این مبهم عبور متهور بود که سرقت از پیش نویس NFL?

چرا شما باید مراقبت از

این استعداد نیجریه-آمریکا lineman را صرف زندگی خود را در برادر خود را از سایه. در حال حاضر می آید برک آوت.

در وسط فضای راگبی زمینه در انتهای شمال نوتردام را پردیس جولیان Okwara یکی از دانشگاه های معتبر سابق فوتبال کاپیتان نوار را به او آموزش لباس تنگ و cleats و فرض خود را شروع موضع با یک دست بر روی چمن مصنوعی و دیگر در هوا. 6-پا-4, 252 پوند دفاعی با پایان بالا به پایان NFL استعداد Okwara باید مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و دیگر رهگذران اما خارج از چند سابق خود نوتردام هم تیمی های دو فیلمبردار و دستیار قدرت و تهویه مربی زمینه خالی در ساعت 11 صبح روز پنج شنبه در اوایل ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او شاخه های خود را به موضع سرعت upfield و ضبط یک دست-زمان 4.6 ثانیه و 40 yard dash که بسته جیمز اسمیت-ویلیامز برای سریع ترین زمان برای دفاعی lineman در سال 2020 NFL ترکیب (Okwara می گوید او ضربه 4.53 در گذشته). لحظاتی بعد Okwara بافت از طریق پلاستیکی سطل زباله برای نشان دادن چابکی خود را. این فیلم خواهد شد به تیم NFL کنجکاو به تایید عجیب و غریب ورزشکاری آنها می خواهم در بازی فیلم.

معمولا این اطلاعات را جمع آوری شده اند از ترکیب اما Okwara از دست رفته را در اواخر فوریه تمرینات چرا که او هنوز دوره نقاهت بعد از شکسته سمت چپ استخوان نازک نی او رنج می برد در نوتردام بازی مقابل دوک در ماه نوامبر. در حال حاضر این بیماری همه گیر است که جلوگیری از Okwara از کار کردن در مقابل تیم های در فرد پیش از مارس 23 پیش نویس NFL.

در حالی که Okwara دریافت نمی کند در هر نقطه در نزدیکی هیاهو از همکار لبه حمله کننده و به احتمال زیاد دوم کلی انتخاب تعقیب و گریز جوان از ایالت اوهایو استعداد خود را در یک سطح مشابه. بیش از دو فصل گذشته هیچ دفاعی lineman تحت فشار تیم مقابل را کارفرمایی در گذر عجله موقعیت در یک نرخ بالاتر از Okwara با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

در عین حال Okwara یک معما باقی مانده است و هیچ تمرین نوار می تواند نشان دهد که چرا او چنین متناقض مجری در این زمینه است. او می تواند یک دور اول انتخاب کنید و یا شاقول به دور بعد. “شما باید به عقب برگردید و دو سال پیش هنگامی که او واقعا خوب بود می گوید:” ESPN NFL Draft تحلیلگر مل Kiper جونیور “اگر شما نگاه کنید در نوار وجود دارد, او در دور اول ، من فکر می کنم اگر شما می خواهید یک پاس حمله کننده با برخی از ظهر شما می تواند نگاه او در اواخر دهه دوم [یا] در اوایل سوم [دور].”

که از لاگوس, نیجریه, من واقعا نمی رود به اینجا.

جولیان Okwara

آنچه روشن است این است که Okwara را رو به رشد استعداد او را به ضرب گلوله در لیگ, که در آن او به پیوستن به برادر بزرگتر خود رومئو (دفاعی پایان با Detroit Lions) به عنوان بخشی از یک گروه کوچک اما رو به رشد شمار نیجریه مهاجران به بازی بازی های ورزشی حرفه ای.

متولد در لندن از جولیان خود را صرف در اوایل دوران کودکی در نیجریه که در آن هر دو از پدر و مادر خود را در حال از. در حالی که او هنوز جوان مادر خود نقل مکان کرد به Charlotte, North Carolina, بنابراین او قدیمی ترین برادر Jimel را بهتر دریافت خواهید کرد آموزش و پرورش همچنین در نظر گرفتن خواهر خود و خانواده جوانترین Adaeze. اما جولیان ماند در نیجریه خود را با پدر و رومئو تا زمانی که او 8. در آن زمان آنها پیوست در ایالات متحده Jimel شد و در حال حاضر در حال بازی فوتبال که خود را برای معرفی بازی پس از رشد با فوتبال.

julian_okwara2

“آینده از لاگوس, نیجریه, من واقعا نمی رود به اینجا” Okwara می گوید. “پدر و مادر من ساخته شده بسیاری از فداکاری. پدرم مادرم فقط کار — چگونه نیجریه هستند و چگونه آنها را به فداکاری برای ایجاد فرصت های خود را برای آینده است.” مادر خود را در مدیریت بهداشت و درمان در منطقه شارلوت و پدر او یک کارآفرین است که هنوز زندگی در نیجریه برای بخش بزرگی از سال, اما او طول می کشد تا 12 ساعت پرواز برای دیدن Julian و رومئو بازی حداقل یک بار در سال.

چهار سال از هم جدا در مدرسه جولیان و رومئو فقط از دست رفته با هم تداخل دارند در دبیرستان و در نوتردام که در آن جولین خواهد بود به اشتباه به نام رومئو. “او همیشه به حال برای مقابله با, من حدس می زنم که بازیگران در سایه من, اما او قطعا هموار راه خود و ایجاد خود را از داستان” رومئو می گوید.

به عنوان او وارد NFL Okwara است یک بار دیگر وظیفه ساخت یک نام برای خود جداگانه از برادر بزرگتر خود است. با وجود رفتن undrafted رومئو حک شده از یک موفقیت حرفه ای به عنوان یک نویسنده در NFL اما محبوبیت خود را رونق سال گذشته پس از او برجسته بود در GQ و در جای دیگر برای خود مد, مفهوم, مهارت های عکاسی و عشق مرده سپاسگزار.

در طول Julian کنفرانس مطبوعاتی در NFL ترکیب جایی که او در دیدار با بیش از 20 تیم اما می تواند شرکت تنها در مطبوعات نیمکت بخش قابل توجهی از سوالات از رسانه ها در مورد برادر بزرگتر خود. او تا کنون دیدار برادر خود را در NFL? او همچنین می خواهید به ویژه در GQ? “من نمی دانم اگر من به عنوان خوب به دنبال” Okwara پاسخ داد. “من یک شخصیت خوب ،

آن را سخت به دقت اشاره کردن که چرا Okwara بازی ناسازگار بود در سال آخر خود را که او آغاز شده توسط تنظیم یک هدف از میان بردن مدرسه رکورد با 18.5 کیسه. به جای او چشمک می زند از درخشندگی (سه کیسه و چهار کارفرمایی با عجله در برابر ویرجینیا) رسید اما آسیب دیدگی-کوتاه فصل تنها با چهار کیسه در نه بازی. “خدا یک طرح برای من فرایند بسیار آهسته تر از بعضی از بچه ها’,” او می گوید: با تاسف در مورد بازگشت خود را برای نهایی کالج فصل است.

در مدرسه ابتدایی Okwara توسعه یک شور و شوق برای نوشتن. در ابتدا آن را “عشق نامه” به دختران او بیش از حد خجالتی به صحبت می کنند, اما حتی به عنوان او را به بیرون آمدن از پوسته خود او هنوز در مجلات نوشتن اهداف خود سرخوردگی و احساسات او احساس در لحظات مهم و بار تلاش. “این بیشتر از یک تجربه یادگیری قادر به خواندن است که مسائل و فقط به عقب و تجربه آن در یک واضح تر راه با قرار دادن احساسات من در نوشتن” او می گوید.

از یک آسیب ویرانگر به عجیب و غریب همه گیر تمرینات به نامشخص حرفه ای سرنوشت Okwara را فصل بعد باید برای هیجان به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im