خواهد همه گیر ذخیره بزرگ داروسازی شهرت ؟

چرا شما باید مراقبت از

جستجو برای درمان نیز ممکن است راه حل برای بزرگ داروسازی تصویر مشکل است.

داروسازی بزرگ شده است و یک کیسه مشت زدن برای چند سال در حال حاضر از جمله از طریق دو انتخابات ریاست جمهوری — و نه بدون دلیل. نقش آن در دامن زدن به مواد مخدر بیماری همه گیر همراه با نمونه های فراوان از قیمت سنگ آهن در بازار تبدیل شده اند بیش از حد تلخ یک قرص برای بسیاری از آمریکایی ها را به فرو برد.

اما به عنوان coronavirus شدت تغییر شکل جامعه و ویرانگر اقتصاد داروسازی غول های در حال دیدن سود در سهام و در تعجب آور تغییر در افکار عمومی. علوم جلعاد در درجه اول شناخته شده برای آن درمان ضد ویروس ایدز و هپاتیت دیده است سهام خود را به عنوان به وال استریت و خیابان اصلی به طور یکسان دیده بان برای دیدن اگر آن دارو Remdesivir می تواند ثابت به دریافت ما را از خانه های ما دوباره.

این ویروس باعث شده است که مکان تغییر در سرعت است که ما فقط دیده می شود هرگز قبل از.

جارت Lewis, مراقبت های بهداشتی متخصص

این همان برای مبارزه با مواد مخدر توسعه دهنده مدرن درمان که دریافت کرده است $483 میلیون دلار برای کمک به ایجاد یک coronavirus واکسن و آبی تراشه توزیع کنندگان مانند مرک Pfizer و الی لیلی. آن را فقط به کارگزاران است که در حال صعودی: 4 در 10 آمریکایی ها می گویند که آنها در حال حاضر یک تصویر مطلوب از صنعت داروسازی در حالی که 6 در 10 باور دهندگان و قرص سازندگان باید منجر راه در ارائه راه حل بر اساس یک نظرسنجی ملی توسط هریس نظرسنجی در ماه مارس است.

در سطح جهان جدید رای گیری از ایپسوس نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان در اسپانیا (76 درصد) و فرانسه (72 درصد), ایتالیا (68 درصد) در انگلستان (67 درصد) و روسیه و ژاپن (هر دو 64 درصد) احساس بهبود سریع اقتصادی است نه بر روی کارت — اعداد است که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد تغییر تنها یک بار واکسن بازدید بازار است.

و بنابراین آن را به ارزش بدانم: آیا بزرگ داروسازی در نهایت شکستن رایگان از آن پسر بد تصویر ؟ “به عنوان کسی که این کار را برای زندگی در 30 سال شرکت, این ویروس باعث شده است که مکان تغییر در سرعت است که ما فقط هرگز قبل از دیده می شود می گوید:” جارت Lewis, مراقبت های بهداشتی متخصص و شریک در افکار عمومی استراتژی.

Gilead Takes AIDS Drug-Cocktail Approach To Fighting Cancer

آن را سخت برای دیدن چگونه دارویی بهره مند شده اند و شهرت عاقلانه از بحران کنونی است. آمریکایی ها بیشتر از همیشه در حال آگاه از کار آنها گاهی اوقات به ردیابی آن را در یک ساعت به ساعت بر اساس کشش واژگان خود را به عنوان کلماتی مانند “hydroxycholoroquine” ورود روزانه بحث و گفتگو (و در حال گفتم در کاخ سفید جلسات مطبوعاتی با رئیس جمهور خود را). جستجو برای “واکسن ویروسی” هستند تا 1,500 درصد از اواخر مارس تا اواخر ماه آوریل با توجه به گرایش های گوگل. مردم در حال صحبت کردن در مورد آنها و برای یک بار در تاریخ اخیر این چیز بدی نیست.

به علاوه آمریکایی ها به احتمال زیاد نیاز به تبدیل به دارو بیشتر از همیشه — هر دو در حال حاضر و در این ویروس پس. بسیاری ضروری (و نه تهدید کننده زندگی) روش های پزشکی قرار داده با توجه به بیش از حد بر دوش بیمارستان اما تضمین این که بیشتر داروهای مورد نیاز خواهد بود به کسل کننده درد در میان است. سلامت و پزشکان در حال حاضر گزارش افزایش بهداشت روانی و نگرانی در این دوره از انزوا با توجه به اجتماعی فاصله رانندگی تا تقاضا برای هر دو tele-health solutions و به احتمال زیاد افزایش علاقه به درمان های دارویی حتی هنگامی که بدترین پشت سر ما.

برای مطمئن شود, داروسازی بزرگ خواهد شد که یک سربالایی جاده به صعود باید از آنها می خواهیم به این درک تغییر دائمی است. اخیرا در ماه اوت صنعت داروسازی ترین دوست نداشتند صنعت در امریکا — 58 درصد از پرسش شوندگان در یک نظرسنجی گالوپ به حال نامساعد نمایش آن تقریبا دو برابر کسانی که با مطلوب هستند. موضوع گزاف قیمت دارو شده است در پشت رایتر قرار داده لوئیس اشاره می کند اما به عنوان رکود اقتصادی می پوشد در آن به خوبی می تواند تبدیل به یکی از بحثهای عمده در یک بار ،

شاید پاسخ به این که آیا این حسن نیت می تواند بستگی دارد که دقیقا می آید تا با coronavirus درمان می شود که جهان را در پای خود را. “شما بزرگ داروسازی و سپس شما باید کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت می گوید:” کریم Galil, موسس و مدیر عامل شرکت مندل یک هوش مصنوعی-بر اساس تحقیقات موتور که به تازگی منتشر شد COVID-19 برنامه طراحی شده برای کمک به دانشمندان در یافتن درمان با جستجو در مطالعات سریعتر.

در نظر او کوچکتر راه اندازی بهتر مجهز به رسیدگی به یک مشکل مانند این است که نیاز به یک راه حل سریع و با استفاده از ایده های نوآورانه و تصمیمات اتخاذ شده در سرعت فوق العاده خطرناک. “با داروسازی بزرگ حتی در یک بیماری همه گیر آن را فقط یک فیل. با آنها پیدا کردن هر گونه راه حل برای همیشه طول می کشد.” هند که غول داروسازی تولید 40 درصد از داروهای ژنریک مصرف در امریکا است. بیشتر از شش شرکت هندی مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus در حال راه اندازی است.

شرکت های کوچکتر نیز انگیزه برای پیدا کردن یک درمان ثبت … به جای کشف جدید برای استفاده از یک داروی عمومی در حال حاضر در بازار و در دسترس عموم است. “که سودآور چیز برای بزرگ داروسازی,” او می گوید. اگر بزرگ داروسازی پیدا می کند و درمان آن قطع خواهد شد به طور مستقیم در برابر اصلی خود استدلال برای بالا قیمت دارو و ویژه حفاظت از حق ثبت اختراع — که کسانی که لازم است به صندوق تحقیق و توسعه مورد نیاز برای ارائه صرفه جویی در زندگی پزشکی است.

هنوز جنبه های این ادراک تغییر به نظر می رسد طولانی مدت. “ما در پایان دم از این به عنوان یک مسئله اما ما در بعد نوبت در نظر نظرات در حال حرکت” لوئیس می گوید. صنعت لابی APCO در سراسر جهان می گوید آن نظرسنجی همچنین نشان می دهد بهبود در برداشت عمومی از بخش داروسازی.

این واقعیت است که آمریکایی ها در حال تحقق طولانی و دشوار فرایند ایجاد یک واکسن (زمانی که 18 ماه در حالی که انجام آزمایش های بالینی و جلسه تصویب قانونی) است به احتمال زیاد به تاکید دشوار است که چگونه مصرف یک دارو به بازار می تواند برای شرکت های درگیر. داروسازی بزرگ ممکن است در نهایت متقاعد کرده اند که جهان از آنچه در آن گفته شده است برای سال ها — که همه هزینه واقعا ارزش آن است. اما آن شما نیاز به ضرب و شتم کوچکتر بچه ها به درمان برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>