این برنامه های تغییر جنسیت آموزش و پرورش ؟

چرا شما باید مراقبت از

این بیماری همه گیر است که اثبات کامل تست زمین برای رابطه جنسی, آموزش برنامه های.

زمانی که والدین راه اندازی آموزش جنسی chatbot به نام Roo برای نوجوانان در سال گذشته coronavirus بود هیچ جا در چشم. این برنامه در نظر گرفته شده برای تکمیل آنچه که دانش آموزان آموخته شده در بهداشت جنسی و آموزش و پرورش در کلاس های مدرسه و به ساخت کار های دیگر آنلاین Planned Parenthood, خدمات, نام, چت, کارگردانی در بزرگسالان جوان است.

در حال حاضر با مدارس سراسر کشور بسته به طور نامحدود به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده برای کنترل گسترش ویروس رو یکی از تعداد فزاینده ای از برنامه های کاربردی در خدمت به عنوان virtual sex ed کلاس های درس.

آموزش جنسی باقی می ماند یک موضوع حساس. در حال حاضر 29 ایالت و ناحیه کلمبیا دستور آن در مدارس. در مارس 12, معترضان با حضور در واشنگتن کنگره اصرار رژیم صهیونیستی. جی Inslee به ثبت نام یک لایحه که همیشه سبز دولت 30th نیاز به آموزش مسائل جنسی در مدارس (یک ایالت مستند نبود در نیروی سپس اما دولت تا به حال هشدار داد در برابر اجتماعات بزرگ به دلیل همه گیر).

اما پی در پی نظر سنجی در سال های اخیر نشان داده اند تمایل زیادی میان پدر و مادر در سراسر کشور برای آموزش جنسی برای کودکان خود. و این برنامه که به تازگی در پاسخ به این که بهره هستند و منحصر به فرد قرار است به عنوان معلمان که نوجوانان به نوبه خود برای سن-اطلاعات مناسب در دوران بلوغ, تمایلات جنسی رضایت و چگونه به پرورش روابط سالم است.

این COVID-19 همه گیر است که جمع آوری بسیاری از سوالات برای افراد جوان است. آنها علاقه مند هستند در … اجتماعی چه فاصله ممکن است به معنای برای سلامت جنسی خود را.

Kevin Williams, ملی, مدیر, محصولات دیجیتال, Planned Parenthood

وجود دارد بحث واقعی که راه اندازی در سال 2017 و crowdsources مشاوره از نوجوانان سنین 13 تا 15 بر اساس تجربیات شخصی خود را برای کمک به همسالان خود. این برنامه دارای 16,000 نوجوان کاربران در تمام 50 ایالت. Juicebox آغاز شده در سال 2018 اجازه می دهد تا کاربران به درخواست ناشناس سوال در مورد سلامت جنسی و دریافت بازخورد از کارشناسان. پدیده ای فراتر از ایالات متحده است. بپرسید بدون شرم یک کامپالا اوگاندا بر اساس برنامه پاسخ داده است بیش از 80 ، 000 سوالات از 50,000 اوگاندا جوانان پس از آن 2015 اولین. و فقط در یک سال رو تا به حال نزدیک به 5 میلیون گفتگو با نوجوان کاربران — چت است که در هفته های اخیر به طور فزاینده بر coronavirus بحران است.

“ما می دانیم که COVID-19 همه گیر است که جمع آوری بسیاری از سوالات برای افراد جوان می گوید:” کوین ویلیامز مدیر ملی محصولات دیجیتال در برنامه ریزی والدین. “آنها علاقه مند به اطلاعات کلی در مورد چه خبر است و چه اجتماعی فاصله ممکن است به معنای برای سلامت جنسی خود را.”

تا مطمئن شوید که هیچ یک از برنامه بنیانگذاران و نه کارشناسان بر این باورند این خدمات دیجیتالی می تواند جایگزین نیاز برای کلاس درس — و اغلب شخصی — آموزش مسائل جنسی. اما در زمانی که این کشور در سیستم آموزش و پرورش و معلمان در حال تقلا برای ارائه کلاس های آنلاین آنها نگران هستید که دیگر افراد سنتی را مقدم بر جنسیت اد. “من فکر نمی کنم بسیاری از مردمی مشغول به کار در آموزش بهداشت تصور سناریویی بود که در آن مدرسه لغو خواهد شد و یا از راه دور برگزار شد دراز مدت می گوید:” کریستینا Leos از بنیانگذاران واقعی صحبت کنید.

وجود چالش های دیگر بیش از حد. “بر خلاف افراد مانند ریاضی و خواندن بسیار کمی وجود دارد که اگر هر — منابع برای ارائه کیفیت و سلامت آموزش و پرورش دیجیتالی می گوید:” لئوس. “من از ترس است که هر گونه گفتگو و یا برای حمایت از سلامت جنسی و سلامت روانی نیاز دارد سقوط خواهد کرد از طریق ترک در طول این زمان.” اما این نیز که در آن این نرم افزار می توانید سعی کنید برای پر کردن شکاف. واقعی بحث Leos می گوید را انجام خواهد داد “آنچه ما می توانیم برای حمایت از والدین و مربیان آنها به عنوان انطباق با کنترل از راه دور یادگیری است.”

از راه دور آموزش جنسی نیست دقیقا ، در سال 2009 کالیفرنیا توسعه chatbot که افرادی مجاز به متن سوال در مورد سلامت جنسی و تایید اطلاعات است. اما آن را فقط در حال حاضر است که تلاش جدا شده اند و با توجه به موجی از جمله سیستم عامل هر کدام با خود تمرکز می کنند. و کارشناسان می گویند وجود چنین منابع خارج از کلاس درس مهم است.

“جایگزین های دیگر برای داشتن رابطه جنسی, آموزش و پرورش در مدارس بسیار مهم است می گوید:” تامار Ginossar استادیار در دانشگاه نیومکزیکو وزارت ارتباطات و روزنامه نگاری. “برنامه می تواند با ارائه یک خیابان خوب برای بهبود آموزش جنسی دسترسی داشته باشید.”

همه ساله به توافق برسند به برخی از برنامه می تواند در سراسر آمده به عنوان مهربان. “من نمی دانم اگر برنامه بهترین راه برای رسیدن به دانش آموزان می گوید:” سامانتا ویلک یک دانش آموز دبیرستانی و نویسنده برای رابطه جنسی و…. سلامت جنسی نشریه برای کودکان و نوجوانان نوشته شده توسط نوجوانان که با حمایت دانشگاه راتگرز. “آن احساس می کند مانند کسی بزرگتر است که تلاش های مربوط به بچه شاخی پدر و مادر ، آن را شیرین اما نه آنچه که هستند به دنبال.”

اما با مدارس تعطیل و اینترنت پر از شایعات و اطلاعات غلط برخی از این برنامه ها ممکن است بهترین شرط بندی برای هر دو پدر و مادر و نوجوانان برای پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد. “همه ما مطالب به نمایش در آمد و سرپرستی و هر داستان با یک جفت با کیفیت بالا و منابع آنلاین می گوید:” لئوس. ویلیامز از والدین می گوید که Roo است به خوبی مناسب برای پاسخ به سوالات مربوط به این زمان است. این نیز ارائه می دهد او می گوید: “توصیه های مفید برای موضوعات دیگر که ممکن است برای افراد جوان در این دوره از اجتماعی فاصله گرفتن از قبیل حفظ دوستی سالم و روابط رضایت و پیامک جنسی.”

و با بحث بر آموزش جنسی در مدارس ادامه به بازی کردن در دولت capitols ارتباط این نرم افزار تنها رشد خواهد کرد حداقل برای کسانی که پدر و مادر بر این باورند که نوجوانان نیاز به یادگیری در مورد بدن انسان, لمسی, روابط و تمایلات جنسی. با بیش از 70 میلیون دانش آموز در قرنطینه صفحه اصلی این سیستم عامل باید یک فرصت بی بدیل خود را اثبات کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>