با شرایط پزشکی NSA Whistleblower واقعیت برنده خطرات کروناویروس “حکم اعدام” پشت میله های زندان وکیل می گویند

در اوایل ماه آوریل سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس ملی با توجه به گسترش رمان coronavirus آژانس امنیت ملی whistleblower واقعیت برنده نوشت یک ایمیل به خانواده و دوستان او از زندان فدرال در تگزاس که در آن او است که در خدمت یک رکورد حکم برای اطلاع رسانی عمومی از یک تهدید امنیت ملی از طریق غیر مجاز نشت اطلاعات طبقه بندی شده.

برنده ارسال ایمیل به زندانیان نیروبخش خود را برای یک آینده مستند. پس از آن آغاز شد وکیل او گفت: برنده صرف 11 ساعت در روز در یک اتاق در عرض 3 فوت چهار نفر دیگر زندانی مردم است.

در ایمیل خود برنده شد بیشتر نگران کسانی بودند که در خارج از زندان نوشته است که او نگرانی “در هر ساعت از هر روز” برای عزیزان خود از جمله مادر او که موفق به دریافت ایمیل. سخت ترین بخشی از مستند برنده گفته بود که “ناتوان” برای کمک به خانواده و دوستان است.

برنده را Billie برنده-دیویس ضروری کارمند در جنوب تگزاس و هنوز هم انتظار می رود به نشان می دهد تا به محل کار خود را در طول Covid-19 بیماری همه گیر. واقعیت برنده التماس او را به ترک کار خود را. “او واقعا بیان یک ترس بزرگ است که: اگر من آن را دریافت کنید؟” برنده-دیویس گفت:. “و پس از آن که آن خواهد بود. او هرگز تا به دیدن مادر خود را دوباره.”

“BOP ‘پاسخ’ باعث بدتر برای واقعیت و تهدید به نوبه خود او را 63 ماه حبس به حکم اعدام.”

برنده زنگ خطر را به زودی نیز رشد بیش از خود خطر ابتلا به این ویروس در فدرال مرکز پزشکی Carswell یک زندان فدرال در فورت ورث برای زنان مزمن مسائل پزشکی. “این شگفت انگیز است برای رفتن به یک اتاق ملاقات و دیدن زنان در صندلی چرخدار زنان در واکر. شما تقریبا در برخی از نقطه فکر می کنم که شما در یک خانه سالمندان محیط زیست” برنده-دیویس گفت: “به دلیل این است که در آن بیمار زندانیان زن از کشور ما برود.” با رمان coronavirus در سراسر کشور وسیع توده حبس سیستم برنده تیم حقوقی ثبت یک دادخواست در دادگاه فدرال خواستار او را فوری آزاد کند.

حرکت در خط با راهنمایی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دادستان کل ویلیام Barr نام در اداره زندانها به استفاده از صفحه اصلی حبس برای در خطر زندانیان و کسانی که در ارزیابی به یک خطر برای جوامع خود را در طول coronavirus بحران است. در کنار بسته بندی گوشت می آمد گیاهان زندان و زندانها رتبه در میان کشور بالا عفونت خوشه و برنده طرفداران ترس است که او موجود شرایط سلامت او را مستعد ابتلا به این ویروس.

آلیسون Grinter, دالاس, حقوق مدنی, وکیل برنده تیم حقوقی گفت که انتشار افرادی مانند برنده است “پایین آویزان میوه” برای زندان را خوب و مهربان انتشار اقدامات است. در علاوه بر این به hewing به Barr راهنمایی در آزادی مردم را با خشونت پرهیزی در اعتقادات که مطرح کمی احتمال recommitting جرم تقویت زندانی توانایی مردم به دنبال آزادی و مهربان اساس یکی از اهداف 2018 اولین گام عمل می کنند.

“است که می گوید: واقعیت برنده تمام آن” Grinter گفت.

برنده دادخواست واصل شد در اوایل ماه آوریل و در ابتدا انکار کرد Randal سالن قاضی از منطقه جنوبی از گرجستان در آگوستا که در آن آژانس امنیت ملی ایستگاه برنده یک قرارداد زبانشناس در واقع شده است. هنگامی که سالن را تکذیب کرد برنده پیشنهاد دلسوز برای انتشار در مارس 24, او اشاره کرد که او معتقد است برنده تسهیلات پزشکی به عنوان زندان است “احتمالا مجهز بهتر از بیشتر برای مقابله با هر گونه شروع COVID-19 در آن زندانیان.”

فقط چهار روز پس از انکار زندان ضبط شده خود را برای اولین بار زندانی مرگ است. Andrea دایره خرس به یک زن باردار بود که به اتهام نگهداری مواد مخدر “-درگیر” محوطه در داکوتای جنوبی گرفته شده از زندان و قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه در یک بیمارستان محلی پس از کارکنان دیدم او تا به حال تب و سرفه های خشک در 31 مارس است. در بیمارستان او تحویل نوزاد تازه متولد شده با سزارين قبل از تسلیم به کروناویروس در آوریل 28.

برنده دفاع تیم اشاره دایره خرس مرگ در ادامه تلاش برای به دست آوردن برنده منتشر شد. “این و دیگر آسیب جدی هستند دقیقا قریب الوقوع مضرات ما نمی توانیم اجازه می دهد تا واقعیت را به رنج می برند و به همین دلیل ما همچنان به اگزوز ممکن است تمام راههای برای رهایی” گفت: برنده مستقر در آتلانتا وکیل جو وایتلی در یک مصاحبه. در مارس 12, وایتلی در زمینه حرکت به تسریع برنده درخواست تجدید نظر از سالن تصمیم هر چند او گفت: رهگیری از طریق ایمیل وجود دارد که “هیچ مهلت تعیین شده برای یک حاکم.”

“جدا از و در علاوه بر این به او در زمینه مسائل پزشکی” حرکت می گوید: “واقعیت این است که مقابله همه زندگی خود را با علائم و محرک برای او شرایط (به عنوان مثال استرس و افسردگی و غیره.) با ورزش و صرفا مدیریت رژیم غذایی خود; اما FMC Carswell پاسخ به جهانی همه گیر اجازه می دهد تا نه. به عبارت دیگر BOP پاسخ به طور موثر در زمان دور تمام واقعیت های سالم مکانیسم های مقابله ای است که علاوه بر تشدید او susceptibilities ترک او را حتی بیشتر از ضعف سيستم ايمنی و آسیب پذیر است.” این حرکت افزود: “در واقع BOP ‘پاسخ’ باعث بدتر برای واقعیت و تهدید به نوبه خود او را 63 ماه حبس به حکم اعدام.”

در پاسخ به برنده انتشار این اوراق گفت: نیروی هوایی-عصر پرخوری تشخیص نیست را تشکیل می دهند “مقدماتی پزشکی بیماری” توجیه دلسوز انتشار. اخیر ناهار گونی ارائه شده در این زندان شامل ساندویچ بولونیا چیزی برنده-دیویس گفت دخترش را بخورند. در حرکت خود به مخالفت با برنده پیشنهاد وکلای دولت نوشت: “قادر به ورزش یا خوردن او چگونه خواهد بود واجد شرایط به عنوان ‘قادر به ارائه مراقبت از خود است.'”

در coronavirus-مرگ و میر ناشی از این سابقه پزشکی برچسبها بزرگ است. پس از دایره خرس, مرگ, FMC Carswell به سرعت قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی اشاره کرد که او تا به حال یک وضعیت موجود.

President Trump's one-time campaign manager Paul Manafort arrives at Manhattan Supreme Court June 27, 2019 for his arraignment on mortgage fraud charges. - US President Donald Trump has openly mulled a pardon for Manafort, but should he be freed from federal custody, he could still be charged in state court. (Photo by TIMOTHY A. CLARY / AFP) (Photo credit should read TIMOTHY A. CLARY/AFP via Getty Images)

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار مدیر کمپین پل Manafort می رسد در منهتن دیوان عالی کشور در 27 ژوئن 2019 برای تفهیم اتهام در وام مسکن اتهام تقلب.

عکس: Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از مشخصات بالا تشکلات مردم — مانند سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صندلی پل Manafort تهمت سابق وکیل شخصی مایکل کوهن و مایکل Avenatti یک وکیل است که به نمایندگی از یک فرد بالغ ستاره فیلم چه کسی گفت که او تا به حال یک امر با رییس جمهور منتشر شده است به خانه حبس در هفته های اخیر. برخی از زندان ها و زندان های سراسر کشور در پاسخ به فراخوان برای کاهش جمعیت در طول بیماری همه گیر. اداره زندانها اجرا می شود که Carswell گزارش شده است که فقط بیش از 3,500 از آنچه در زندان ابتکار سیاست می گوید: در حال 226,000 مردم زندانی در زندان فدرال سیستم منتشر شده است پس بر صادر هدایت او. طرفداران می گویند که تعداد باید به مراتب بالاتر برای اطمینان از ایمنی از زندانیان و کارکنان است که گزارش روزانه به این امکانات.

“این کاملا کافی و متناقض است. وجود دارد نیاز به یک استراتژی ملی بلافاصله به انتشار نفر از بازداشت هستند که در معرض خطر جدی از ویروس” گفت: Zeke جانسون از سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا که به تازگی به نام برای برنده انتشار. “ما نیاز به کمک به مردم برای محافظت از Covid-19. آن را در ایالات متحده مسئولیت دولت است و آنها باید آن را انجام دهید بدون بهانه و بدون تاخیر.”

“وجود دارد نیاز به یک استراتژی ملی بلافاصله به انتشار نفر از بازداشت هستند که در معرض خطر جدی از ویروس.”

برنده شد و به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان منبع برای یک ماه ژوئن سال 2017, مقاله در رهگیری در یک NSA سند که دقیق حملات فیشینگ توسط روسیه اطلاعات نظامی در محلی ایالات متحده انتخاباتی. رهگیری دریافت سند ناشناس و شرکت مادر آن نگاه اول رسانه های کمک به برنده قانونی صندوق از طریق آزادی مطبوعات دفاع صندوق پس از یادگیری از او بازداشت.

برنده است که زندانی پس از سال 2017 نزدیک شدن به پایان حبس و اگر نه اعطا انتشار در طول Covid-19 همه گیر است و در غیر این صورت پیش بینی شده به ترک زندان در دسامبر 2021.

در FMC Carswell مانند دیگر بازداشت امکانات تشکلات مردم نیست و تنها کسانی که ترس برای سلامت خود. زیر دایره خرس, مرگ, معاون, اخبار, گزارش داد که این اتحادیه به نمایندگی از تادیبی کارگران در زندان با ارسال whistleblower شکایت به جمهوری خواه ایالت تگزاس John Cornyn در اوایل ماه آوریل. شکایت گفت: تسهیلات “آگاهانه و با میل و رغبت گمراه عمومی” در مورد ویروس کاهش تلاش در تاسیسات بنابراین “قرار دادن کارکنان زندانیان و جامعه در معرض خطر ابتلا به کشنده ترین بیماری های همه گیر از سال 1920” با توجه به معاون که شده یک کپی از این نامه است.

تسهیلات با کمتر زندانیان خواهد بود امن تر برای زندانیان و کارکنان به طور یکسان Grinter, برنده تگزاس مبتنی بر وکیل گفت. “این ویروس مهم نیست که آیا شما در آن اتاق به دلیل اعتقاد و یا در اتاق که به دلیل کار خود را,” او گفت:.

برنده خانواده او وکیل و رسانه های محلی باید برجسته علل مختلفی برای زنگ در زندان در پاسخ به این ویروس است. در حالی که زندانی مردم در جزئی مستند و محروم, هوای آزاد, زمان در تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به یکی دیگر از آنها با اینحال جمع در سالن ناهار خوری و به اشتراک گذاری تلفن اتاق که بین استفاده تمیز برنده وکلای مدافع می گویند.

KERA اخبار در دالاس در گزارش آوریل که یک زندانی فرد گفت: این مرکز در حال اجرا از نوار بهداشتی و دستمال توالت و صابون است. پس از انتشار گزارش این فرد پدر گفت: اخبار خروجی که او را به سلول انفرادی.

برنده-دیویس واقعیت را گفت دخترش تست شده است برای Covid-19 و او صادر شده است یک ماسک یک هفته.

رهگیری ارائه شده در مورد برنده شرایط زندان در میان coronavirus همه گیر و تادیبی کارکنان whistleblower شکایت به FMC Carswell اجرایی دستیار که فرستاده سوالات به اداره زندانها’ دفتر امور عمومی است. از سخنگویان ارائه تنها اطلاعات عمومی در مورد آژانس پاسخ به شیوع بیماری است.

آمریکا وکیل مدافع که محاکمه برنده به صورت غیر مجاز نشت امنیت ملی اطلاعات باید دو بار مخالف پیشنهاد او برای سوار شدن از همه گیر در خانه و خانواده خود را در روستایی در تگزاس است. دولت متهم برنده “line-پریدن” و نه انتظار برای فایل یک حرکت در دادگاه تا 30 روز پس از ارسال یک درخواست برای آزادی از زندان دولت.

در ضمن به عنوان وکیل مدافع در انتظار پاسخ از دادگاه تجدید نظر در آتلانتا برنده را حفظ خانه خود را به عنوان یک فضای امن برای دریافت دخترش. برنده-Davis کشور خانه احاطه شده توسط longhorn گاو زمینه در تگزاس تکدی است بنابراین از راه دور است که او را به بازدید کنندگان هشدار می دهند که آن را نشان نمی دهد تا در نقشه های گوگل. او گفت که او و همسرش در حال گرفتن “تمام اقدامات احتیاطی” آنها می توانند و او می پوشد یک ماسک در همه زمان ها خارج و جلوگیری از خرید. او شهرستان گزارش شده تنها تعداد انگشت شماری از ویروس موارد است.

پس از یک های اخیر نگران کننده تماس تلفنی با دخترش, برنده-دیویس گفت که او نوشت به FMC Carswell دولت به ابراز نگرانی در مورد واقعیت های بهداشتی.

“من فقط احساس می کردم که او قصد ندارم به آن را از طریق این یک راه یا دیگری” برنده-دیویس گفت:. “او را به زندگی از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de