

در آوریل 21, چهار روز پس از مکالمه من با کروز کسس او و چهار نفر دیگر از جمله برخی از من تا به حال صحبت با GettingOut حذف شدند از خوابگاه خود را بیشتر در دستبند قرار داده و به سلول انفرادی. آنها تا به حال هیچ دسترسی به تلفن و برای چند روز اول برگزار شد الانبیا. خانواده های خود بودند و از کوره در رفته. آنا فوئنتس, وکیل مهاجرت در آتلانتا به حال ایستاده هفتگی اسکایپ جلسه با یکی از زنان اما او را نشان نمی دهد تا برای قرار ملاقات. “من تا به حال هرگز این اتفاق می افتد با هر مشتری” فوئنتس گفت. او قادر به دریافت اطلاعات درباره محل.

آنها در بازداشت بدون ملاقات. خانواده های خود بودند و از کوره در رفته.

در آوریل 24, دیه گو سانچز, یک وکیل در مرکز قانون فقر جنوب جنوب شرقی مهاجر آزادی ابتکار که نشان دهنده آنتونی دختر به نام مشتری خود را برای یک جلسه برنامه ریزی شده از طریق اسکایپ. او به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. سانچز به من گفت که موکل وی گفت: شش سپاه پاسداران به ارمغان آورد او را به اتاق اسکایپ در دستبند. او گفت سانچز که مقامات دستور داده است که زنان به ثبت نام مقالات پذیرش است که آنها تا به حال عمل نادرست با ساخت این ویدئو. او خودداری کرد.

Cox نیست در پاسخ به سوالات از رهگیری در مورد گزارش اقدامات تلافی جویانه در برابر پنج زنان است.

یک زن منتشر شد بعد از یک روز نه تنها از انفرادی بلکه از یخ بازداشت. او با خانواده در حال حاضر و به گفته آنتونی که او نمی خواهید به صحبت علنی در مورد آنچه اتفاق افتاده در ایروین. “او گفته بود که اگر او بود که آن را همه چیز را بدتر برای زنان مجازات” آنتونی گفت: رهگیری.

چهار دیگر زنان باقی می ماند قفل شده است. سانچز مشتری اجازه داده شد به تماس آنتونی در روز شنبه. زن دیگری که قادر به تماس با عمه اش در ایالات متحده گفت که او تا به حال نه امضا “گناه” کاغذ یا. هر دو زنان گفت: آنها گفته شده است که آنها را به ماندن در انفرادی به مدت دو هفته.

یک الگوی مجازات

اروین نه تنها یخ زندان که در آن مهاجران روبرو هستند اقدامات تلافی جویانه برای تلاش به صحبت علنی در مورد شرایط خود را از سلول.

این گروه غیر انتفاعی آزادی برای مهاجران که نظارت بر بشر و نقض حقوق مدنی در برابر مهاجران در بازداشتگاه های, پست, گزارش از یخ امکانات که در آن سازمان رخ داده است در پاسخ به Covid-19 تهدید: همه چیز از اعتصاب غذا به درخواست برای ملاقات ویدئوها به صورت عمومی است. هفته گذشته آزادی برای مهاجران محسوب 29 بازداشتگاه که این اقدامات صورت گرفته است.

یکی دیگر از سازمان های خطر ناک کرونیکل گفت: رهگیری هفته گذشته که آن را به حال شمارش 34 یخ-اقدامات مربوط به اعتراض Covid-19 شرایط. این گروه فکر می کند که تعداد واقعی بسیار بالاتر است. با توجه به آزادی برای مهاجران و خطر ناک کرونیکل چندین امکانات باید انتقام در برابر بازداشت مردم در تلاش برای سازماندهی.

در اواخر ماه مارس, من تماس گرفته شد چند زنان برگزار شد در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش یک روستایی بازداشتگاه حدود سه ساعت از, New Orleans, مدیریت خصوصی, زندان, شرکت ژئو ، زنان به من صحبت کرد از طریق تلفن و GettingOut در مورد ترس از ابتلا به این ویروس مرگبار است. به تاریخ جغرافیایی گروه امکانات کمک 14 درصد گزارش Covid-19 موارد در میان یخ کارکنان و زندانیان. یک زن گفت که او می دانست که به زبان انگلیسی و قرار بود برای کمک به دیگران نوشتن نشانه ها در آن زبان.

به من اشاره کرد و من گوشی های هوشمند در صفحه نمایش کامپیوتر من چند زنان در زمان تبدیل سکوت نمایش دست نوشته نشانه هایی که توضیح داده شده از یک زن بیمار در میان آنها که به نظر می رسد به Covid-19 شرایط شلوغ و ترور از بیمار شدن. اما قبل از آنها به پایان رسید و آنها به طور ناگهانی پراکنده است. یک نگهبان می تواند صدای فریاد و خواستار علائم. این ویدئو به طور ناگهانی به پایان رسید.

بازداشت شدگان در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش به نام رهگیری با استفاده از یک “تصویری ملاقات” برنامه. تصویری: دبی ناتان برای رهگیری

روز بعد, رهبری سازمان, به نام من. او گفت که بلافاصله پس از این حادثه زنان و دسترسی به تلفن و قرص و تلویزیون تکذیب شد برای ساعت. علاوه بر این برخی از کسانی که می خواهم به شرکت در این ویدئو خواسته شد برای خود شناسه و گفت که آنها می تواند مورد بررسی قرار گرفته و مجازات شوند.

در مارس 30, رهگیری زد داستان من در مورد جنوب لوئیزیانا همراه است. در آن تلفن های همراه و GettingOut نرم افزار تبدیل شده بود پشت در. رهبری سازمان به من گفت که جنوب لوئیزیانا سرپرست Indalecio راموس از بازجویی آنها را به یاد بگیرند که چه کسی این ویدئو و گفت که اگر هر کسی که ساخته شده فیلم ها بیشتر برای رسانه های آنها خواهد بود و منظم. آنها نمی خواهد بود قادر به استفاده از قرص برای حداقل دو هفته. تسهیلات کاهش می, قرص, طریقه استفاده از 15 دقیقه به 10 دقیقه در هر بازدید و محدود در دسترس بودن آنها به دو ساعت در روز در روزهای هفته از 14 ساعت.

سرپرست فرستاده است بازداشت شدگان حداقل یک یادداشت تهدید اتهامات جنایی اگر آنها “تحریک” یک “گروه تظاهرات.”

راموس به آنجا فرستاده بازداشت شدگان حداقل یک یادداشت تهدید اتهامات جنایی اگر بیش از یکی از آنها در یک زمان با استفاده از یک قرص و یا اگر آنها “تحریک” یک “گروه تظاهرات.” این یادداشت ایجاب میکند که هر کسی که می خواهد به استفاده از یک تبلت باید اول نشان می دهد شناسایی ثبت یک سفرنامه و سپس استخدام مقوا پارتیشن که پنهان کردن زندانیان از یکدیگر است. قبلا هیچ ID مورد نیاز بود و پارتیشن بندی شدند و داوطلبانه است.

خبرنگاران هم در حال تجربه اقدامات تلافی جویانه. یخ قوانین در مورد بازداشت شدگان صحبت با رسانه ها هستند و بر اساس پيش تکنولوژی روز هنگامی که روزنامه نگاران تا به حال به یک درخواست کتبی به یخ برای یک مصاحبه حضوری. یخ خود را با استانداردهای مشخص است که “زندانیان باید تحت فشار یا درد از اعطای مصاحبه درخواست و نه باید تسهیلات را در هر راه مقابله به مثل در برابر بازداشت شدگان به صورت قانونی در ارتباط با یک عضو از رسانه ها و یا عضو ،

در حال حاضر یخ امکانات در حال تلاش برای جلوگیری از GettingOut ارتباط بین مطبوعات و بازداشت مردم است. در آوریل 22, پس از من متوجه شده بود که من قادر به استفاده از این برنامه برای رسیدن به منابع در چندین یخ امکانات من به نام GettingOut خدمات مشتری خط. یک نماینده به من گفت که من تا به حال مسدود شده روز قبل به دلیل یک درخواست فرستاده شده توسط “ستاد” در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش. او گفت که این درخواست منجر به بودن من مسدود شده و از تمام امکانات آن استفاده GettingOut. سه روز بعد من چک دوباره صحبت با یکی دیگر از خدمات فرد و بار دیگر گفت که “کارکنان” خواسته بود برای جلوگیری از. اما “این واقعا عجیب و غریب” نماینده گفت. “وجود دارد هیچ یادداشت” نشان می دهد که تسهیلات درخواست شده را مسدود کند. او افزود: “به نظر می رسد که حساب خود را معلق است تا سال 2025 است.”

من تنها روزنامه نگار که توانایی به مصاحبه یخ بازداشت شدگان در مورد Covid-19 بوده است مختل شود. لورا مورل از آشکار از مرکز خاطر گزارش های تحقیقی منتشر شده در گزارش آوریل 7 بر اساس GettingOut جلسات او ثبت شده با مردم قفل شده در کاج دشت یخ مرکز پردازش.

دو روز بعد مورل گفت: رهگیری او سعی در انجام پیگیری GettingOut جلسه با دو تن از منابع اما قادر به تماس با آنها را به دلیل صفحه نمایش خود را به عنوان خوانده شده “به حالت تعلیق درآمد.” او خود را به نام اعضای خانواده که گفت: همان چیزی که اتفاق می افتد به آنها.

“به نظر می رسد که حساب خود را معلق است تا سال 2025 است.”

آشکار مشاور عمومی, Victoria Baranetsky ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به کاج دشت در مورد آنچه او به عنوان “احتمالي اقدامات تلافی جویانه” است که تشکیل “یک تخلف آشکار از بازداشت شدگان’ متمم اول قانون اساسی امتیازات و همچنین آشکار و عمومی حقوق برای دریافت اطلاعات در مورد مسائل مهم ملی نگرانی است.” کاج دشت در حال حاضر گزارش 17 زندانیان مبتلا به Covid-19.

فاش نامه فرستاده شد پس از وکلای مدافع برای رهگیری نوشت: به راموس سرپرست در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش. خود را بس-و-دست برداشتن از نامه هشدار داد که راموس را “اقدامات تلافی جویانه به معنای به مجازات بازداشت شدگان برای صحبت با رسانه ها در مورد شرایط خطرناک و برای سرکوب آینده ارتباطات با کسانی که در یک موقعیت به گزارش اشتباهات وارده بر بازداشت شدگان نقض متمم اول قانون اساسی حقوق هر دو بازداشت شدگان و رهگیری.”

رهگیری نامه به سرپرست یک پاسخ از چارلز شماس یک وکیل به صورت جغرافیایی ، او در ابتدا ادعا کرد که GettingOut در دسترس بود به بازداشت شدگان بیشتر از روز است. اما زمانی که رهگیری فرستاده او و راموس را یادداشت نشان می دهد به طور قابل توجهی کاهش می یابد ساعت شماس ارسال یکی دیگر از یادداشت تایید کرد که ساعت شده بود کاهش می یابد و جلسات محدود به 10 دقیقه. شماس نوشت که محدودیت و نیاز است که قرص امضا شود, شد دستور داد “به عنوان یک نتیجه از تاون هال جلسات” که در آن زندانیان شکایت کرده بود که از میان آنها احتکار این GettingOut قرص. یکی از زنانی که در این ویدئو بحث برانگیز این ادعا که ما بعدا صحبت با تلفن. او گفت که راموس “ساخته شده این تغییرات بعد از ما ساخته شده این ویدئو به ما مجازات.”

شماس نوشت که بازداشت شدگان در جنوب لوئیزیانا باید دسترسی نامحدود به نوار صابون و شامپو بدن و تنها نیاز به درخواست برای اطلاعات بیشتر اگر آنها را اجرا کنید. زن بازداشت شده در جنوب لوئیزیانا گفت: این نیز نادرست است. “ما بخواهید برای اطلاعات بیشتر و گفت: به درخواست مردم در شیفت های بعدی. و سپس بعد. بسیار به ندرت انجام ما چه ما بخواهید.” او گفت که بازداشت شدگان در حال رها به دریافت سه ماسک صورت هر کدام به آخرین برای یک هفته. اما نوار صابون جیره شده است کاهش می یابد, او گفت:.

شماس در ابتدا نوشت که او مطمئن است که “راموس نیست و نمی تواند تهدید تحت تعقیب کیفری.” پس از رهگیری فرستاده او و راموس را یادداشت تهدید به پیگرد قانونی شماس نوشت که راموس خودش را نمی توانستم اتهامات عنوان شده اما یخ و یا سازمان های پلیس می تواند. شماس انکار کرد که جنوب لوئیزیانا کارکنان خواسته بود GettingOut به بلوک من. در مطبوعات زمان من باقی می ماند مسدود شده و از دیدن چهره و اعتراض نشانه ای از یخ بازداشت شدگان در همه جا که با استفاده از نرم افزار.

زنان در جنوب لوئیزیانا به من گفت آخر این هفته از طریق تلفن است که آنها می خواهند به یک ویدیو دیگر اما “در حال حاضر ما نمی توانیم خارج از دید یک نگهبان که به تماشای همه چیز در همه زمان ها است.” در ایروین چهار نفر از زنانی که در فیلم باقی می ماند تفکیک در دو سلول کوچک. روز یکشنبه یکی دیگر از بازداشت شدگان خارج از سلول و گفت: قفل-کردن زنان به صحبت با صدای بلند به طوری که من می تواند بشنود. “این منصفانه نیست” آنها فریاد زد. “کمک به ما!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>