آیا آمریکایی خانواده هسته ای می میرند ؟

خانواده هسته ای — که در آن پدر و مادر و فرزند در یک خانواده — تاج گذاری شد جریان اصلی استاندارد طلا, پس, پست جنگ جهانی دوم رونق. کمدی آمریکایی مثل من عاشق لوسی و ترک آن را به بیش از حد نشان داد مشاهده عمومی چه آرمانی خانواده آمریکایی باید مانند نگاه. سریع به جلو به 2000s و طنزهای خانواده مدرن است که احتمالا نزدیک به یک هزاره واقعیت است.

اصطلاح خانواده هسته ای نیست سطح تا 1925 و از آن می آید از کلمه هسته — لاتین برای “core.” ایده این است که خانواده به شکل یک ریز هسته ای خود ایستاده و جدا از دیگران. اما تحقیقات نشان می دهد این نوع از ساختار خانواده در حال ناپدید شدن هستند و به سرعت در حال.

در سال 2018 تقریبا به همان تعداد از خانواده های هسته ای وجود داشته است که در سال 1984 — هنگامی که جمعیت ایالات متحده بود 27 درصد کوچکتر است.

که با توجه به تحقیق منتشر شده در ماه اکتبر گذشته با آپارتمان لیست یک پلت فرم آنلاین برای اجاره. گزارش تجزیه و تحلیل داده ها از 50 سال از اداره آمار کنونی جمعیت بررسی. آن را یافت که وجود دارد بیش از 1 میلیون کمتر هسته ای خانوار در سراسر کشور از وجود دارد در سال 2007 (آپارتمان لیست مشخص می شود یک خانواده هسته ای به عنوان متشکل از دو ازدواج پدر و مادر و حداقل یک فرزند). در مقایسه انواع دیگر از خانواده ترتیبات مانند زندگی با خانواده به همراه بستگان و یا nonrelated مشاوره ازدواج و مشاوره — رشد کلی در مقایسه با سال 1980 سطوح.

در حالی که 42 درصد از خانواده های آمریکایی بودند خانواده های هسته ای از 50 سال پیش امروز آنها نشان دهنده فقط 22 درصد کاهش تقریبا نیمی. این گزارش با اشاره به کاهش ازدواج و نرخ باروری که ایجاد کمتر خانواده های هسته ای در مجموع شيوع co-زندگی با nonnuclear مشاوره ازدواج و افزایش هزینه های مسکن.

این نوع از خانواده ها نمی آیند ارزان دیگر. این هیچ راز آمریکایی ازدواج در اعداد کوچکتر و کمتر کودکان است. آنها همچنین زندگی با هم اتاقی دیگر و خرید خانه در نرخ پایین تر از در دهه گذشته است. خیلی از این تغییر مثبت است: از آن سرچشمه می گیرد در بخشی از فرهنگی پذیرش متنوع خانواده انواع و ترتیبات زندگی فراتر از هنجارهای سنتی و فایل های باینری. از آنجا که اداره آمار کنونی جمعیت بررسی نمی کند آهنگ زوج های ازدواج نکرده تا سال 1995 تجاوز, ارتباط جنسی, نیست, اختصاص تاریخی در خانواده هسته ای اعداد. ساختار خانواده نیز منتقل شده به امریکا تبدیل شده است بیشتر قومی متنوع است. آسیایی و خانواده های لاتین هستند احتمال بیشتری برای زندگی در multigenerational خانواده ها از سفید خانواده, به عنوان مثال — و لاتین رشد جمعیت سوار نیمی از جمعیت ایالات متحده افزایش ثبت شده بین سال 2016 و 2017.

در عین حال کسانی که از سن امروز نیز صورت منحصر به فرد اقتصادی عوامل استرس زا قرار داده است که فشار رو به پایین بر سنتی هسته ای تنظیم می گوید: Rob وارناک یک محقق در آپارتمان لیست که همکاری مطالعه است. این دسته از خانواده هسته ای بود متشکل از بالاترین بگیران در مقایسه با دیگر خانواده ترتیبات آنها مشاهده شده است. متوسط درآمد خانوار از خانواده هسته ای براکت بیش از $100,000 می گوید وارناک — مراتب بالاتر از متوسط ملی است که قراردادن موشواره در اطراف $60,000. “این نوع از قابل توجه است که به منظور دستیابی به این نوع سنتی و کلاسیک آمریکایی, خانواده, تنظیم, شما به عنوان یک خانواده باید به بیش از $100,000 می گوید:” وارناک. “این بسیار ظالمانه است.”

… به منظور دستیابی به این نوع سنتی و کلاسیک آمریکایی, خانواده, تنظیم, شما به عنوان یک خانواده باید به بیش از $100,000.

راب وارناک, آپارتمان, لیست

اما برخی از کارشناسان نشان می دهد که آمریکایی ها علاقه اجتماعی خاطرات این نوع خانواده است کمی فازی برای شروع است. ما در نظر گرفته به خانواده هسته ای تنظیم به عنوان عمیقا تثبیت وضعیت موجود و در عین حال آن را پرت تا 1950s, یادداشت, Joel Kotkin ریاست جمهوری همکار در شهری آینده در دانشگاه چپمن.

این نیز مهم است به دنبال در یک خانواده هسته ای شیب از طریق لنز گسترده تر تغییرات جمعیتی می گوید Kotkin. تعداد پیری آمریکایی انفجار است. افراد مسن که به خانواده سنتی واحد قبل از در حال حاضر می تواند طلاق گرفته یا بیوه از بین بردن آنها را از خانواده هسته ای دسته. Millennials نیز شروع خانواده ها و خرید خانه بعد از نسل قبلی خود است. در Kotkin چشم شکستن این اطلاعات توسط سن به تمرکز بر روی آن بین 35 و 44 بگویید فولر داستان — که ارزیابی مجدد وضعیت خانواده هسته ای که هزاره برآمدگی بازدید که محدوده سنی. “این مهم است به درک که این یک هدف متحرک” Kotkin می گوید.

خانواده هسته ای نیست فقط شده تبلیغ به عنوان رویای آمریکایی برای 70 سال است. آن را نیز معیار واحد قانونگذاران و روزمره مردم به طور یکسان استفاده برای اندازه گیری و مقایسه سلامت اقتصادی خانواده: همه چیز از مالیات به واجد شرایط بودن آستانه برای بهداشت عمومی بیمه به بخش 8 واجد شرایط بودن شکل گرفته است در اطراف یک درآمد خانواده.

اما یک خانواده هسته ای خانواده دو بگیران با هم ساخت $100,000 زندگی بسیار متفاوت با واقعیت از یک خانواده که در آن پنج کارگر را هر $20,000 و به سختی خراش است. تمرکز بر روی تک خانواده نیز تحت تاثیر دولت و شهرستان ى سیاست های دهه روند که در برابر جزر و مد در حال حاضر تبدیل. در تابستان گذشته اورگان تصویب یک لایحه به طور موثر ممنوعیت قوانین منطقه بندی است که تنها اجازه می دهد single-family housing — هر چند کالیفرنیا رد قانون که افزایش تراکم در پایان ماه ژانویه است.

به عنوان خانواده هسته ای مفهوم ذوب کردن آن خواهید بود کلید برای هر دو سیاستمداران و رای دهندگان به در نظر گرفتن آنچه که وسیله ای برای سیاست های رفتن به جلو. که ترکیب خانوار آمریکایی است به طور چشمگیری تغییر مهم است — آن است که آیا چون مردم نمی تواند رویای قدیمی کار می کنند و یا اینکه آنها رویاهای مختلف و یا آنجا که سنتی رویای محروم زیادی از آمریکایی ها در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>