با میلیون ها نفر قادر به پرداخت هزینه برای مسکن در ماه آینده سازمان برنامه بزرگترین اجاره اعتصاب در نزدیک به یک قرن

A pedestrian walks past graffiti that reads "Rent Strike" Wednesday, April 1, 2020, in Seattle's Capitol Hill neighborhood. With millions of people suddenly out of work and rent due at the first of the month, some tenants in the U.S. are vowing to go on a rent strike until the new coronavirus pandemic subsides. Some cities have temporarily banned evictions, but advocates for the strike are demanding that rent payments be waived, not delayed, for those in need during the crisis. (AP Photo/Ted S. Warren)

یک عابر پیاده گذشته گرافیتی است که بار خوانده شده “اجاره اعتصاب” در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در سیاتل کاپیتول هیل محله.

عکس: تد S. وارن/AP

می خواهید یک گریم عکس دولت آمریکا مخالفت طول coronavirus همه گیر? را یک مرور کلی از پوشش رسانه ای از هفته گذشته است. مطبوعات متمرکز نامتناسب توجه به چند صد سفید reactionaries در تعداد کمی از کشورهای محوری در برابر اجتماعی فاصله اقدامات — رو البته با توییت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در همین حال برخی از رادیکال ترین و صالح اعمال جرم مقاومت در این کشور دیده می شود در دهه — از یک موج اعتصابات کارگری به یک انفجار از کمک های متقابل شبکه — درآمد اما کسری از تمرکز رسانه گفته به حاشیه جناح راست شد.

بر اساس اخبار اصلی پوشش به تنهایی برای مثال شما می خواهم به احتمال زیاد می دانید که سازمان و مستاجران در نیویورک در حال آماده سازی بزرگترین هماهنگ اجاره اعتصاب در نزدیک به یک قرن برای شروع در مارس 1.

“اجاره اعتصاب گریه برای کرامت: همه ما مستحق یک خانه بدون توجه به رنگ پوست ما, مالی, وضعیت, یا فرهنگ است.”

حداقل 400 صد خانواده زندگی می کنند که در ساختمان هر کدام شامل بیش از 1500 اجاره واحدهای هماهنگی ساختمان گسترده اجاره حملات با توجه به Cea ویور هماهنگ کننده کمپین برای مسکن عدالت برای همه, نیویورک-بر اساس ائتلاف از مستاجران و مسکن در ایران ، علاوه بر این بیش از 5000 مردم مرتکب شده اند از طریق آنلاین و تعهد به امتناع از پرداخت اجاره بها در ماه مه.

دقیق اعتصاب اعداد غیر ممکن خواهد بود برای پیگیری اما تعدادی از تعهدات به تنهایی نقاط تاریخی احیای این مستاجر مقاومت تاکتیک. هماهنگ اجاره حملات این اندازه در شهر نیویورک شده اند دیده می شود از سال 1930 زمانی که هزاران نفر از مستاجرها در هارلم و برانکس با موفقیت جنگیدند قیمت درآوردن و غفلت صاحبخانه با امتناع از پرداخت اجاره یکهو.

شماره ارتکاب به یک اجاره اعتصاب ممکن است ناچیز به نظر می رسد در مقایسه با میلیون ها نفر که نمی قاب دلیل عدم پرداخت هزینه به عنوان یک اعتصاب, اما به سادگی نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره بها در ماه آینده. با هفته اول ماه مارس, یک سوم از مستاجرها در سراسر کشور — حدود 13.4 میلیون نفر — تا به حال پرداخت اجاره; پس از 26 میلیون نفر از کارگران پیوست صفوف بیکاران.

در ضمن محرک اقتصادی دولت چک 1200 $در حال آشفته عقب افتاده و محزون می خوانی ناکافی است. متوسط اجاره ماهانه برای یک آپارتمان یک خوابه در شهر نیویورک به عنوان مثال $بود 2,980 سال گذشته است. دولت فدرال رقت انگیز ارائه شده است که البته در دسترس نیست و به بسیاری از مهاجران است. پس بنابراین می توان انتظار داشت عدم پرداخت ممکن است اجاره برای رسیدن به مقیاس بی سابقه ای به هر حال این ایده دفاع اجاره اعتصاب ممکن است در ابتدا به نظر می رسد مسئله.

برگزارکنندگان اجاره اعتصاب, اما, روشن عمل را در ارتباط. شعار اجاره اعتصاب کمپین می گوید: “نمی توانم پرداخت کنم ؟ نمی خواهد پرداخت!” این reframing دلیل عدم پرداخت هزینه به عنوان یک اعتصاب یک عمل جمعی مقاومت — قدرتمند رد از نوع سرمایهداری اخلاق که توافق اخلاقی عدم یک فرد ناتوانی در پرداخت یک مالک.

“ما نیازی به سازماندهی اجاره اعتصاب قادر به می گویند که میلیون ها نفر از نیروهای جدید خواهد پرداخت اجاره خود را در مارس 1,” ویور به من گفت. تماس به اجاره اعتصاب در نتیجه شمار یک سوال بسیار مهم برای مستاجران که نمی توانیم اجاره ویور گفت: “آیا شما می خواهید برای انجام این کار به تنهایی ؟ و یا آیا شما می خواهید به انجام است که متصل به یک جنبش از افرادی که هم در وضعیت شما هستند و خواستار یک تحول سیاست راه حل است. بهتر است اگر ما می توانید این کار را با هم.”

برای مستاجر سازمان در خط مقدم از نیویورک بحران مسکن که دور predated گیر پاسخ روشن است. “اجاره اعتصاب گریه برای کرامت: همه ما مستحق یک خانه بدون توجه به رنگ پوست ما, مالی, وضعیت, یا, فرهنگ” گفت: Donnette Letford یک مهاجر مستند نشده از جامائیکا و عضو گروه نیویورک جوامع برای تغییر.

تا یک ماه پیش Letford کار کرده بود به عنوان یک خانه همراه مراقبت های بهداشتی. کارفرما او را از بیش از 10 سال گذشت داشتن قرارداد Covid-19. او در حال حاضر بیکاری و عزاداری در قرنطینه داشتن برای مراقبت کارفرما او را تا زمان مرگ او. “تحت هیچ شرایطی از دست دادن و مانند آن سخت است اما در طول یک بیماری همه گیر از آن ویرانگر” Letford یک مادر از یک اشاره یک ایمیل به اصرار دیگران برای پیوستن به اجاره اعتصاب. “این Covid-19 بحران ساخت روشن چه بسیاری از مستاجران را برای مدت طولانی شناخته شده: ما همه فقط یک رویداد زندگی — از دست دادن شغل یک اورژانس پزشکی — دور از از دست دادن خانه ما.”

سازمان دهندگان درخواست کسانی که قادر به پرداخت این اجاره حاضر به انجام این کار در همبستگی با کسانی که نمی تواند. این حرکت با هدف اعمال فشار و شهرستان و رهبری دولت را در پاسخ تنها راه مناسب به تشدید بحران مسکن: با لغو اجاره.

“در صورت پایدار بیکاری و هرگز قبل از دیده می شود اخراج بحران آنها ارائه تقریبا هیچ چیز.”

قبل از مسکن طرفداران حقوق در نیویورک تشدید تماس به صورت یک توده اجاره اعتصاب آنها تا به حال شده است تماس, همراه با تعداد کمی از نمایندگان مجلس برای اجاره موقت تعلیق. و در حالی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو معرفی مهم اخراج توقف بدون نیز لغو اجاره در طول این زمان پرداخت تعلق خواهد و تهدید آینده اخراج شدند بیش از میلیون ها نفر از مستاجرها که از دست داده اند تمام منابع درآمد. اجاره اعتصاب است بدون ابهام به تشدید تقاضا قوی عمل از آلبانی.

“ما هنوز در حال تماس به #CancelRent و اصلاح خانه های ما — که تقاضای اجاره اعتصاب” ویور گفت. “تا کنون ما گریه می کند برای کمک نادیده گرفته شده اند در آلبانی. در واقع آنها انجام داده ایم در مقابل ما را نادیده گرفت. رژیم صهیونیستی. کومو منفجر طریق ریاضت بودجه ای که به ضرر مستاجران کم درآمد و بی خانمان در نیویورک. در صورت پایدار بیکاری و هرگز قبل دیده می شود اخراج بحران آنها ارائه تقریبا هیچ چیز.”

مانند تاریخی اجاره اعتصاب قرن 20 که منجر به برخی از اولین اجاره قوانین کنترل در نیویورک آینده اعتصاب باعث می شود خواسته های خاص. با توجه به درخواست از مسکن عدالت برای همه اعتصاب کنندگان می خواهید یک ایالت اجاره لغو چهار ماه “و یا برای مدت زمان از بحران بهداشت عمومی — هر کدام که طولانی تر است”; اجاره یخ و اطمینان است که هر مستاجر است و با توجه به حق تجدید اجاره نامه خود را در همان قیمت است و دولت “به فوریت و به طور دائم rehouse همه نیویورکی تجربه بی خانمانی و سرمایه گذاری در مسکن اجتماعی در سراسر کشور ما است.”

به عنوان بافنده قرار داده و آن را “یک راه یا دیگری ما به دنبال در برخی از شکل از مداخله دولت.” او افزود: “اما ما نیاز به مطمئن شوید که مداخله دولت اتفاق می افتد در شرایط ما. ما در حال افزایش به جمعی عدم رعایت اجاره در سفارش به زور به یک بحران است.”

نگرانی در پاسخ به تماس برای اجاره لغو و اعتصاب به عنوان قابل پیش بینی به عنوان آنها بی اساس است. شایع ترین در میان آنها ادعا می کنند که کوچک صاحبخانه که زنده ماندن و پرداخت وام مسکن از طریق جمع آوری اجاره را از تباهی. در عین حال آن را به خوبی در درون دولت ظرفیت برای ارائه کمک و پشتیبانی برای صاحبخانه ها در این شرایط: پرداخت وام مسکن باید لغو شود بیش از حد.

برخی از کشور بهتر است نمایندگان مجلس در حال تلاش برای تصویب لوایح که ترکیب اجاره و رهن لغو در سطح ملی. روز چهارشنبه در کنگره Ilhan Omar, D -, Minn. معرفی اجاره و رهن لغو عمل می کند که می تواند اجاره و رهن بخشش در حالی که همچنین ارائه کمک به صاحبخانه برای کمک به از دست رفته پرداخت.

عبور از چنین قانونی در واشنگتن است که شاید یک کار Sisyphean اما آن را عملی تر در سطح دولت است. مشکل این است که اراده سیاسی: اگر کومو مثلا واقعا “بحران پدر” او شده است nauseatingly مورد ستایش قرار داد به او می تواند آن را به یک سویفت در نیویورک است. در ضمن باید گفت که بدون بزرگ املاک و مستغلات شرکت های بزرگ و قدرتمند صاحبخانه می تواند ضربه را از چند ماه لغو اجاره و سزاوار کمتر پس از سال پس از دهه استثماری و استخراجی انباشت سرمایه در هزینه از مستاجران.

قبل از همه گیر و به لطف کار خستگی ناپذیر از مستاجران’ اتحادیه های کارگری و فعالان و چند مترقی دموکرات منتخب در نیویورک در سال 2018 — تعدادی از نرم افزار-مستاجر اصلاحات قانونی تصویب شد سال گذشته است. این قوانین در حالی که استقبال شد اما یک گام کوچک در مسیر درست برای خنثیسازی دهه بلامنازع همدستی بین نیویورک سیاستمداران و توانا املاک و مستغلات لابی. برای اجاره اعتصاب دهندگان ایده آل است که به هیچ وجه بازگشت به قبل از بحران وضعیت موجود. به عنوان بافنده قرار داده و آن را “ما خواستار آن است که ما نه بازگشت به جهان ما در زندگی قبل از Covid — جهان با 92,000 بی خانمان در نیویورک و میلیون ها نفر از مردم در زندگی تنها یک چک به دور از اخراج.”

“ما خواستار آن است که ما نه بازگشت به جهان ما در زندگی قبل از Covid.”

Phara Souffrant فارست یک پرستار و یک مستاجر فعال حقوق که در حال حاضر مبارزه برای تبدیل شدن به یک ایالت نیویورک عضو مجمع خواست رای دهندگان در منطقه بروکلین از تاج ارتفاعات به امضای طومار برای اجاره لغو. “ما دریافت مقدار زیادی از پشتیبانی از آن اما پس از آن این بود که اگر ما صحبت کردن به ما شد هر گونه پاسخ گفت:” من decrying عدم اقدام از نشستن قانونگذاران. او اشاره کرد که 44 درصد از منطقه در حال حاضر “اجاره بر دوش” قبل از همه گیر به این معنی است که بیش از یک سوم از حقوق خود را رفت و به اجاره و آب و برق. چهار در 10 کل کشور 43 میلیون مستاجرها در همان موقعیت.

Souffrant فارست سازماندهی در کنار اجاره اعتصاب در صریح به رسمیت شناختن است که ساختار قدرت که توسط مسکن سازمان یافته است باید سرنگون کرد — در حال حاضر و پس از coronavirus بحران گذشته است. “ما نیاز به حمایت از نامزدها بر این باورند که مسکن یک حق انسانی” او گفت:. در دانش است که همه بیش از حد چند جمله سیاستمداران در حال حاضر وجود ندارد و سازمان در تماس بوده است تا همسایگان و گفتن آنها مورد اجاره اعتصاب.

“مسکن یک حق انسانی” شده است فریاد مستاجر دهندگان و اجتماعی-عدالت مبارزان. چه معنی آن اگر چه به یک سیستم است که در آن مسکن بودند و در واقع به عنوان یک درمان جهانی انسان درست است ؟ شما نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای دسترسی به این حقوق برای یک. اجاره اعتصاب است که یک درخواست برای انسان حق مسکن به رسمیت شناخته شود; به جای آن فوری و تجسم این ادعا که حق است. این اعتصاب باعث می شود مطالبات بله, اما همچنین فراهم می کند یک پایان در خود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>