شان شان میگه “زندگی سیاه مهمه”؟

چرا بايد اهميت بدي

چون اون شاید معروف ترین منشی مطبوعات کاخ سفید در تمام زمان ها شد

شان شان شان شان، وزیر پیشین مطبوعات کاخ سفید می رود جایی که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در بیان بی چون و چرایی نمی گوید که “زندگی سیاه ماده” ، پژواک دادن به منادی جنبش حقوق مدنی در حال حاضر شکل گیری آمریکا. Sازونگ در آخرین قسمت برنامه کارلوس واتسون ، یک برنامه جدید بحث اواخر شب The Carlos Watson Showبه میزبانی OZY بنیانگذار و مدیر عامل این برنامه می گوید: “من به طور محکم باور دارم که نظراتی که [ترامپ] می سازد مفید نیست در بریدن تقسیم، می گوید: Sازونگ در آخرین قسمت از نمایش کارلوس واتسون ، جدید اواخر شب سبک بحث نشان می دهد میزبانی شده توسط OZY بنیانگذار و مدیر عامل.

در یک مکالمه گسترده، Sشنگ افزایش خود را از تبدیل شدن به یک جمهوری خواه نادر در رود آیلند به سخنگوی کمیته ملی جمهوری خواه و در نهایت، رئیس جمهور ایالات متحده است. و در حالی که منعکس کننده در برخی از نظرات مخرب ترین ترامپ در نژاد ، Sشمی گوید رئیس جمهور انجام داده است چیزهای خوبی برای آمریکایی های آفریقایی — از افزایش بودجه برای کالج های تاریخی سیاه پوستان و دانشگاه ها به قانون گام اول اصلاح عدالت جنایی — اما به اندازه کافی نشان داده نشده است از تعهد به گوش دادن. فکر کنم چيزي که گم شده، دوربين ها، نشستن و گوش دادن هاست. این صحبت نمی کند، گوش دادن است، می گوید: “Sشاو، در حال حاضر میزبان برنامه تلویزیونی Newsmax Sشاو & شرکت.

…من به زمان تصدی ام نگاه کردم و من می گم، “وای خدا، من شبیه یک لپرکان عصبانی هستم!”

شان شون

وقتی واتسون می پرسد که به کسانی که از او انتقاد می کند چه می گوید، سخنگوی یکهو اعتراف می کند که اشتباه کرده است. ببین، من به زمان تصدی م نگاه کردم… و من می گم، “وای خدا، من شبیه یک لپرکان عصبانی هستم!” اما او همچنین استدلال می کند که مردم نقش او را اشتباه فهمیده اند و در نتیجه با او به ناعادلانه رفتار می کنند. “تو براي خودت حرف نمي زني. اما به طریقی مردم همه آن کیفیت ها را به هر آنچه که شما می گویند، مدنظر قرار می دهد، “Sناچی می گوید، مقایسه آن با قضاوت در مورد وکلا توسط دیدگاه های مشتریان خود.

با گرم شدن مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری، Sشیپور می گوید او انتظار دارد ترامپ دوباره انتخاب شود – اما با “اگر” بزرگ متصل است. اگر مردم احساس کنند که اقتصاد بهتر شده و احساس می کنند که اوضاع در مسیر درست حرکت می کند، او خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im