وینونا رایدر رود خانه به Winona, مینه سوتا در متا Super Bowl Ad

وینونا رایدر رفتن به خانه به Winona, مینه سوتا در یک سوپر باول LIV تجاری است ؟ غریبه چیزهایی که اتفاق افتاده اند!

این بازیگر 48, ستاره Squarespace ششم سوپر باول تجاری است که در او اسم شهر Winona, مینه سوتا که در آن او متولد شد.

در این آگهی 30 ثانیه تنظیم هوا در طول بازی بزرگ در روز شنبه, آوریل 2 — و 3 دقیقه extended cut این نیز قابل مشاهده آنلاین — رایدر با استفاده از Squarespace به ایجاد یک وب سایت برای شهر welcometowinona.com. او سرگردان در اطراف خوراکی عکس از نشانه های که به یاد او نام و نام خانوادگی: Winona Outfitters, Winona, بازار, Winona سالن شهرستان وینونا آتش نشانی, Winona کاسه و….

Winona Ryder Visits Her Birthplace of Winona Super Bowl Commercial
وینونا رایدر YouTube

“چیزی در مورد این محل” رایدر می گوید از طریق داستان. “چیزی که احساس می کند به طوری … من.”

در طول اقامت این غریبه چیزهایی ستاره و یک رستوران پیشخدمت به نام جوآن دریافت سیم خود را عبور. “من فقط می خواهم برای پیدا کردن واقعی Winona, شما می دانید؟” رایدر می گوید جوآن.

“اوه این همه چیز بین Pleasant Valley Road و می سی سی پی” جوآن پاسخ.

این آگهی همچنین ویژگی های برخی از شهر 26,000 واقعی زندگی ساکنان با توجه به استار تریبیون. “اگر من وینونا و آنها Winonans ما به نحوی است ؟” این دختر قطع استار می گوید: در روایت.

بینندگان همچنین می توانید در وب سایت مراجعه کنید و ببینید رایدر کاردست. “من متولد شدم در یک مزرعه کوچک در حومه Winona, مینه سوتا” گلدن گلوب برنده نشان می دهد در سایت. “پدر می گوید داستان از یک بند کفش و بند ناف, اما من نمی دانم چقدر درست است. بدون در نظر گرفتن, Winona من است منبع نقطه در بیشتر راه بیش از یک است.”

به علاوه رایدر سرپرستی یک خوش آمدید به وینونا عکس کتاب با عرضه محدود امضا نسخه در دسترس برای فروش در دوشنبه, فوریه 3 در 10 p. m. و و درآمد حاصل از رفتن به آمریکا, هندی, کالج صندوق.

در پایان این فیلم کوتاه رایدر و جوآن حتی بیشتر گیج. “من در اینجا برای پیدا کردن درست Winona” رایدر می گوید پیشخدمت. “برای تبدیل شدن به یک Winonan. و من. اما آنچه که من را درک نمی کنند چقدر من می خواهم در مورد کشف وینونا در طول راه.”

جوآن می گوید: “و وینونا است وینونا وینونا نه Winona, راست?”

“صبر کنید من از دست رفته” رایدر پاسخ. “چه؟”

سوپر باول LIV پخش زنده در فاکس پنج شنبه, آوریل 2 در 6:30 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im