با پریشان عمومی پنتاگون تلاش می کند به دور با کشتن غیر نظامیان بی گناه

ایالات متحده را به جنگ همچنان به خشم در خاورمیانه و آفریقا در برابر پس زمینه از Covid-19 بیماری همه گیر. حتی در زمان عادی این درگیری رو کمی موشکافی های عمومی. اما با توجه بیشتر اشغال بیش از حد معمول برخی از عملیات نظامی ایالات متحده شده اند افزایش و حتی بیشتر. در سال های اخیر این درگیری ها تبدیل شده اند حتی مرگبارتر برای مردم بی گناه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده است خود را نه فقط بی تفاوت اما مثبت و دلگرم کننده از کشتار غیر نظامیان در جنگ های خارجی.

اگر یک بار به دور با کشتن مردم بدون ترس از مسئوليت آن را در حال حاضر. روز گذشته پنتاگون منتشر شد گزارش سالانه خود در تلفات ملکی در جنگ ها برای سال 2019. بر اساس این گزارش 132 غیرنظامی توسط ارتش ایالات متحده در افغانستان و عراق و سومالی و سوریه است. در یمن و لیبی کشورهایی که ایالات متحده نیز انجام حملات هوایی در این گزارش به سادگی ادعا کرد که هیچ غیرنظامی در سال گذشته است. “همه DoD” — وزارت دفاع — “عملیات در سال 2019 انجام شد مطابق با قانون جنگ الزامات” در این گزارش به صراحت اظهار داشت: “از جمله قانون جنگ برای حمایت از غیرنظامیان است.”

ما در حال حاضر می دانیم از مستقل گزارش داد که پنتاگون آمار و ارقام رسمی در تلفات ملکی در کل محزون می خوانی underreported. یک سال 2017 تحقیقات منتشر شده توسط نیویورک تایمز نشان داد که در طول یک هوایی ایالات متحده در مبارزات انتخاباتی در عراق به طور بالقوه بیش از هزاران تن از گزارش رسمی آمار و ارقام. در برخی موارد نظامی با استفاده از فیلم نشان حملات “دولت اسلامی” یک موقعیت به عنوان تبلیغ مواد که در واقع این فیلم نشان داد حملات هوایی هدف قرار دادن خانه های پر از غیرنظامیان است. مستقل نظارت بر گروه های مانند Airwars نیز مستند هزاران غیر نظامی و میر ناشی از ایالات متحده مبارزات هوایی که رفته اند را نادیده می گیرند در آمار رسمی.

گزارش های صادر شده برای کنگره در این سال بود که در خط با الزامات گزارش در نظر گرفته شده برای ارائه بیشتر نظارت در مورد تاثیر عملیات نظامی ایالات متحده در افغانستان. اما ابزار این گزارش آمار و ارقام به نظر می رسد سوال: نظامی انجام تقریبا هیچ حادثه تحقیقات از تاثیر آن حملات و آشکارا مایل به گزارش آمار و ارقام هستند که به شدت پایین — به معنای واقعی کلمه باور نکردنی — به خاطر مصلحت های سیاسی.

“نظامی اغلب می گوید که آنها نمی باید از این ظرفیت برای انجام این نوع تحقیقات. اگر که واقعا مورد آنها نباید بمب گذاری.”

در گذشته پنتاگون پیشنهاد کرد که آن را از منابع را به انجام بر روی زمین تحقیقات در موارد که در آن غیرنظامیان هستند متهم به قتل شده اند. به تازگی اخباری که نظامی را آغاز کرده است درخواست بودجه بیشتر برای کمک به پیگیری فرد ملکی کشته. اما محققان مستقل و غیر دولتی در حال حاضر انجام شده است از جمله تحقیقات برای سال های دور چند از منابع پنتاگون — با گسترده آن بودجه در اختیار خود دارد. همه این پرسش که دقیقا نظامی را کشته است بیش از نزدیک به دو دهه از جنگ.

“این نظامی مسئولیت اگر آنها در حال رفتن به انجام یک حمله به برخی از راه دانستن که آنها در حال کشتن یا مجروح شدن و چه تاثیر است” گفت: دافنه شهروند مدیر امنیت با برنامه حقوق بشر در سازمان عفو بین الملل. “در این کنگره گزارش پنتاگون اظهار داشت که تمام عملیات خود را در خط با قوانین جنگ است. اما اگر آنها حتی نمی باید یک درک اساسی از تاثیر حملات خود آن را دشوار است برای دیدن چگونه آنها می توانیم نتیجه بگیریم که.”

تعداد حملات انجام شده توسط نیروهای ایالات متحده کاهش یافته است بیش از دو سال گذشته به عنوان مبارزات نظامی در عراق و سوریه زخم کردن. نیروهای آمریکایی هنوز انجام دوره ای عملیات در این کشورها به عنوان به خوبی به انجام حملات در یمن و سومالی ظاهرا با هدف گروه های تروریستی است. در سومالی به ویژه در ایالات متحده عملیات شده اند ramping تا به شدت در ماه های اخیر. در حالی که ارتش مدعی است که این حملات نه کشتن هر غیرنظامیان گزارش منتشر شده توسط رهگیری و جاهای دیگر نشان می دهد مرگبارتر تاثیر بر روی مردم بی گناه در این کشور از پنتاگون است تصدیق کرد. در برخی موارد نظامی است را رد کرد و گزارش های معتبری که عملیات خود را کشته اند سومالی کرد.

با سست هدف قرار دادن قوانین تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عمومی است که حتی بیشتر پریشان بیش از حد معمول شرایط رسیده برای غفلت و رفتار است که در نتیجه مرگ بی گناهان است. سازمان های غیر دولتی که اختصاص منابع به بررسی تاثیر حملات هوایی آمریکا اشاره کرده اند که با نا امیدی است که با وجود تنگ تر گزارش مورد نیاز خود از کنگره عظیم بودجه و وسیع سازمانی رد پای نظامی است که هنوز نه به یک حساب صادقانه از تاثیر اقدامات خود را. بدیهی است underreported آمار و ارقام ارائه شده در این گزارش را کمی به تغییر درک که حقیقت زشت است که هنوز پنهان است.

“ما در انجام بسیاری از تحقیقات بر روی تاثیر حملات هوایی بازدید از مکان آنها قرار گرفته و مصاحبه با بازماندگان و تحلیل تصاویر ماهواره ای و کار با سلاح های کارشناسان” گفت: شهروند اشاره کرد که حتی محدود تحقیقات تبدیل شده است به مراتب بیشتر تلفات ملکی نظامی اذعان دارد. “نظامی اغلب می گوید که آنها نمی باید از این ظرفیت برای انجام این نوع تحقیقات. اگر که واقعا مورد آنها نباید بمب گذاری در اماکن اگر آنها حتی نمی باید توانایی به می دانم که آنها در حال کشتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net