از رکود راک ؟

چرا شما باید مراقبت از

نگاهی به آمار تاریخی در طول رکود در خدمت اشاره گرها در انتظار چه چیزی را با ازدواج و طلاق در ماه های آینده.

  • آمریکا ازدواج رفت به طور چشمگیری در طول رکود بزرگ و رکود اقتصادی ،
  • در زمانی که مردم در حال حاضر ازدواج, کمتر, آخرین رکود اقتصادی می تواند به من قرض بدهید یک فلج ضربه به نهاد ازدواج.

در سال 1936 گزارش منتشر شده توسط نیویورک تایمز دو دانشگاه شیکاگو جامعه شناسان هشدار داده بعید اپیدمی: مردم تنها ماندن. آمریکایی ها بودند اجتناب از گرفتن hitched بسیار محققان هشدار داد که این کشور تا به حال یک “ازدواج کسری” از حدود 750,000 با توجه به رکود بزرگ. در سال 1932 هنگامی که بیکاری صعود بیش از 23 درصد شاهد کمترین تعداد ازدواج از پرونده آغاز شد و در دهه 1880 آنها محاسبه و برآورد می شود که بیش از یک میلیون کودک رفته بود unconceived.

و اگر ازدواج نرخ منعکس و پس از آن سال محققان هشدار داد طولانی تاثیر است. “بسیاری از زوج منصرف افسردگی خواهد شد و در نهایت ازدواج” آنها فرضیه “اما به عنوان زوج مسن تر آنها چند فرزند است.”

به عنوان ایالات متحده یک بار دیگر غرق به رکود اقتصادی با یک نگاه به گذشته ارائه می دهد با ارزش اشاره گر به آنچه که ما ممکن است انتظار می رود با ازدواج در ماه های آینده. آمار تاریخی همچنین می توانید به ما بگویید که چیزی — هر چند نه همه چیز — درباره آنچه در این لحظه ممکن است برای خود ما solemnities.

ازدواج نرخ کاهش 20 درصد در طول رکود بزرگ, بین سال های 1929 و 1933.

یک 2014 تحلیل نرخ ازدواج در این دوره توسط Matthew J. Hill, یک استاد اقتصاد در Loyola Marymount University یافت که هنگامی که مرد بیکاری افزایش 5 درصد احتمال ازدواج برای هر دو مردان و زنان رفت و حدود 4 درصد است. تپه اخطار می دهد که داده ها را دشوار است به رها کردن — اما می گوید هر دو باروری و طلاق نیز کاهش یافته و در دوران رکود. نه تنها هر دو مربوط به ازدواج اما هر دو گران هستند گزاره.

رکود بزرگ هم شاهد کاهش ازدواج و نرخ باروری — هر چند نه به عنوان تلفظ به عنوان کسانی که در دوران رکود. ازدواج نرخ کاهش یافته است بیش از 4 درصد بین سال های 2008 تا 2011 بر اساس یک تجزیه و تحلیل از جامعه آمریکا بررسی داده ها توسط محققان در مرکز ملی خانواده و ازدواج تحقیقات در Bowling Green State University.

آیا ما می توانیم انتظار یک تکرار که در این رکود بستگی دارد که چگونه دقیقا coronavirus بازی می کند, می گوید دکتر ارستس “پت” هیستینگز در دانشگاه ایالتی کلرادو — که تجزیه و تحلیل اثرات رکود اقتصادی در اتحادیه های کارگری و تولد. “من فکر می کنم آن را بسیار سخت به می گویند که چگونه رکود بزرگ امر به ما زمان لحظه,” او می گوید. “اما … اگر این همچنان ادامه دارد, پس از آن من انتظار می رود برای دیدن بیشتر قطره در ازدواج و باروری مبتنی بر مردم نگرانی های مالی و اقتصادی عدم قطعیت است.” فیزیکی, فاصله, بیش از حد می تواند بر مردم چگونه شکل روابط.

US-HEALTH-VIRUS-WEDDING

البته ازدواج و روابط تبدیل شده اند به طور فزاینده ای decoupled در دهه های اخیر پس از آن ممکن است که ازدواج نه به عنوان مهم به عنوان آن استفاده می شود به عملکرد جامعه است. و پمپ از مراسم ازدواج, است, به, بسیاری, بدست کاملا از دست. متوسط هزینه یک عروسی آمریکایی در سال 2019 با توجه به سایت عروسی گره شد و به $34,000. متوسط درآمد خانوار است تنها بیش از $63,000 — اعطا گره بررسی پاسخ دهندگان به احتمال زیاد بیشتر به مراسم عروسی خود انسان متوسط و در نتیجه قیمت ممکن است اغراق آمیز اما هنوز هم که 53 درصد از آنچه که متوسط ایالات متحده در خانواده باعث می شود در یک سال است. شگفت آور, مراسم ازدواج در طول افسردگی در زمان یک تکه بزرگ از درآمد خانوار بیش از حد. یک محاسبه از سال 1939 نشان داد که میانگین عروسی سپس هزینه نزدیک به 400 دلار یا حدود 25 درصد از متوسط سالانه درآمد خانوار است. به عنوان بد نیست به عنوان در سال 2019 اما هنوز هم یک مقدار عظیم از تغییر به ضربه زمانی که نیازهای اساسی بودند دشوار است به آمده برای بسیاری از.

حتی اگر مردم باقی بماند با دادگاه عروسی و یا مراسم عروسی در زوم — این واقعیت باقی می ماند که ازدواج کرده اند در حال حاضر بشدت کاهش یافته است. در واقع یک CDC تجزیه و تحلیل منتشر شده در مارس یافت که تا سال 2018 آخرین سال با اطلاعات ثبت شده را دیدم کمترین نرخ ازدواج در امریکا تا کنون حتی پایین تر از سال 1932. بنابراین شاید بیشتر از شیب را به سادگی می تواند نشانه ای از ادامه روند به جای دیگری رکود اقتصادی رها کردن.

برای کسانی که هنوز برنامه ریزی به کراوات گره تپه و تحلیل همچنین نشان داد برخی از چین و چروک های جالب. کسانی که ازدواج فقط قبل از رکود بزرگ شد بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به طلاق نسبت به کسانی که ازدواج کردم در زمان های دیگر و کسانی که ازدواج در اعماق افسردگی کمتر به احتمال زیاد به طلاق بعد از آن. “اصل ازدواج شما به احتمال زیاد به گذشته اگر آن آغاز شد و در زمان های سخت به جای, خوب,” او می گوید. “در econ-صحبت با این افراد ازدواج در طول رکود بزرگ شده اند باید به خوبی همسان در unobservable ، در انسان صحبت می کنند این افراد باید واقعا عاشق بوده به ازدواج در دوران رکود بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im