بدون فدرال کمک به نیویورک پزشکان تا به حال به درخواست پزشکی عرضه Execs برای دیالیز لوازم


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک ماه پیش مدیر عامل شرکت باکستر بین المللی وارز. یکی از تولید کنندگان برتر از مایعات و دیگر تجهیزات مورد استفاده در درمان بیماری های کلیوی گفت: سرمایه گذاران در یک درآمد تماس در حالی که این شرکت در حال شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت در سفارشات خود را برای دیالیز محصولات آن در حال حاضر “مجهز” برای عرضه به جهان است.

اما در اوایل مارس به عنوان COVID-19 بيمار با عجله به شهر نیویورک بیمارستان در یک نفس کلیپ های کلیه متخصصان در سراسر کانون کشور همه گیر شروع دیوانه وار یک ایمیل دیگری در مورد انتقاد از کمبود دیالیز لوازم برجسته بی رحمانه و شگفت انگیز از ویژگی های این بیماری را برای یک پیش بینی نشده تعداد COVID-19 بيماران حاد کلیه میشود.

رمان کروناویروس یک بیماری تنفسی است که آسیب رساندن به کلیه ها در یک کاملا بالا رای با مطالعات اولیه برآورد که بین 14% و 30% از COVID-19 بيماران بیمار به اندازه کافی به باد در واحد مراقبت های ویژه نیز تجربه نارسایی کلیه. و در نتیجه آسیب مشمول مالیات عرضه مواد مانند مایعات کارتریج و سایر ماشین آلات استفاده می شود که برای تسهیل دیالیز درمان است که فیلتر کردن سموم از بیمار بيماران bloodstreams به طور مداوم به مدت 24 ساعت به نام مستمر renal replacement therapy یا CRRT.

در حالی که کمبود هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای درمان COVID-19 بيماران تحت عناوین خبری در هفته های اخیر هیچ گونه گفتگو عمومی بازی های برگزار شده است را با توجه به دیالیز لوازم.

در عوض در سراسر کشور به عنوان در نیویورک فشار بر روی دیالیز زنجیره تامین لمس کردن پشت صحنه لابی پزشکان و متحدان خود که در هفته های اخیر ساخته شده اند مستقیم به درخواست مدیران شرکت های بزرگ در این صنعت دو تا از بزرگترین بازیکنان هر دو علنا معامله شرکت های چند ملیتی است که برای تولید مواد ضروری مورد نیاز برای درمان بیمارانی که کلیه ها شکست.

“وجود دارد بوده است, تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ فدرال برنامه ریزی و بدون برنامه ریزی دولت در کمبود دیالیز گفت:” دکتر دیوید Charytan مدیر بخش نفرولوژی در NYU Langone سلامت. “وجود دارد یک شکست به عنوان سمبل دیالیز به هر بیماری همه گیر برنامه ریزی در کشور و یا در سطح ملی.”

این ماه دکتر دونالد Landry, پزشک ارشد در نیویورک-پروتستان, مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا به نام بیل واله مدیر عامل شرکت Fresenius Medical Care, شمال امریکا, پس از آشنایی متقابل ارائه شده او را واله تلفن همراه شماره.

“من گفت:” همه چیز واقعا گرم. ما واقعا به کمک شما نیاز دارند,'” Landry گفت.

و در شب یکشنبه عید پاک پس از سراسیمگی از آخر هفته ایمیل در میان اعضای American Society of Nephrology و دیگران, شهرستان, پزشکان مورد برای بیشتر لوازم ساخته شده به طور مستقیم به مقامات شرکت در باکستر. تماس به دنبال یک درخواست عمومی توسط یکی از شهرستان نفرولوژیست که در زمان به توییتر روز قبل از هشدار از بلندی فاجعه نوشتن: “Dire straits در نیویورک!!. کمبود دیالیز پرستاران CRRT ماشین آلات و مایعات در تمام بیمارستان.”

انگیزه برای تلاش فوری مشهود است در بخش های مراقبت ويژه در سراسر نیویورک.

در یک مقاله در حال حاضر تحت مجله نقد و بررسی با عنوان “قریب الوقوع کمبود کلیوی درمان جایگزینی برای COVID-19 بيمار” ارائه شده به Marketplace, بالا, پزشکان وابسته به NYU Langone سلامت, Bellevue, بیمارستان مرکز و وزارت امور کهنه سربازان بندر نیویورک مرکز پزشکی نوشت که بر اساس یک تجزیه و تحلیل مقدماتی بين 20% و 30% تحت تاثیر قرار ICU بیماران مبتلا به نارسایی حاد کلیه و آسیب هایی که مورد نیاز CRRT.

“تلاش های ما در هفته گذشته منجر شده و ما را به ترس که یکی دیگر از کمبود بحرانی ممکن است رخ دهد قبل از این که از هواکش: توانایی ما برای ارائه renal replacement therapy (RRT) برای بیماران به شدت تحت تاثیر COVID-19” آنها نوشت. “ظرفیت برای ارائه RRT کشیده است, به نقطه ای نزدیک به شکستن.”

آیا بازار است که قادر به ارضای نیاز بدون مداخله فدرال باقی مانده است دیده می شود.

یک هفته پس از آن در مارس 17, درآمد, دعوت باکستر اطلاع مشتریان خود که آن را تحمیل پتو محدودیتی در مقدار محصول مشتریان می تواند خرید محدود کردن خرید خود را به یک درصد ثابت از گذشته خود را سفارش. این سیاست شناخته شده در صنعت به عنوان محافظ تخصیص است که به منظور جلوگیری از انباشت و تضمین می کند تمام مشتریان دریافت برخی از آنچه که آنها برای درخواست.

اما برای بسیاری از شهرستان nephrologists سیاست نمی حساب برای افزایش تقاضا نیویورک ويژه تجربه شد.

“هنگامی که ما متوجه است که تامین شد واقعا خطرناکی پایین ما تماس اول شد و به فروشنده گفت:” NYU را Charytan. اما به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط باکستر در سفارشات خرید بیمارستان نبود قادر به بیش از درصد اختصاص داده شده توسط این شرکت است. “سیاست خود را شما می توانید 110 ٪ از استفاده از نرمال خود را, اما ما نیاز به 250%,” او گفت:.

دولت فدرال می تواند دخالت به تقویت عرضه است.

این هفته با توجه به سیاست های فدرال مدیریت اضطراری سازمان غذا و دارو و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مورد یک راه حل بالقوه: واردات بیشتر مایع دیالیز. و دفاع تولید عمل می شود و در طول جنگ کره فراهم رئیس جمهور گسترده اقتدار به دخالت در بازار و در دفاع ملی توسط شرکت های ساخت و تولید برخی مواد نگه داشتن مواد برای خروج از کشور و یا تصرف محصولات و جابجایی عرضه است.

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات در روز جمعه در مورد اینکه آیا دولت بود و با توجه به استفاده از دفاع تولید عمل دیالیز لوازم.

“آنچه آنها را در نوک انگشتان خود را به منظور تطبیق این هفته یا هفته آینده, است, مسیر,” دکتر گفت: Alan Kliger یک co-صندلی American Society of Nephrology را COVID-19 نیروی کار کرد هماهنگ آخر هفته عید پاک در تماس های تلفنی. اما چنین انحراف از مواد به معنی کشورهای دیگر یا بیمارستان سیستم های انتظار تامین نمی خواهد آنها, او گفت:.

ProPublica گزارش این ماه که محصول مراقبت های بهداشتی توزیع, ترس از اینکه متهم به تبانی شده اند و تمایلی به هدایت لوازم اضافی به سخت ضربه متحده است. غایب فدرال جهت شرکت در مورد که در آن منابع باید بروید متحده شهرستانها و بیمارستان ها از چپ به لابی برای آنچه آنها نیاز دارند.

اما دکتر David Goldfarb بالینی مدیر بخش نفرولوژی در دانشگاه نیویورک ” تأکید کرد که دولت فدرال می تواند هماهنگ اضطراری تولید لوازم دیالیز به جای ترک آن را به مجموعه ای از شرکت ها در حال حاضر در کسب و کار. “کلیه مایع را سخت است” او گفت ProPublica. “بسیاری از مردم می تواند آن را.”

دکتر باربارا مورفی, صندلی پزشکی برای کوه سینا سیستم بهداشت و درمان گفت: Marketplace که اخرین تلاش برای لابی شرکت های تجهیزات خط نیاز برای هماهنگ فدرال اقدام است. “آن را باید به فردی تقسیم روسای برقراری تماس,” او گفت:. “وجود دارد نیاز به یک هماهنگی ملی از دسترسی به منابع و … نحوه تخصیص بر اساس نیاز دارید.”

لورن اهل سخنگوی باکستر گفت “شده اند وجود دارد هیچ بحث” در مورد سفارش استناد به دفاع تولید عمل دیالیز مواد و شرکت فرستاده بود فیلتر اضافی مجموعه و مایعات به نیویورک بیمارستان پس از آخر هفته عید پاک خواستار شد. او گفت که این شرکت شد تجربه تا پنج برابر نرمال آن دستور و دفاع از محدودیت های این شرکت تحمیل کرده است در سفارشات خرید و گفت آنها حاوی “برای ارائه محصولات ما که در آن آنها مورد نیاز است.”

واله این Fresenius آمریکای شمالی مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت که این شرکت در حال افزایش ظرفیت تولید و اجرا ملی فشرده کليه مراقبت رزرو برای حمایت از تامین مداوم به خصوص در بازارهای به شدت نهفته است.”

Landry تشکر واله در یک ایمیل این هفته برای انجام یک سفارش از 55 دستگاه از 10000 جعبه دیالیز راه حل ارسال 12 آموزش دیده ویژه پرستاران و تکنسین های. “شما کمک به نجات بسیاری از زندگی و قطعا به عنوان اگر شما احیا آنها خود را,” او نوشت.

به علاوه حجم خالص از بیماران بیمار توسط رمان coronavirus کمبود پرستاران نیز کمک به فشار بر درمان دياليز. دیالیز درمان نیاز به مهارت های تخصصی و ویژه کار فشرده در یک بحران که در آن نیروی انسانی نازک است.

بیشتر چه, چگونه COVID-19 در واقع کلیه ها تاثیر می گذارد خود را نیز ممکن است برای اجرا در CRRT لوازم.

COVID-19 علل بسیار التهاب داخلی که در هنگام دياليز در تلاش برای بیرون کشیدن سموم از خون باقی مانده کت غشاء و لخته شدن آن گفت: دکتر Ashita Tolwani که سر CRRT برنامه در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام. که باعث می شود آن را سخت برای حتی روال رقیق کننده های خون برای جلوگیری از انعقاد خون و در نتیجه نیاز به فیلتر پمپ و سایر تجهیزات. کالبد شکافی گزارش نشان می دهد لخته در پاها و ریه ها از COVID-19 بيمار که دریافت 24 ساعته دیالیز برای دفع نارسایی کلیه, او گفت:.

COVID-19 بیماران دچار بیماری های کلیوی اغلب نیاز به هفته دیالیز حتی پس از آنها حذف شده از هواکش کارشناسان می گویند.

با منابع محدود nephrologists در نیویورک و در سراسر کشور در حال آمدن است تا با کلید های میانبر و موقت راه حل برای عدم از لوازم مورد نیاز از جمله با استفاده از به طور منظم دیالیز ماشین آلات و کاهش آنها را به افزایش ساعت استفاده در عمل شناخته شده به عنوان تغییر درمانی است.

ProPublica صحبت به پزشکان در نه بیمارستان در شهرستان از جمله مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس, جامائیکا, بیمارستان مرکز پزشکی در کوئینز و Bellevue در منهتن که توصیف گونه های در دیالیز برای درمان COVID-19 بيمار وجود دارد و راه حل کارکنان بیمارستان آمده بود تا با اطمینان از مراقبت.

اما رویکرد تدریجی اتحاد نا امید پزشکان در خط مقدم که متکی به بخش خصوصی به فوریت ارائه تجهیزات مهم در طول یک بحران بهداشت عمومی بدون راهنمایی های بسیار از دولت است.

“کارکنان ما واقعا قهرمانانه و پرستاران بیش از حد” NYU را Charytan گفت ProPublica. “اما اگر ما از گزینه های اجرا به صورت مایع وجود خواهد داشت هیچ چیز ما می توانید انجام دهید.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>