با کروناویروس, پخش كردن, مکزیک قول داد به خالی بازداشتگاه — اما مهاجران محوری شد به هرج و مرج و خطر

ابیگیل شده بود راه رفتن برای ساعت در یک روستایی کشش تگزاس هنگامی که او را دیدم چراغ از مرز ایالات متحده پاترول وانت. او در حال برنامه ریزی برای نشان دادن مقامات ایالات متحده گزارش پلیس از او اخاذی و سرقت در السالوادور مقالات او انجام شده را در یک کیسه کوچک در ران او. اما آنها به او گفت که به دلیل یک ویروس است که تا به حال پخش شده است وجود دارد هیچ دیگر پناهندگی. آنها را ارسال مستقیم به مکزیک بازگشت.

“این نه یک بازی. من تا به حال به اندازه کافی اثبات و من فکر کردم که من قادر خواهد بود برای دریافت در سراسر” گفت: ابیگیل که شناسایی شده توسط یک نام مستعار برای او حمایت می کند. “هنگامی که شما به صورت یک خطر جدی آنها معمولا در مورد شما.”

این coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از چهار میلیون نفر نیز توجیهی برای مهاجرت تاریخی محدودیت. در ماه مارس دولت ایالات متحده اعلام کرد افرادی که از مرز غیرقانونی خواهد بود بلافاصله فرستاده می شود “برای حفاظت از سلامت عمومی است.” مکزیک که در نهایت قول داد به همه مهاجران از آن بازداشتگاه به طور ناگهانی به حال هزاران نفر دیگر در دست خود را.

پس از ایالات متحده آمریکا آغاز شد اخراج در 21 مارس فرستاده است و بیش از 20 ، 000 مهاجران به مکزیک بازگشت یک سوم از آنها مرکزی آمریکایی است. سلامت آن دسته از مهاجران شده است در معرض خطر برای هفته ها به عنوان آنها شده اند پینگ ponged بین مراکز بازداشت پرواز به کشورهای آنها فرار کرده بودند و یا bused به جنوب ایالت مکزیک با دستورالعمل برای پیاده روی اگر آنها خواست به خانه. مکزیک وعده که به نظر می رسید مانند یک برکت و رحمت برای مهاجران برای بسیاری تبدیل به یک مصیبت.

پس از 21 مارس به ایالات متحده فرستاده است بیش از 20 ، 000 مهاجران به مکزیک بازگشت.

“آنها در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر به منظور پاکسازی این کشور از مهاجران گفت:” ماریا مگدلنا سیلوا alexandria pro uk, مدیر یک پناهگاه CAFEMIN گفت: از دولت مکزیک.

به عنوان برگ برنده دولت ساخته شده است آن را سخت تر برای به دست آوردن پناهندگی در سال های اخیر مکزیک عمل قفل-گام. آن را تبدیل به یک انتظار زمین هنگامی که ایالات متحده محدود تعداد روزانه درخواست پناهندگی در بنادر از ورود. سال گذشته آن را تبدیل به یک اقامت موقت به عنوان ایالات متحده مجبور هزاران نفر از مردم را به صبر برای دادگاه در تاریخ های زیر به اصطلاح مهاجر حفاظت از پروتکل های. اخراج ترتیب است که مهر و موم مرز به پناه جویان و مهاجران مستند نشده است اندازه گیری شدید ایالات متحده foisted بر روی مکزیک.

زمانی که مکزیک شروع به تخلیه آن مراکز بازداشت در اواخر ماه مارس آن را به نظر می رسد یکی از معدود کشورهایی است که توجه طرفداران’ هشدار در مورد خطر ویروس های مطرح شده برای زندانی مردم است. در طول یک ماه, مکزیک کاهش یافته و تقریبا 3,800 مهاجران در آن در بازداشت به قبلا غیر قابل تصور 106. برای بعضی ها که هنوز هم بیش از حد آهسته: مهاجران از جان گذشته برای انتشار مجموعه آتش سوزی در مراکز بازداشت منجر به مرگ یکی. و پس از آن از کشورهای آمریکای مرکزی در حال حاضر بسته مرزهای خود را کاهش تبعید و ترک بسیاری در برزخ است.

آن را گرفته بود ابیگیل یک میانسال در خانه, تمیز کننده, که تا به حال هرگز قبل از سمت چپ ال سالوادور 22 روز برای رسیدن به تگزاس. آن را یکی دیگر از 21 به تمام راه خانه. او می تواند از طریق باقی می ماند در دو شلوغ مکزیک مراکز بازداشت 24 ساعته اتوبوس و هواپیما سوار با اخراجی که گاهی اوقات تضعیف کردن چهره خود را با ماسک قبل از برگشت به ال سالوادور جایی که او مجبور خواهد بود به یک ماه در قرنطینه.

اگر هر زندانی تا به حال coronavirus در طول هفته او قفل شده بود با آنها در مکزیک ابیگیل تصور وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از آن. او خود را صرف شب در یک انگشت کوچک خود را از راه دور از دیگر مهاجران. برای یک زمان او سر به پا با زن دیگری در همان تشک, تلاش برای جلوگیری از غریبه نفس. دیگر بازداشت شدگان به حال تب و سرماخوردگی است.

ابیگیل فکر می کند که اگر او تلفن شده بود در طول سفر خود را به جای خاموش برای صرفه جویی در داده های او را دیده اند این خبر که از مرز آمریکا بسته شده بود. “گاهی اوقات هنگامی که شما در حال راه رفتن, شما از دست دادن حس خود را از زمان” او گفت:. “این تنها زمانی بود که در کوه ها به طور دقیق است که ما در تلفن های ما و در رسانه های اجتماعی ما شاهد بودیم که چگونه این ویروس در حال گسترش است.”

چند صد نفر از افرادی که بازداشت شدند در مکزیک منتقل شدند به پناهگاه های محلی و یا اعطا مسکن کمک اما اکثریت قریب به اتفاق از جمله ابیگیل — نمی شد. در حال حاضر به تنهایی در یک مرکز قرنطینه در ال سالوادور را coast او مطمئن نیستید چه در آینده. “همه زندگی من شده است, خطرناک است,” او گفت: “اما در حال حاضر وضعیت بحرانی به دلیل بیماری در همه جا.”

چه اتفاقی افتاد به هزاران نفر از مردم اخراج ایالات متحده بیش از هفت هفته گذشته اگر آنها را نگه داشته در مکزیک بازداشت ؟ به برخی از مکزیک ارائه شده انتخاب دودویی: منتظر مکزیکی, پناهندگی و یا رفتن به خانه. به دیگران آن را تحویل موقت بازدیدکنندگان مجوزها اغلب تنها پس از ارسال آنها را به مکزیک مرز جنوبی که بسیاری را دیدم به عنوان یک دعوت به ترک.

هرگز در طرفداران تجربه تا به حال بسیاری از مهاجران از ترس سرایت یا بی خانمانی, در پی پس سریعا به خانه بروم. بسیاری از افراد مکزیکی مقامات را نگه دارید و یا قبل و یا بعد از عبور آنها از ایالات متحده, مرز, مطمئن بودند اگر آنها می خواهم اجازه دهید حتی اگر آنها خواسته برای پناهندگی. ملی دفتر پناهندگی در حالی که هنوز پذیرش برنامه متوقف شده است بسیاری از دیگر توابع.

“شما می توانید تصور کنید استرس بودن قفل در وسط یک تن از مردم ؟ من فکر کردم در مورد آن برای مدت زمان طولانی و پس از آن تصمیم گرفتم آن را بهتر است به درخواست برای اخراج” گفت: فرانسیسکو سانچز Rojel, 19, هندوراس برگزار شد و در یکی از این مراکز که در آن بازداشت شدگان آتش به تشک های خود را.

اما به عنوان مرکزی آمریکا به طور موقت منع اخراج حتی کسانی که می خواستم به پرواز در خانه می تواند. یک سند صادر شده به هندوراس مهاجر در رینسا در امتداد مرز تگزاس می گوید که یک بار در اتوبوس چپ او را در نزدیکی مرز گواتمالا او باید “در ادامه سفر خود به کشور خود را از مبدا.” ذهن هرگز که گواتمالا تا به حال هیچ حمل و نقل عمومی و این که او نمی باید اجازه ورود به کشور است.

Members of an asylum-seeker family remain in a tent at the Juventud 2000 migrant shelter in Tijuana, Baja California State, Mexico, on April 3, 2020 during the novel coronavirus, COVID-19, pandemic. - Thousands of migrants overcrowding shelters or begging in the streets in Mexican cities along the US border are living in fear as the novel coronavirus spreads in the population and screening interviews for asylum seekers are being suspended. (Photo by Guillermo ARIAS / AFP) (Photo by GUILLERMO ARIAS/AFP via Getty Images)

اعضای پناهندگی-جستجوگر خانواده باقی می ماند در یک چادر در Juventud 2000 مهاجر پناهگاه در تیخوانا, مکزیک, در مارس 3, 2020.

Guillermo آریاس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

طرفداران که برنده طرح دعوی در دادگاه خواستار انتشار در خطر مهاجران غیرقانونی در تلاش برای پیدا کردن جایی که آنها رفت. صدها نفر از مهاجران ترک در مکزیک جنوبی متحده بودند اندیش راه رفتن. برخی معتقدند از طریق غیر رسمی عبور از نقاط با پای پیاده به رغم گواتمالا امتناع از قبول آنها. دیگران التماس برای حمل و نقل. آنها بعد از ظهور همراه در هندوراس مرز.

Harlin آنتونیو لوپز, 22, هندوراس پناهجو گفت: او منتشر شد از مکزیک بازداشت در ماه فوریه است. او می ترسید داشتن جایی برای زندگی می کنند در طول بیماری همه گیر. یک پناهگاه در مکزیکو سیتی به او پیشنهاد یک فضا اما دولت مکزیک را تایید نمی کند خود را انتقال. هنگامی که او در زمان یک قطار شمال او گرفتار شد و سپس bused با دیگر مهاجران به گواتمالا در لبه سمت چپ و در جاده ها است.

“آنها به ما اجازه دهید از اتوبوس پنج در یک زمان رها کردن ما,” او گفت:. او مصمم به ماندن در مکزیک اما دیگر مردم از اتوبوس ها تلاش برای عبور به گواتمالا. او گفت: محلی گواتمالا ساکنان را تهدید به ضرب و شتم آنها را تا آنجا که آنها نگران آنها انجام virus مسدود و ورود خود را.

“ما مثل جوجه ها در قفس خود را در هواپیما…ما آمد و به عنوان اینکه ما در تمام زندگی از طریق یک بیماری همه گیر.”

مردم اخراج از آمریکا در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus و ترس وجود دارد که افرادی که از مکزیک می تواند به عنوان به خوبی. هفته گذشته دولت گواتمالا گزارش داد که چهار اخراج افراد زیر سن قانونی از مکزیک آلوده شدند با وجود داشتن قبل هیچ علائم.

“هر روز ما رو سلامت پرسنل در مرز به تشخیص موارد مشکوک از Covid-19” گفت: مانوئل کردنا هرناندز, بهداشت عمومی رسمی در گواتمالا بخش Petén. “اما ما یک منطقه مرزی است که در آن شما می توانید بیش از صلیب به مکزیک توسط آب یا رودخانه و ما باید یک تن از نقاط کور, که در آن هر کسی می تواند از طریق دریافت کنید.”

همسایگان باید heckled مردم آمدن به خانه. سانچز Rojel گفت که بعد از او راه می رفت 18 ساعت از هندوراس پایتخت پس از اخراج پرواز او احساس ضعف. سربازان او خواست برای کمک به او را صبر کنید روز در کنار جاده برای یک coronavirus آزمون. توسط شانس آن منفی بود اما او می داند که چرا آنها — و خانواده خود مشکوک بود.

“ما مثل جوجه ها در قفس خود را در هواپیما و اتوبوس بیش از حد. ما در بالای یک دیگر,” او گفت:. “ما به عنوان اینکه ما در تمام زندگی از طریق یک بیماری همه گیر.”

مکزیک در آن اعلام کرد که آن را خالی کرده بود آن بازداشتگاه مطمئن باشید که آسیب پذیر ترین — کودکان و خانواده ها و افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های مزمن — اولین کسانی بودند که به خانه فرستاد. طرفداران ترس است که افرادی که چپ در مکزیک نیز از درآمد و حواله با توجه به این ویروس اقتصادی تاثیر خواهد تبدیل به مستند نشده اواسط همه گیر در هر زمان خود را به طور موقت اسناد منقضی در چند ماه آینده.

“ما مبارزه برای مردم بود و اجازه خروج از بازداشتگاه چرا که ما فکر می کنیم که خطرات داخل شد و بیشتر در داخل وجود دارد اما باید جایگزین به طوری که آنها انجام پایان دادن به بی خانمان” گفت: Sergio Otal Aznar پروژه هماهنگ کننده برای یسوعیون پناهندگان خدمات در مکزیک است. “در بازارها و خیابان ها می بینیم به درجه ای از بدبختی به مراتب بالاتر از قبل است.”

“در بازارها و خیابان ها می بینیم به درجه ای از بدبختی به مراتب بالاتر از قبل است.”

مکزیک جیوه استراتژی چپ بسیاری از مهاجران هزاران مایل از جایی که آنها در نظر گرفته شده بود و در طول همه گیر. این کشور به مراتب کمتر coronavirus موارد از ایالات متحده, اما بسیاری از مهاجران می گویند که لزوما آن را امن تر است. آنها به احتمال زیاد به تقسیم آتی: برخی مانند لوپز, کار را برای سکه. دیگران با پول بیشتر حاضر به ماندن بگیرید.

مسیرهای آباد توسط مهاجران تقریبا خالی در حال حاضر درست مثل مکزیک مراکز بازداشت. اما 24 ساله Bryan که نامش تغییر کرده است به دلیل ترس از عکس العمل توسط مقامات ایالات متحده گفت: مهاجران مانند او نمی تواند صبر کنید. او تبعید شد به هندوراس در ماه مارس پس از زندگی در آمریکا برای بیست سال. او از شمال به رهبری در روز گرفتار شد در مکزیک و ارسال به مراکز بازداشت قبل از اینکه منتشر شد. ماه گذشته او با عبور از مرز در نزدیکی رینسا.

U. S مقامات تبدیل شده و او را به عقب پس از انگشت-چاپ او. سه روز بعد او برنامه ریزی شده یک دوم تلاش. “Coronavirus نیست من را بترساند. من نمی دانم اگر آن را واقعی اگر آن را یک دروغ است. من دیده نمی شود هر کسی که آن درگذشت,” او گفت:. “بزرگترین نگرانی من است پدر و مادر من. من می خواهم برای رسیدن به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de