-رای روستایی در برابر ترامپ خواهد چرخید؟

چرا بايد اهميت بدي

یک حوزه کلیدی ترامپ باید بین پارتیزان و سختی اقتصادی تصمیم بگیرد.

در حاليکه مبارزات انتخاباتی برای انتخابات رياست جمهوری ماه نوامبر گرم می شود، رئيس جمهوری دونالد ترامپ با چالشی بعید روبرو ست. خطر همه گیر شدن ویروس تاجونا، تبدیل کردن یک مجموعه وفادار از رای دهندگان علیه او: کشاورزان.

در سال ۲۰۱۶، ۳ میلیون کشاورز به ترامپ رأی دادند. اما جنگ های تجاری او با چین منجر به افزایش تعرفه ها، تاثیر نامطلوب فروش صادرات و نگران کننده آنها شد. در حال حاضر، همه گیر است از دولت های دموکرات به رهبری و مراکز شهری به روستایی امریکا با زیرساخت های بهداشتی ضعیف، بیمه پزشکی کافی و به خصوص شهروندان آسیب پذیر مسن گسترش.

اندرو جانسون، استاد مدیریت دانشگاه تگزاس ای اند ام کورپس کریستی به معنی کشاورزان «ممکن است در ضرر باشد» می گوید: «عدم مراقبت های بهداشتی در بخش عمده ای از مناطق روستایی آمریکا، این کار را انجام می دهد.» جانسون در رابطه بین پیش بینی های مرگ و میر و نتایج انتخابات تحقیق کرده است.

هویت های پارتیزان سخت شدن.

کریس لاریمر، دانشمند سیاسی، دانشگاه آیووا شمالی

به گزارش موسسه تحقیقات غذایی و کشاورزی دانشگاه میزوری، به دلیل همه گیر شدن تنش های تجاری با چین و رکود اقتصادی، کشاورزان آمریکایی امسال بیش از 20 میلیارد دلار ضرر خواهند کرد. بنابراین، با افزایش قراردادهای اقتصاد آمریکا و ورشکستگی مزرعه، کشاورزان می تواند ایدئولوژی های سیاسی خود را تغییر دهید؟

دموکرات ها امیدوارند، مهم نیست بسته کمک های مزرعه 19 میلیارد دلاری کوروناویروس که توسط رئیس جمهور در ماه مه اعلام شد. اما هیچ چیز در سنگ قرار نیست، کریس لاریمر، استاد علوم سیاسی در دانشگاه آیووا شمالی می گوید. او می گوید: «این هویت های پارتیزان سخت می شوند» پس شما نيروهايي داريد که به هر دو روش فشار مي دهيد و این یک نوع آزمایش مداوم است تا ببینیم کدام یک اول می شکند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>