با آخرین دیوانگی مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به نیکسون خاک — و شاید فراتر از

آن را سخت برای تعیین عجیب و غریب ترین چیز جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه گفته است. اما آنچه او در توئیتر خود نوشت صبح روز سه شنبه است که قطعا در حال اجرا:

این به نظر می رسد بر روی یک بخش در یک آمریکا, اخبار, شبکه, کابل, کانال برای افرادی که پیدا کردن فاکس نیوز نحو تحملناپذیری لیبرال. این بخش روایت OANN خبرنگار Kristian Rouz روسیه که صحبت می کند در لذت سنگین لهجه; Martin Gugino, او می گوید: “بود” نشان می دهد-vd” توسط پلیس است.

Rouz می رود اعلام کرد که Gugino “شده است به عنوان یک همزن” و “در حال حاضر گزارش ها می گویند ادارات پلیس در سراسر سازمان ملل نباید تکرار اشتباهات بوفالو PD, سقوط برای چپ کلاهبرداری است.”

آن را وسوسه انگیز را به شیرجه رفتن به جزئیات را نشان می دهد که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اشتباه بود به ادعای آسمان سبز است. اما ممکن است آن را بیشتر مفید به درخواست آنچه این می گوید در مورد تهمت فعلی وضعیت روانی و چگونه آن را در مقایسه با دیگر آمریکایی که در اختیار داشت قدرت مرگ و زندگی است.

در تاریخ 8 ژوئن 1972 جنوبی سربازان ویتنامی کاهش یافته و بمب آتشزا در روستای ترانگ ، به عنوان پهن Thi کیم Phuc, a nine-year-old girl, فرار دختران را در جاده — لباس او سوخته بود با 2000 درجه jellied بنزین — یک آسوشیتد پرس عکاس یک عکس گرفت. عکس رفت و در سراسر جهان و بلافاصله نماد جنگ را جا ظلم و ستم.

چهار روز بعد در ژوئن 12, رئیس جمهور ریچارد نیکسون mused در مورد تصویر در یک مکالمه خود دستگیر دفتر بیضی مداخله سیستم. “من تعجب می کنم اگر که بود رفع او گفت:” به رئیس ستاد H. R. Haldeman. “می توانست” Haldeman پاسخ داد. “از آنجا که آنها کردم که عکس از دختر بدون لباس … بمب آتشزا اذیت مردم است.”

آنچه ما در اینجا این است که مردم در این اجلاس از قدرت به عنوان آنها در واقع هستند — فوق العاده-شرور مشهدی در بربریت اما به طور منظم انسان است که مانند بسیاری از, نمی تواند تحمل به چهره واقعیت آنچه را که به دیگران است. بنابراین فوری غریزه نیکسون به فرار به دنیای فانتزی.

ویلیام Westmoreland, به طور کلی می خواهم به عنوان ایالات متحده آمریکا فرمانده در ویتنام نمایش داده می شود همان تمایل برای روانی خود حفظ. در سال 1986 گفتار به فلوریدا تجار او learnedly توضیح داد که “یک بررسی مشخص شد که کیم Phuc سوخته بود در یک حادثه مربوط به یک منقل ذغالی.” چنین تحقیقات تا کنون رخ داده است.

آن را فقط ویتنام ، در سال 2011 ایالات متحده توپدار آپاچی صحنه یک حمله در افغانستان Ghaziabad منطقه. دولت حامد کرزی پس از آن رئیس جمهور دریافت گزارش که 50 غیر نظامی کشته شده اند از جمله متعدد زنان و کودکان بسیاری از کودکان تا به حال جان سالم به در با می سوزد. در دیدار با مقامات افغان دیوید پترائوس ایالات متحده فرمانده در افغانستان شوکه آنها را نشان می دهد که کودکان سوخته بود توسط پدر و مادر خود را به منظور فشار آمریکا و متحدانش برای توقف عملیات در این منطقه است.

و این رفتار واضح است که منحصر به فرد به مقامات آمریکایی. در دوران صدام حسین در بازجویی توسط FBI او بارها و بارها نشان داده شده است شواهد خود را از اقدامات وحشیانه. او به طور کلی نمی تلاش برای توجیه آنچه که او می خواهم انجام می شود; در عوض, او به سادگی حاضر به قبول است که او می خواهم آن را انجام داده. “داستان و قصه شده اند بافته شده” در مورد عراق را درمان کویت اسرای جنگی پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 ، هنگامی که FBI به نمایش یک فیلم مستند در مورد سرکوب های پس از جنگ خلیج فارس قیام او اعلام آن به “فیلم تبلیغاتی.”

اما ارتباط رهبران باید به واقعیت می تواند موم و افول است. با توجه به Haldeman دفتر خاطرات نیکسون به نام او در عید پاک در سال 1973 به commiserate مورد metastasizing رسوایی واترگیت. “فقط به یاد داشته باشید شما در حال انجام کار درست” نیکسون به او گفت. “این چیزی است که من استفاده می شود به فکر می کنم زمانی که من به کشته شدن برخی از کودکان بی گناه در هانوی.” به عبارت دیگر در این مرحله نیکسون نه گفتن خود افسانه ها در مورد دشمنان خود صدمه زدن به کودکان به او نگاه بد. به جای او در زمان بیشتر روانی سالم مسیر و اعتقاد داشتند که او مسئول قتل عام اما لازم بود.

کیم Phuc رنج می برد دردناک سوم-درجه سوختگی در سراسر بدن خود را. زمانی که عکاس AP در زمان او را به یک سایگون بیمارستان و پزشکان انتظار نداشتند او را به زنده ماندن. او زندگی می کنند با این حال — و به نظر می رسد که مارتین Gugino خواهد شد. مانند Gugino او زندگی خود را صرف به عنوان یک فعال صلح. بنابراین جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت بتواند برای هر توضیح که “طرف” نیست معمولی به افراد صدمه دیده بود. به عنوان شاعر T. S. Eliot گفت: “نوع بشر نمی تواند تحمل بسیار از واقعیت است.” کسانی که برای اجرای این جهان می تواند تحمل حداقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im