با یک هفته تا آیووا, Bernie Sanders, کمپین می گوید داوطلبان به پشت کردن تماس های تلفنی

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از برنی ساندرز یک دستور جدید برای ارتش خود را از داوطلبان در هفته آخر قبل از, آیووا, قفقاز: ذخیره کردن تماس های تلفنی.

جدید ارشاد به اشتراک گذاشته شده با بالا داوطلبان در روز شنبه ارائه شده توسط داوطلب به رهگیری که به طور مستقل تایید صحت آن. این حرکت به دور از تلفن-بانکداری همراه به عنوان ساندرز است که کنگره در نظر سنجی در آیووا و نیوهمشایر و در سراسر کشور و به توضیح است در مفصل یادداشت ارسال از طریق شل به کمپین داوطلبان توسط کلر سندبرگ کمپین ملی سازماندهی مدیر. بخشنامه امر به داوطلبان است که زندگی در ایالات متحده است که رای گیری در ماه مارس که با هم تشکیل می دهند بیش از نیمی از کشور است.

“تا به حال شما شنیده و ما با صدای بلند و روشن است که اگر شما در آیووا و نیوهمشایر, نوادا, یا, کارولینای جنوبی, مهم ترین چیزهایی است که عبارتند از: 1) رسیدن به یکی از این کشورها و دست کشیدن بر روی درب و 2) اگر شما نمی توانید وجود دارد در فرد phonebank,” سندبرگ نوشت. اما او ادامه داد: “ما در حال حاضر در حال اجرا را از طریق بسیاری از تماس های ما می خواستیم را برای این آخر هفته” با استناد به داوطلب مشارکت که بیش از حد به اهداف و انتظارات. “این است که قطعا یک مشکل بزرگ به,” او نوشت: “اما این به این معنا ما نیاز به recalibrate.”

سندبرگ در این یادداشت خواستار داوطلبان به محوری یا به درب-به-درب canvassing در دولت خانه خود را, و یا به دوستان-برای-دوست سازماندهی از طریق کمپین برن برنامه. این برنامه تحت پوشش قبلی رهگیری مقاله اجازه می دهد تا کاربر برای پیدا کردن دوستان در رای دهنده فایل و وارد کردن اطلاعات در مورد سطح خود را از حمایت و یا مخالفت با ساندرز و نشان داده وعده به موثر تر از تماس های تلفنی به عنوان یک سازماندهی تاکتیک.

آن است که بسیار موثر مبارزات انتخاباتی رهبران استدلال کرده اند به دوستان و بستگان خود اصرار کسانی که نزدیک به آنها را به بیرون آمدن به جلسه نسبت به فرش-بمب گذاری در خطوط تلفن.

کمپین تماس های تلفنی و پیام های متنی زمانی که حجم اجرا می شود به میلیون ها نفر می تواند گران قیمت و قطعا گران تر از با استفاده از نرم افزار و یا درب-ضربه زدن — که همچنین ممکن است کمک به یک تحلیل هزینه منفعت. در هفته آخر منتهی به حزبی در آیووا در فوریه 3 دموکرات ها وجود دارد با بمباران تماس های تلفنی از شرکت های نظرسنجی, کمپین و خارج از گروه های حمایت. که در علاوه بر این به قبل از دادن ایجاد یک صدای ناهنجار و خشن است که سخت است برای مبارزات را از طریق شکستن. آن است که بسیار موثر مبارزات انتخاباتی رهبران استدلال کرده اند به دوستان و بستگان خود اصرار کسانی که نزدیک به آنها را به بیرون آمدن به حزبی شناخته شده به عنوان رابطهای سازماندهی — از فرش-بمب گذاری در خطوط تلفن. این کمپین هدف اصلی برای تماس های تلفنی قبل از آیووا بود 5 میلیون اما داوطلبان در حال حاضر پیشی 7 میلیون. Sanders کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال دور شدن از شماره گیر است که با یک عمل است که مترادف با داوطلب است و در همه جا در مبارزات دیگر. به طوری که در همان روز سندبرگ خبر جدید, بخشنامه ساندرز خوراک توییتر خواست پیروان آن:

صدای جیر جیر و راهنمایی های جدید به طور کامل در تضاد به عنوان افرادی که زندگی در ایالات متحده است که رای دادن در مارس و یا فراتر از آن هنوز هم قادر خواهد بود برای برقراری تماس به اوایل اولیه متحده اما روشن تاکید بر دوست به دوست سازماندهی و سفر به اوایل متحده است. ماه مارس مقدماتی را لگد کردن با سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که رای دهندگان در بیش از یک دوجین متحده را پای صندوق های رأی رفتند.

نیویورک تایمز-Sienna نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان داد ساندرز با بزرگترین سرب در آیووا و در عین حال در 7 امتیاز و نظر سنجی های ملی — یکی فاکس نیوز و دیگر توسط ABC — همچنین نشان می دهد ساندرز نوردی فقط در زمان مناسب برای مبارزات انتخاباتی خود را. رئیس خود را رقیب برای نامزدی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ضمن پرداخته شده است یک سری از ضربات عدم پیروزی تاییدیه از نیویورک تایمز, Des Moines, ثبت نام و نیوهمپشایر اتحادیه رهبر تایید Elizabeth Warren, ctq و یا در زمان های عجیب و غریب مورد هر دو. (بایدن هنوز هم در صدر خاموش ملی ABC نظرسنجی.) بودند هرگز به تایید دموکراتیک سوسیالیستی اما بهره مند ساندرز با حمایت بایدن که تا به حال به طور مداوم رهبری در انتخابات سال گذشته.

یک ساندرز رویداد در Ames, Iowa در روز شنبه بود و مربا بسته بندی شده نسبت به همین زمان در سال 2016 حتی اگر این رویداد شامل Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز اما نه ساندرز اشاره سابق کنگره و نامزد برنت جوشکار که سازمان در آیووا برای ساندرز آخرین چرخه. (ساندرز به همراه وارن و Klobuchar است گیر در واشنگتن برای سنا استیضاح محاکمه و با تکیه بر عناصر عملیاتی به مبارزات انتخاباتی در این مهم منجر به آیووا انجمن.)

بایدن و ساندرز صرف کرده اند هفته گذشته-plus درگیر در یک بحث طولانی بیش بایدن رکورد در امنیت اجتماعی است. آن بوده است که آسیب رساندن به بایدن و هواداران خود در آیووا اصرار او را به تغییر به دور از مبارزه با آن و بازگشت به گفتگو در مورد electability.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>