خواهد, تنسی, کشتن یک مرد که زندگی را نجات داد در مرگ ردیف ؟

جویس خانه فراموش نخواهد شد روز او کشف کرد که او پسر, پل, دیگر نمی تواند راه رفتن در خود. او آماده به ترک اتاق ملاقات در Riverbend موسسه حداکثر امنیت در نشویل در هنگام مرد دیگری پرسید گارد اجازه صحبت به او را برای یک لحظه. “خانم خانه, پل نمی خواهم شما را به آن را می دانم,” او گفت: “اما او نمی تواند راه برود.” کسی تا به حال شده است حمل پل از سلول خود را برای بازدیدکننده داشته است خود را. نام مرد بود نیکلاس Sutton اما بیشتر مردم او را به نام نیک. مانند او پسر او در تنسی اعدام.

خانه حیرت زده شد. او می دانست که او پسر بیمار بود — بعد از اینکه محکوم به مرگ در سال 1986 برای قتل او سوگند یاد او مرتکب نشده پل تشخیص داده شده مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس که رفته بود در صورت عدم درمان ، هنوز هم او متوجه نیست چه مقدار از این بیماری در حال حاضر ویران بدن خود را. او به خانه رفت و تایید آنچه او گفته شده بود بعد از درخواست یک پل واکر برای. اما سرپرست رد کرد و گفت او ممکن است صدمه زدن به کسی. ساتون ادامه داد: برای حمل و پسر او را به او بازدیدکننده داشته است اما این دیگر یک راز نیست. “نیک او را از” خانه به یاد می آورد. “او را حمل بر روی شانه های او.”

Death row inmate Paul House is helped into federal court on Wednesday, May 28, 2008, in Nashville, Tenn. U.S. District Judge Harry S. Mattice Jr. on Wednesday gave the state of Tennessee until June 17 to free or retry House, who has multiple sclerosis, on a first-degree murder charge in the 1985 slaying of Carolyn Muncey. Federal judges, under an order from the U.S. Supreme Court, had already reviewed the case and concluded that new evidence raises reasonable doubt about House's guilt. (AP Photo/The Tennessean, Shelley Mays)

پل خانه کمک کرده است به دادگاه فدرال on May 28, 2008 در Nashville, Tenn.

عکس: شلی ذرت/این Tennessean از طریق AP

پل خانه شد و در نهایت تبرئه در سال 2009 اگر چه دولت اذعان هرگز بی گناهی خود را — و یا جبران می شود او را برای چند دهه در انتظار اعدام هستند. امروز او 58 و با مادرش زندگی می کند در Crossville, تنسی, برخی از دو ساعت در شرق نشویل. او به دست آورد وزن است که او از دست داده در زندان و در اطراف موتور روروک مخصوص بچه ها. اما او دیگر نمی تواند خیلی خوب و ضایعات در مغز او آن را سخت برای برقراری ارتباط است. یک سرپرست با کمک تغذیه و حمام کردن او — همان وظایف روزانه که رفت و نادیده گرفته شده توسط تنسی بخش از اصلاح برای سال. آن را اغلب ساتون که به او این نوع از مراقبت است که دولت حاضر به ارائه.

خانه نگه داشته و در تماس با ساتون پس از او پسر به خانه آمد حداقل برای در حالی که کمی. هنگامی که او فرستاده Sutton یک عکس از پل, او به یاد می آورد “و او به من نوشت و گفت:” من می خواهم شما بدانید که من نشان داد که تصویر به تمام کسانی که در اینجا و آنها آن را باور ندارد او بود. … شما در حال گرفتن خوب مراقبت از او را.’ و من نوشت: او را و از او تشکر کرد.”

بنابراین وقتی که در خانه شنیده می شود که مقامات در حال آماده شدن برای اجرای ساتون در فوریه 20, او می دانست که او تا به حال برای انجام کاری. در فوریه 4, خانه سوار به نشویل برای دیدار با تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به کمک Sutton وکلا را مورد بخشش. هنگامی که او وارد فرماندار وجود ندارد. آنها در ملاقات با دستیاران خود را به جای. خانه نوشته بود استشهاد در Sutton از طرف بخش هایی از آن را شامل می شوند در بخشش دادخواست. در یک تماس در هفته گذشته خانه کامل به عنوان خوانده شده استشهاد از طریق تلفن.

این توضیح می دهد که چگونه Sutton حال آرامش پل زمانی که او گریه در شب بعد از اولین ورود به اعدام و سپس چگونه او می خواهم بعد از کمک به او برای زنده ماندن در راه های دیگر. هنگامی که پل اول شد قادر به راه رفتن خزنده به حمام و نشستن بر روی زمین “نیک حاضر اجازه می دهد تا پل به زندگی می کنند زندگی خود را مانند که و شروع به حمل او را به حمام هر روز و کمک به او را بشویید.”

خانه نوشت که او آگاه از جنایات Sutton متعهد شده بود از جمله قتل که فرستاده او را به مرگ. اما “او بسیار جوان در این جنایت و من از صمیم قلب باور است که مردم تغییر و رشد از طریق تجارب خود را,” او اضافه شده است. “نیک این را به من ثابت کرد. او به پسر من بدون تردید زمانی که او نیاز ندارد به صمیمی ترین راه است. وجود دارد بدون شک در ذهن من است که به او کمک کرده است و دیگران بی شماری است. از نظر ما نیک بخشی از خانواده من و پسر من هرگز ساخته اند آن را بدون او.”

A painting done by Paul House when he was a boy hangs on the wall as his mother, Joyce House, shows the bedroom she has prepared for Paul's return to her home in Crossville, Tenn., on April 21, 2008. Multiple sclerosis has Paul House in a wheelchair. A tenacious prosecutor has him on death row, deemed too dangerous to be released two years after the Supreme Court said he likely isn't guilty. That closely watched ruling, which made it easier for inmates to get new hearings on DNA evidence that emerges after their trials, and the fallout from it have left House in limbo while a prosecutor methodically battles every effort from the courts to have him retried. U.S. District Judge Harry S. Mattice Jr. has scheduled a hearing for Wednesday May 28, 2008 to consider terms and conditions of House's release, but prosecutors are taking their time about setting a date for a new trial. (AP Photo/Mark Humphrey)

دوران کودکی نقاشی های ساخته شده توسط Paul خانه آویزان بر روی دیوار خود را به عنوان مادر جویس خانه نشان می دهد که اتاق خواب او آماده برای پل بازگشت به خانه اش در Crossville, Tenn., در تاریخ 21 آوریل 2008.

عکس: علامت هامفری/AP

اگر Lee حاضر به مداخله در Sutton مورد آن خواهد بود چهارم اجرای نظارت فرماندار پس از او در ژانویه 2019. یک مسیحی محافظه کار که فرار به عنوان یک اصلاح طلب لی بارها خرد امید از طرفداران که به اعتقاد او ممکن است نشان می دهد دلسوزی برای مردم رو اعدام در ایالت تنسی.

بسیاری از این فعالان طرح برای جمع آوری در Riverbend در بعد از ظهر یکشنبه در زیر پرچم #March4Mercy. تکرار رویداد نه مایل پیاده روی از زندان به دولت و کنگره آمریکا بود که برای اولین بار برگزار شد در یک روز گرم ماه اوت سال گذشته قبل از اجرای استفان غرب است. در دسامبر 1, فعالان راهپیمایی دوباره قبل از دولت کشته لی هال جونیور این بار از رسیدن طرح به حمل یک پوستر-اندازه ماکت یک نامه امضا شده توسط 32 مردان اعدام تابستان گذشته به دعوت فرماندار به بازدید از زندان دعا کردن با آنها. لی هرگز پاسخ داده است.

سالن آخرین مرد اعدام در Riverbend رفت و کور خود را در طول سال در انتظار اعدام هستند. مانند پل خانه خود را بار بودند کاهش داد Sutton. “لی ارائه نشده بود با یک عصا یا راه رفتن چوب پس نیک به طور معمول او را هدایت در اطراف واحد 2” Sutton بخشش طومار آمده است: با اشاره به منطقه ای که خانه های اعدام. بعد از لی اعدام “پدر و مادر خود را فرستاده نیک یک کارت کریسمس ضمن تشکر از او برای همه است که او انجام داده بود برای پسر خود.”

آن را غیر معمول نیست برای محکوم به شکل اوراق قرضه و حمایت از یکدیگر است. بازدید کنندگان به طور منظم به تنسی اعدام اغلب توصیف چگونه مهم این روابط تبدیل شده اند در زندگی خود را به عنوان به خوبی و چگونه ویرانگر هر اعدام می شود. در مناسبت زندان کارکنان خود را صحبت کردن در برابر اعدام توصیف راه است که در آن محکوم فرد تغییر کرده است و در طول سال تکامل یافته. در عین حال Sutton بخشش دادخواست قابل توجه است برای تعداد زیادی از مردم از جمله مسئولان زندان که توصیف او را به عنوان جویس خانه به عنوان یک مرد که رفته است از راه خود را به کمک به دیگران — و حتی صرفه جویی در زندگی می کند.

هفت فعلی و سابق تنسی گروه اصلاح کارگران صحبت کردن در Sutton نمایندگی.

هفت فعلی و سابق TDOC کارگران صحبت کردن در Sutton نمایندگی. یک استشهاد توسط بازنشسته TDOC سرهنگ تونی بهشت توصیف چگونه یک شورش شکست در زندان طولانی نیست پس از Sutton وارد اعدام. “یک گروه از پنج زندانی مسلح با چاقو و سلاح های دیگر احاطه شده و اقدام به گروگان,” او نوشت. “نیک و زندانی دیگری مواجه و آنها را از لحاظ فیزیکی حذف من از وضعیت و همراهی من به ایمنی دام دروازه در ساختمان دیگری.”

در یکی دیگر از استشهاد یک زمان TDOC کارمند به یاد می آورد که چگونه در سال 1994 در حالی که مشغول به کار در واحد 2 او سقوط کرد و ضربه سر او را در زندان زمین رها کردن کلید خود را و رادیو. “به طور طبیعی من می ترسم این بود که یک زندانی را از این فرصت استفاده کنید و سعی کنید برای صدمه زدن به من و یا به علت یک نقض امنیتی. نیک اما دقیقا مخالف,” او نوشت. “او بر خاست به من کمک کرد به من سر برگرفته کلید من و رادیو و هشدار کارکنان برای آمدن به کمک من.”

از جمله حساب های شگفت انگیز در مقابل خشونت که منجر به Sutton حکم اعدام در وهله اول. در سال 1979 زمانی که او 18 سال, او خود را کشته مادر بزرگ پدری بازنشسته یک معلم دوروتی Sutton. او به حبس ابد محکوم به قتل پس از بیش از دو زندگی جملات برای یک جفت از قتل در کارولینای شمالی. در سال 1985 در حالی که زندانی در مورگان منطقه ای شهرستان Correctional Facility در شرق تنسی, Sutton به ضرب چاقو مردی به نام کارل Estep. سال آینده یک هیئت منصفه محکوم Sutton به مرگ است. او 25 سال است.

اگر Sutton تاریخ خشونت تکان دهنده توصیف خود را از اوایل زندگی همه بیش از حد آشنا وقتی که می آید به افرادی که تا پایان در انتظار اعدام هستند. “نیکلاس Sutton دوران کودکی وحشتناک بود” یک قاضی فدرال نوشت: در سال 2011 مخالف از 6 مدار حاکم در برابر Sutton. یک روانشناس توصیف کرده بود خود را “ناپایدار اغلب خشونت آمیز و تهدید کننده زندگی” — Sutton رها شده بود توسط مادرش و پدرش “ساخته نیک زندگی یک جهنم زندگی” با توجه به یک پسر عموی او در بخشش دادخواست. یک بار او را ضرب و شتم Sutton آنقدر او را شکست بازوی خود را. بار دیگر پسر عموی گفت: Sutton پدر در زمان پسرش را گروگان همراه با مادر او برگزار شد و آنها در اسلحه “و در نتیجه یک شورشی” با پلیس است.”

birthday-1581717709

یک عکس خانوادگی از Sutton در تولد دوم خود را.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خانواده نیکلاس ساتون

امروز مستند یک مشتری و سابقه خانوادگی است که بخش مهمی از سرمایه دفاع. وکلای مدافع استخدام کاهش متخصصان به کشف بیماری روانی و سوء استفاده و تروما است که می تواند به صورت قدرتمند و حتی صرفه جویی در زندگی شواهد در صدور حکم فاز. اما در decadesold موارد مانند Sutton دفاع وکلای بودند اغلب بیمار-مجهز شده است. به عنوان 6th مدار قاضی اشاره کرد در مخالفت Sutton وکلا وجود ندارد هر گونه شواهدی از آسیب زا در دوران کودکی. “آیا این خط استدلال را تغییر ذهن همه 12 منصفه” او نوشت. “من نمی توانم برای برخی می گویند اما در این مورد Sutton فقط نیاز به یک: اگر یک داور شده بود تحت تاثیر داستان Sutton گذشته, Sutton نمی خواهد که به اعدام محکوم شدهاند.”

در واقع با توجه به بخشش درخواست پنج تن از اعضای هیأت منصفه که محکوم ساتون در سال 1986 در حال حاضر می گویند که آنها می خواهم برای دیدن حکم او تبدیل به زندگی است. چند تن از بستگان قربانیان خود را احساس به همان شیوه. مورد عفو دادخواست شامل یک درخواست فرماندار از خانواده دوروتی Sutton: “نیک اعدام تنها باعث درد بیشتر و صدمه دیده است برای خانواده ما; لطفا یدکی ما است.”

به عنوان ادارات دولتی بسته برای رئیس جمهور روز آخر هفته فرماندار به حال اشاره کرد که آیا او خواهد دخالت در Sutton مورد. تنسی دادگاه کیفری تجدید نظر کرده بود را تکذیب کرد Sutton آخرین درخواست دو روز زودتر. در رسانه ها و در توییتر, Sutton بخشش وکیل سابق قاضی فدرال Kevin Sharp تاکید کرد که مشتری خود را که دولت پس از شمارش به عنوان بدترین بدترین مردی بود که زندگی اش تا به حال مقدار بسیار زیاد. “زمان در حال اجرا است اما ما امیدوار فرماندار لی می بیند آنچه ما می بینیم در آقای Sutton,” او نوشت.

جویس خانه سعی در امیدوار باقی می ماند به عنوان به خوبی. آخرین بار او گفته پل که یکی از قدیمی خود را در Riverbend کشته شده بود فریاد کشید. او نمی تواند به یاد داشته باشید نام مرد تنها چه مقدار از آن صدمه دیده بود و پسر او را به شنیدن اخبار است. او نمی تواند تحمل به فکر گفتن او را که ساتون رو اعدام است. بنابراین او در نگه داشتن آن را برای خودش در حال حاضر.

زمانی که از خانه به سمت چپ برای جلسه که در دفتر فرماندار پل از او خواست که در آن او بود. “من قصد دارم به سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند کمک به نیک” او گفت:. “او را به خارج از زندان؟” پل پرسید. “و من گفت:” خوب است که می تواند به خوبی آن نمی شود؟’ و او گفت: “مادر نیک بود دوست من.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>