با نیوهمپشایر پشت سر او ساندرز به نظر می رسد به نوادا کارگران به عنوان وگاس اتحادیه کارفرمایان تجمع در برابر او

در بازگشت به دولت است که به او یک سر به فلک کشیده پیروزی در آخرین مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات دیابت برنی ساندرز دوباره مسجل پیروزی در نیوهمپشایر. نتیجه دوم محبوب رای پیروزی در یک ردیف برای ساندرز که اسیر بیشترین سهم اول و دوم اولویت آرا در آیووا.

نیوهمپشایر نسبتا دوستانه خاک برای سناتور ورمونت که زادگاه رسانه های بازار همپوشانی با قطعات New Hampshire. گزارش های اولیه نشان می دهد که بر خلاف آیووا بود که نسبتا کم نرخ مشارکت رای دهندگان نیوهمپشایر رفت و به پای صندوق های رای در نرخ های نزدیک یا بیش از سال 2008 سطح یک رکورد بالا است. او انجام شده 42 درصد از رای لاتین و 33 درصد از رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی با توجه به نتایج اولیه از سی ان ان.

مانند در آیووا سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg شدت انجام شده در آینده نزدیک پشت ساندرز در حمایت رای دهندگان. ایالت مینه سوتا ctq رسید و به مقام سوم برساند اما هم او و Buttigieg باید یک مسیر دشوار پیش رو با توجه به عدم حمایت در سه شنبه متحده و در میان رای دهندگان از رنگ. سناتور. الیزابت وارن و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دو به پایان رسید در تک رقمی بدون درآمد هر نمایندگان ناتوان کننده به مبارزات انتخاباتی خود را.

در سال 2016 اگر نیوهمپشایر دولت که در آن ساندرز مبارزات انتخاباتی برای اولین بار آمد به زندگی نوادا بود که در آن درگذشت. ساندرز بود و امیدوار به پیروزی در قفقاز وجود دارد اما سقوط فقط کوتاه و 53 به 47 درصد در میان acrimony و اتهامات سوء رفتار. آن را مرطوب حرکت خود را به عنوان کارولینای جنوبی که در آن او مذکور را شکست داد.

2020 می تواند متفاوت باشد. نوادا نیز به عنوان اولین آزمایش واقعی از یک نامزد ریاست جمهوری درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ. Latinos را تشکیل می دهند و تقریبا یک سوم از جمعیت این ایالت و ساندرز است که به شمارش در حمایت از رای گیری بلوک به حمل او را به پیروزی. بایدن در ضمن در حال غرق خود را اولیه شب در نیوهمپشایر به سر را به کارولینای جنوبی که دارای آن مسابقه یک هفته پس از نوادا قفقاز.

در همان زمان رهبری قدرتمند کازینو کارگران آشپزی اتحادیه (متحد اینجا محلی 226), ramped تا حملات خود را علیه ساندرز در روز سه شنبه با زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان, آگهی متون و ایمیل ها به آن 60,000 اعضای.

گرانیت دولت دارای یک سنت طولانی مدت از پوپولیستی و ضد جنگ جنبش رفتن به نزدیکی پیروزی یوجین مک کارتی در سال 1968 دموکراتیک اولیه. مک کارتی را قوی نشان در دولت بر ضد جنگ ویتنام پلت فرم متقاعد وقت رئیس جمهور لیندون جانسون به خود را رها گشتند مبارزات انتخاباتی. آمریکا کمیته خدماتی دوستان یک لرزنده ابتکار ساخته شده است نیوهمپشایر تمرکز خود را برای سازماندهی جوامع در اطراف مسائل مربوط به عدالت به ویژه در سیاست خارجی و فقر است.

ساندرز پیام در چالش نابرابری اقتصادی ترویج مدیکر برای همه و رهبری او در مخالفت با جنگ عراق و اخیر فشار به قطع پشتیبانی ایالات متحده برای جنگ در یمن ارائه روشن مقایسه با رقبای خود و شیپور برای رای دهندگان به خصوص کسانی که بین سنین 18 و 44 جمعیتی او به آسانی برنده تشکر در بخشی به دانشگاه و جوانان سازماندهی تلاش. اما 29 درصد از رای دهندگان که گفت: سیاست خارجی را مهم ترین موضوع رای برای Buttigieg و 9 درصد پشتیبانی Sanders.

در بسیاری از جهات Sanders پیروزی بود و به همان اندازه یک شکست برای وارن و بایدن مبارزات. در ماه اکتبر بایدن و وارن برد راحت رهبری در پای صندوقهای رای است. وارن پس از یک نمایش ناامید کننده در آیووا امیدوار بود برای آمدن به عقب در نیوهمپشایر که همچنین سهام بازار رسانه های خود در ایالت ماساچوست است.

Buttigieg که اعلام پیروزی در آیوا با وجود مبهم و مه آلود نامزدها از دولت محترم بهره مند از شتاب رفتن به New Hampshire. سی درصد از رای دهندگان که گفت: آنها تصمیم گرفت نامزد خود در چند روز گذشته او را پشتیبانی می کند. (سی و شش درصد است که قبل از تصمیم چند روز گذشته رای دادند ساندرز.) در امواج رادیو و تلویزیون, VoteVets دموکراتیک خلق نرم و پول گروه ریخت و حدود 400.000 دلار در تبلیغات در حمایت از Buttigieg امید به مهار شور و شوق برای شهردار سابق او به عنوان رهبری به New Hampshire. Buttigieg انجام شده 33 درصد از رای دهندگان با درآمد بیش از $100,000 در حالی که ساندرز کردم رای از 34 درصد از رای دهندگان با درآمد خانوار تحت $50,000.

Klobuchar که تا به حال به دست آورده در حدود 20 درصد از آرا که از سه شنبه شب چراغ در میان سفید کالج تحصیل زنان و رای دهندگان که حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 اولیه.

دو نامزد اندرو یانگ 44 ساله سابق تاجر است که مبارزات انتخاباتی در دادن هر آمریکایی بالغ بررسی ماهانه برای $1,000, و کلرادو بهداشت ، مایکل بنت کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نتایج اولیه شروع نورد در.

این سناتور ورمونت نیز مواجه انواع موانع رفتن به انتخابات. شبکه های کابلی ویژه, MSNBC, مورد علاقه دموکرات ها در حال صرف روز پس از ساندرز رای مردمی پیروزی در آیوا skewering سناتور با میزبان رفتن تا آنجا که به مقایسه خود متعصب حامیان نازی ها و به ادعا می کنند که یک انتخابات ریاست جمهوری رهبری ساندرز می تواند منجر به اعدام های دسته جمعی.

برای اولین بار در نوادا خواهد شد برگزاری چندین روز از رای گیری اولیه پیش از آن در فوریه 22 قفقاز. رأی گیری اجرا می شود که از فوریه 15 تا 18 برگزار خواهد شد در بیش از 80 مکان در سراسر ایالت. در پاسخ به هفته گذشته فاجعه در آیووا اما نوادا دموکراتیک مقامات در حال رها کردن برنامه برای استفاده از این برنامه که مسائل باعث شد تا در جریان تاخیر و ناهماهنگی در نتایج خود را. به جای استفاده از این برنامه که توسعه یافته توسط یک شرکت شناخته شده به عنوان سایه, Inc., نوادا حزب دموکرات خواهد بود با استفاده از یک “ابزار” از قبل به iPads و توزیع به حوزه صندلی.

آشپزی اتحادیه که عمدتا از زنان و Latinos شده است به طور فعال دلسرد پشتیبانی برای ساندرز و وارن بیش از مدیکر برای همه, هشدار اعضای آن که یک تک پرداخت کننده طرح “پایان” مراقبت های بهداشتی خود را — با وجود هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده رسمی تایید شده در مسابقه. چاک Rocha ارشد ساندرز مشاور گفت: مبارزات انتخاباتی شده است رسیدن به آشپزی کارگران به طور مستقیم. “ما شده است به طور مستقیم در تماس با آنها را در خانه های خود صحبت کردن به آنها در کار خود سایت و ارسال آنها را به ایمیل ما ارسال صدها هزار قطعه از ایمیل برای آشپزی کارگران که Latino در نوادا صحبت کردن در مورد که در آن برنی ساندرز می ایستد” Rocha گفت. “و ما حمایت زیادی در میان آشپزی رتبه-و-file.”

به عنوان بخشی از آن توسعه لاتین تلاش آغاز شد که زودتر از بسیاری از رقبای خود را ساندرز کمپین در ارتباط با رای دهندگان از طریق زبان اسپانیایی-زبان و ادبیات mailers و “Unidos Con برنی” حوادث در سراسر اوایل متحده است. تلاش های مشابه مشغول به کار در آیووا که در آن سناتور ورمونت موفق به کسب 52 درصد از آرا در سراسر چگالی بالا انجمن لاتین, مکان, های اخیر تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه UCLA لاتین سیاست و سیاست موسسه در بر داشت. بایدن آمد در دور دوم در 15 درصد است. ساندرز نیز جاروب چهار اسپانیایی-زبان ماهواره ای, قفقاز, برنده 430 از 483 افرادی که با حضور در آنها. Buttigieg تا به حال مشکل حملاتی را با رای دهندگان اسپانیایی, اما دریافت 11 درصد است که جمعیتی رای در نیوهمپشایر در روز سه شنبه. او در اسپانیایی خود را در طول بسته شدن بیان. کمپین مواجه انتقاد در ماه گذشته برای داشتن هنوز به طور کامل ترجمه آن به زبان اسپانیایی سایت به زبان انگلیسی.

“ما صرف بیش از یک میلیون دلار به صحبت کردن با Latinos در آیووا بنابراین شما فقط می توانید تصور کنید که این نوع از پول و منابع ما در حال قرار دادن به نوادا به مطمئن شوید که ما برنده, نوادا, لاتین رای به عنوان بزرگ یک حاشیه که ما موفق به کسب رای لاتین در آیووا” Rocha گفت.

یکی از کمپین قدرتمند ترین عناصر عملیاتی پارچه مبلی. Alexandria Ocasio-کورتز, D -, n. y., اخیرا عنوان یک اسپانیایی زبان تاون هال ساندرز در نوادا است. و در اواخر ماه ژانویه به Sanders, کمپین اعلام کرد این خواهد بود راه اندازی تبلیغات در دولت دو زبان انگلیسی و اسپانیایی. اسپانیایی-زبان آگهی با عنوان “Nuestro Futuro” برجسته ساندرز مهاجر است که به ایالات متحده آمد و بدون صحبت کردن به زبان انگلیسی. ساندرز صرف $1.7 میلیون در آگهی خرید در این دولت بیش از تقریبا هر دیگر نامزد حزب دموکرات.

ساندرز که دارای 10 دفاتر و بیش از 100 کارکنان در نوادا (بیش از نیمی از آنها لاتین است همچنین سازماندهی کمک از ایجاد این جاده اقدام یک مهاجر گروه حقوق که تایید شده او در ماه ژانویه است. این سازمان که هرگز ساخته شده ریاست جمهوری تایید شده قبل از هدف به دست کشیدن بر 600,000 درب در سراسر کشور برای ساندرز در سال 2020 است.

بایدن وارن و Buttigieg نیز تیم های خاص اختصاص داده شده به توسعه لاتین, اما خود را در زمین بازی به عنوان نوادا قفقاز نشده است به عنوان گسترده ای به عنوان ساندرز است. از چهار متحده به بازیگران برگه های رای در مقدماتی حزب دموکرات نوادا دولت است که وارن بازدید کرده است ، و در سرب تا فوریه قفقاز, سیاسی, گزارش هفته گذشته یک و نیم دوجین از رنگ رفتگان او در حدود 70 نفر نوادا تیم “با شکایت از سمی محیط کار است که در آن اقلیت احساس tokenized.” پس از یک مقام سوم پایان در آیووا وارن همچنین لغو حدود $350,000 از آگهی های تلویزیونی است که مجموعه ای به اجرا در نوادا و کارولینای جنوبی است. ماه گذشته بایدن انتخاباتی منتشر شده خود را برای اولین بار به زبان اسپانیایی تبلیغ به عنوان بخشی از “هفت شکل” سرمایه گذاری در کشور با توجه به نوادا مستقل است.

Buttigieg شده است که تلاش برای تاخت و تاز با مردم رنگ به طور کلی به طور مداوم سنجی در تک رقمی در میان رای دهندگان لاتین. برخی لاتین فعالان حتی توصیف سابق شهردار تلاش های امداد رسانی به عنوان “وجود ندارد.” در ماه دسامبر Buttigieg کمپین نورد اولین آگهی خرید در دولت که شامل زبان اسپانیایی رادیو دیجیتال و تبلیغات که او روایت خود را با عنوان “Primer Día گناه مغلوب ساختن پیشی جستن.” سابق South Bend شهردار کمپین صرف $94,000 در تبلیغات در نوادا است.

تام Steyer که قلم آیووا شده است نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون در نوادا برای ماه می باشد. Steyer یکی از دو میلیاردرهای خود بودجه خود را در مبارزات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در حال حاضر کاهش یافته است تقریبا $124 میلیون در آگهی اقدام به خرید از جمله $13.8 میلیون در نوادا به تنهایی. خود را صرف sprees منجر به کوچک موج در هر دو نوادا و کارولینای جنوبی کشور ، (گرفته نشده است معتبر نظرسنجی بیرون آمدن از نوادا است که دشوار به نظر سنجی برای تقریبا یک ماه است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>