با جهان متمرکز Pandemic, اسرائیل آماده به ضمیمه زیادی عصری غرب بانک

President Donald Trump, second from left, smiles at Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu, right, after signing a proclamation in the Diplomatic Reception Room at the White House in Washington, Monday, March 25, 2019. Trump signed an official proclamation formally recognizing Israel’s sovereignty over the Golan Heights. (AP Photo/Susan Walsh)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخابره بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در ماه مارس پس از امضای یک بیانیه به رسمیت شناختن اسرائیل الحاق سوریه بلندی های جولان.

عکس: سوزان والش/AP

اسرائیل در حال برنامه ریزی یک حرکت در جولای 1 که جامعه بین المللی به مدت طولانی به عنوان یکی از بدترین حملات در نظم بین المللی و حقوق بین الملل: الحاق زمین که متعلق به آن است. الحاق طرح توسعه یافته توسط دولت نتانیاهو در مشاوره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که نه تنها چندین دهه شهرک سازی در کرانه که شورای امنیت سازمان ملل در سال 2016 اعلام غیر قانونی به طور دائم اسرائیل در زمین بلکه در سایر ردیف هایی از سرزمین های فلسطینی از جمله دره اردن است که مرکزی به فلسطینی کشاورزی است.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا اسرائیل است و نه فقط حاضر اما ظاهرا مشتاق به متحمل condemnations از جامعه بین المللی با اقدام به این طرح است. نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به ستوه سیاسی مشکلات را به عنوان او در تلاش برای تشکیل یک ائتلاف بزرگ ” برای یک دوره جدید و حتی از همه مهمتر با مشکلات قانونی به عنوان او می ایستد در دادگاه جنایت به اتهام رشوه خواری و تقلب. Emboldening اسرائیل جمعیت و باعث آنها را به متحد پشت سر او در چهره بین المللی فسخ می تواند منحرف کردن توجه از کسانی که در بحران و سفت نگه دارید خود را در قدرت است.

مهمتر از همه اسرائیل تبدیل شده است به طور فزاینده ای بیگانه, توسعه, نظامی دشمن اعراب و fascistic بیش از دهه گذشته است. گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولیه آن متحدان دیگر لیبرال دموکراسی اما عرب هوازن و راست در جنبش های سیاسی در مرکزی و شرق اروپا و در آمریکای لاتین است.

نشان دادن فرهنگی و سیاسی تغییر در میان جوان اسرائیلی ها در خصوص, نتانیاهو, پسر یائیر این هفته به حمایت است که همه اقلیت ها برداشته شود — پاک — از تل آویو. اسرائیل و چپ و حتی مرکز عملا وجود ندارد. که آب و هوا است که در حال حاضر اشکال اسرائیل هویت است. الحاق تکه های زیادی از کرانه است اگر هر چیزی بیش از حد متوسط برای یک رشد راست اسرائیل جنبش که معتقد مذهبی و نظامی زمینه است که آنها صاحبان تمام فلسطین.

صرف نظر از انگیزه آن است که تقریبا مسلم است که الحاق هر بخشی از غرب بانک خواهد ماشه فشار شدید در غرب به اعمال تحریم های جدی در اسرائیل است. آخرین توجهی الحاق صورت گرفت در سال 2014 زمانی که روسیه اعلام کرد کریمه رسمی بخشی از آن کشور و این رویداد باعث چند سطح تحریم ها از غرب با وجود این واقعیت است که اکثریت بزرگی از مردم در کریمه می خواستم به بخشی از روسیه و نه اوکراین. فلسطینی ها نیازی به گفتن تقریبا به اتفاق آرا در مخالفت خود برای کنترل بیشتر بر زمین های خود را و زندگی خود را با یک خارجی اشغال دولت که کمک های مالی آنها هیچ حقوق سیاسی از هر نوع. هر گونه تلاش غرب برای جلوگیری از تحریم پس از الحاق اسرائیل نابود کردن هر آنچه که باقی مانده اعتبار خود را تفویض ادعای سازگار با سیستم های بین المللی قانون است.

این هفته سیستم به روز رسانی قسمت به بررسی پیامدهای اسرائیل الحاق طرح: آنچه از سقوط خواهد بود هر دو در فلسطین و در جامعه بین المللی است. این موضوع شایسته توجه بسیار بیشتر است که آن را دریافت کرده است به خصوص در آمریکا که در آن طبق 2016 توافق بین اوباما و نتانیاهو دولت میلیاردها دلار پول مالیات دهندگان منتقل شده در هر سال به اسرائیل که فعال کردن این تجاوز است.

پیوستن من به بررسی این سوال است که زمان طولانی فلسطینی فعال حقوق بشر عمر Barghouti یکی از موسسان کازار و تحریم (BDS) movement که تقریبا قطعی به دیدن افزایش پشتیبانی اگر الحاق رخ می دهد.

این قسمت آغاز بکار امروز در ساعت 2:00 p. m. در رهگیری کانال یوتیوب. متن خواهد شد ارسال شده در زیر پس از نمایش پخش و صوتی-تنها نسخه در دسترس خواهد بود در روز شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>