خواهد واقعیت مجازی انتخاب کنید نسل بعدی NFL Quarterbacks?

تد Sundquist, Denver Broncos مدیر سراغ از 1995-2001 نمی تواند درک کند چرا جدید quarterbacks راه اندازی شد به شکست است. کارکنان خود سرمایه گذاری زمان در گرفتن QBs به حق رای دادن و مشغول به کار در برنامه های آموزشی به داماد آنها را به آینده استارت. اما زمانی که فصل به طور منظم آغاز جانبازان غصب تمرین تکرار و پسر جدید شد یک چاره اندیشی موقت است. پشتیبان گیری که وارد بازی غرق یا شنا (معمولا غرق شد) و محروم از توسعه و مربیان خواسته پرسنل بخش برای پیدا کردن یک جدید پسر جدید.

Sundquist شاهد روند — و نه کارفرمایی — به عنوان ناقص. بنابراین سابق نیروی هوایی افسر اطلاعاتی تبدیل به یک استراتژی نظامی استفاده می کند با سربازان قبل از مبارزه با: شبیه سازی واقع گرایانه و به عنوان مکمل آموزش است. در صورتی که مشغول به کار در میدان جنگ, چرا زمین فوتبال ؟ “من فکر می کنم ارتش به مدت طولانی درک اهمیت تکرار و قرار دادن افراد در موقعیت های خطرناک بدون شانس گرفتن آنها صدمه دیده است و اجازه دادن به آنها را قادر به اشتباهات را,” او می گوید.

در حال حاضر Sundquist است که در میان تعداد انگشت شماری از ورزش نوآوران امیدوار به تغییر اساسی در راه آینده نگر quarterbacks در حال بررسی از طریق برش لبه واقعیت مجازی ابزار. Coronavirus مانع تیم از استفاده از آنها پیش از این سال و در پیش نویس NFL که آغاز و در روز پنج شنبه. اما در میان سوالات بیش از همه گیر اتحادش را تغییر ورزشی دنیا از این فن آوری در حال ارائه به موازات انقلاب در فوتبال استخدام.

که بچه ها که واقعا مایل به یاد بگیرند که چگونه به سرعت آنها را یاد بگیرند ؟ … کسانی که چیزهایی که ما می تواند منحصر به فرد اندازه گیری در VR.

مایکل Casale Strivr

Sundquist ورزشی VTS QBSIM یک پله آموزش فوتبال prototype که اولویت کارفرمایی آموزش. آن را می سازد متحرک تصاویری مانند کسانی که مورد استفاده در شبیه سازی پرواز. Strivr دیگر VR دستگاه تاسیس سابق دانشگاه استنفورد کیکر درک Belch در حال حاضر تعداد هشت تیم NFL — از جمله آریزونا کاردینالز و Pittsburgh Steelers — در میان مشتریان است. پس از آن وجود دارد منجنیق ورزشی که تکنولوژی مورد استفاده توسط 30 تیم NFL و چند صد دانشگاهی برنامه های. Strivr و منجنیق ورزشی رکورد عمل فیلم در درجه اول از کارفرمایی جیب که بعد از حمل و نقل بازیکنان بر روی زمینه در VR. Carson Palmer, Drew Brees مورد Keenum و دیگران را ستایش VR آموزش.

“این بچه ها که واقعا excel بچه ها که توسعه همه جنبه های بازی از جمله توانایی های شناختی خود را و تصمیم گیری می گوید:” مایکل Casale Strivr ارشد علوم افسر. “اکثر بچه ها فقط همین را نشان می دهد تا به NFL که با … طوری که بچه ها که واقعا مایل به یاد بگیرند که چگونه به سرعت آنها را یاد بگیرند ، … کسانی که چیزهایی که ما می تواند منحصر به فرد اندازه گیری در VR.”

در NFL سراغ ترکیب تیم تست quarterbacks’ پرتاب دقت و قدرت در یک کادر خالی پا با سرعت و هوش با یک کاغذ تست — همه مصنوعی ساختارهای تکرار در طول بازی. آن را که راه را برای بیش از 25 سال می گوید Sundquist که نشسته در ترکیب کمیته برای 14 سال است.

اما آن را به آرامی تغییر می گوید: عمر احمد مدیر ورزشی مشارکت در Strivr. در جلسات با پیش نویس چشم انداز برخی از Strivr مشتریان قرار می گیرد VR هدست در quarterbacks. نوار نورد و مربیان spouted سوال در بازیکنان از جمله احمد می گوید: “آیا شما فکر کردن در این بازی یا این protection”

این بیماری همه گیر به معنی این فعل و انفعالات نمی تواند بخشی از آینده پیش نویس اما Strivr نرم افزار شامل ویژگی های است که مربیان نمی شنود گذاشته باشند و در عین حال. شما می توانید مکث فیلم کلید در مقاطع و متعدد-انتخاب دهید ظاهر خواهد شد در واقعیت مجازی — که در آن میانه linebacker چه پوشش دفاع در حال اجرا است که گیرنده گسترده ای باز است و چرا ؟

این فن آوری می تواند کمک به تیم به دست آوردن بینش آنها نمی در حال حاضر در مورد quarterbacks. “این یک راه برای دریافت تمام این اطلاعات می گوید:” CBS کالج فوتبال و تحلیلگر سابق UCLA سر مربی ریک Neuheisel. “شما می شود شگفت زده در چگونه بسیاری از مربیان و بازیکنان وجود دارد که هنوز هم مردم فریب به عنوان به آنچه که آنها واقعا می دانیم.”

مربیان که طعم موفقیت معمولا تبدیل به ترس از اخلال در یک فرمول برنده می گوید Sundquist. پس از آن وجود دارد پارانویا. Pac-12 و قدرت 5 کالج برنامه نمی آغوش Strivr در ابتدا نگران این شرکت ممکن است نشت خود را playbooks به دانشگاه استنفورد که در آن Strivr آغاز شده است. که تغییر پس quarterbacks صحبت کردن در مورد مزایای استفاده از VR. “من همه در این” آریزونا کاردینالز QB Carson Palmer است گفت: در مورد Strivr.

این VR ابزار بگویم که تیم دقیقا چگونه quarterbacks خواهد شد واکنش نشان می دهند در این زمینه است. منجنیق ورزشی متوجه QBs خواندن شد دفاع و حرکت را از طریق پیشرفت با سرعت بیشتری در VR از عمل میشه. چشم-نرم افزار ردیابی به آنها گفت چرا. “در زندگی واقعی پس از من نگاه linebacker و من نگاهی به ایمنی و من به نگاه کردن در این مرکز می گوید:” تد Ellikson محصول مالک در منجنیق. “ما متوجه شدیم که در VR هیچ کس تا به حال به نگاه کردن و گرفتن توپ است.”

Ted_RogerGoodell

در اینجا نهفته است ورزشی VTS نوآوری: از آن قرار می دهد توپ در کارفرمایی دست و مطالبات آنها پرتاب آن و حرکت پای خود را. OptiTrack دوربین های دیجیتال استفاده می شود به تازگی در دیزنی شیر شاهفراگیر بازیکن زیر حرکات خود را و پرواز توپ در زندگی واقعی است.

شما می توانید اندازه گیری در برابر هر گونه دفاع قابل تصور به درک کارفرمایی درست سیستم عامل. می توانید خود را QB پیدا کردن نقاط ضعف در محله های تحت پوشش? چه در مورد پوشش-2? همکاری با فوتبال حرفه ای اجازه می دهد تا تمرکز ورزشی VTS نرم افزار برای استفاده از PFF داده ها از گذشته NFL بازی. خود را تست کارفرمایی در برابر New England Patriots دفاع در دو دقیقه تمرین و یا در صورت سیاتل Seahawks لژیون بوم. و یا قرار دادن یک بازیکن به یک سناریو طراحی شده به اشتباه او را.

“همه که نه ذهنی است فقط اطلاعات می گوید:” مایک Wagle مدیر عامل شرکت ورزشی VTS.

ورزشی VTS برنامه ای برای استقرار پلت فرم آن از سطح حرفه ای تمام راه را به پایین به کلاس هشتم فوتبال است. Strivr و منجنیق باید طرح های مشابه به طوری که VR می تواند ارائه اینتل در مورد کارفرمایی را در مسیر. او همیشه که دردسر در بازوی خود را و آن را مهم است ؟ او از بهبود در سال بیش از سال و یا مهارت های خود را در فلات دبیرستان ؟ است وجود دارد یک کم ارزش اندازه گیری در مورد بازی quarterbacks که سنتی آمار از دست دادهاید ؟

در اینجا یک آمار است که نیاز نیست VR: از سال 2000 اولین QB پیش نویس به طور کلی موفق به کسب سوپر جام فقط چهار بار. نام خود را? الی و Peyton Manning هر کدام با دو عنوان. در ضمن quarterbacks پیش نویس خارج دور اول ادعا کرده اند 11 از گذشته 21 سوپر کاسه. ما نمی به طور کامل درک چگونه برای قرار دادن قهرمانی-کالیبر NFL quarterbacks اما VR می تواند با ارائه یک راه رو به جلو است.

“ارزیابی quarterbacks است که به سختی یک علم” Wagle می گوید. “اما با استفاده از این داده های واقعی به آن را انجام دهد … ما می توانید حدس بزنید در کل خیلی بهتر از ما هستند [انجام] در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>