خواهد شد ربات داوران کشتن بیس بال هنر فریم اجرا بشه ؟

چرا شما باید مراقبت از

یکی از ماهرانه ترین عناصر رقابتی بیس بال به زودی می تواند در آن بستر مرگ به لطف فن آوری است.

  • مربیان و بازیکنان ترس ربات داوران می تواند در نهایت یکی از مهم ترین وظایف یک شکارچی — فریب داوران را خواستار شد.
  • در سال 2019 به عنوان بسیاری از 22 کوزه در MLB تبدیل بیش از 50 درصد از عدم چرخش زمین به اعتصاب.

یکی از مهم ترین چیزهایی گیر می کند در پشت صفحه در یک لیگ اصلی بیس بال بازی می تواند پرتاب به تاریخ زباله دانی در چند فصل به دلیل — چه چیز دیگری — فن آوری است.

فعلی و سابق فو اصرار هنر “فریم” — فریب داوری به تماس با یک توپ یک اعتصاب خود را مهم ترین کار این روزها. اما یک خودکار اعتصاب سیستم که MLB به زودی برنامه ای برای تست در جزئی لیگ آینده را تهدید می کند از فریم اگر آن سود کشش.

در سال 2019 به عنوان بسیاری از 22 کوزه در MLB تبدیل بیش از 50 درصد از عدم چرخش زمین به اعتصاب. به عبارت دیگر آنها به اعتصاب خود را از کوزه در بیش از نیمی از زمینهای است که باید به نام یک توپ. پنج فو در حال Austin هجز San Diego Padres تایلر گل از آتلانتا بریوز, Yasmani Grandal از Chicago White Sox روبرتو پرز از سرخپوستان کلیولند و مسیحی وازکوئز از Boston Red Sox.

زمانی که فصل بیس بال رزومه پس از coronavirus مستندات MLB قصد دارد به معرفی RoboUmp خودکار داوری به ایالت فلوریدا در لیگ یک کلاس یک لیگ کوچک برای چشم انداز معمولا 18 تا 22 سال است. خالی ump انسان خواهد شد از دست دادن نقش خود را به عنوان داور توپ و اعتصابات.

اگر ما یک کامپیوتر تماس با توپ و حملات آن است که رفتن به تغییر ابتلا به موقعیت به طور چشمگیری.

تراویس d’Arnaud آتلانتا بریوز گیر

MLB شناخته شده نیست برای آزمایش به آرامی. اگر RoboUmp حذف توپ از دست رفته و اعتصابات توسط انسان داوری و دستاوردهای برخی از پذیرش آن استفاده می شود می تواند در لیگ برتر به زودی. و این که نگرانی بسیاری از بازیکنان و مربیان — که برخی از آنها استدلال می کنند که این می تواند به کاهش ابزار فو.

“من نگران این که به لیگ برتر می گوید:” آتلانتا نیمکت مربی Sal فسنو سابق لیگ جالب توجه است. “ما نه بچه ها در این زمینه شما را به دور یک نهم از این بازی است. چرا که نه فقط می گویند هر زمین توپ به پایه دوم است ؟ این همان تفاوت است.”

چندین مربیان و بازیکنان را ببینید RoboUmp به عنوان یکی دیگر از نفوذ تکنولوژی در تفاوت های ظریف از بازی. “اگر ما یک کامپیوتر تماس با توپ و اعتصاب می گوید:” آتلانتا گیر تراویس d’Arnaud “آن است که رفتن به تغییر ابتلا به موقعیت به طور چشمگیری است.”

اما نه بازیکنان و مربیان آنهایی که به سرزنش با سولفات پرواز از ستاره شرق در تماس های از دست رفته? Batters به طور معمول به نوبه خود به داوران و تکان دادن سر خود را در نفرت پس از نام سوم اعتصاب. کوزه تابش خیره کننده در داوران پس از یک تماس از دست رفته. 2019 جهان سری بین اتباع واشنگتن و هوستون آستروس بود مملو از bellyaching — از کوزه و hitters — در مورد اعتصاب منطقه و اشتباهات داوری. اتباع مدیر دیو مارتینز داد زدم در صفحه اصلی داوری نیزه Barksdale پس از یک تماس با: “بیدار شو! این سری جهانی!”

در میان بسیاری نهفته می تواند بریوز, که در آن 34 ساله گل و همچنین d’Arnaud دارای برخی از بهترین فریم مهارت در بازی. گل دوم موفق ترین framer در سال 2019.

فسنو می گوید بریوز بهره برداری کامل از خود جانباز فو در آموزش جوان فو پیچیدگیهای فریم.

پس چگونه فریم در واقع کار می کند ؟ ماهر جالب می توانید یک کم بشه که در غیر این صورت ممکن بود به نام توپ و همیشه تا کمی خود را به نوبه خود ساعد و بالا بردن دستکش به اندازه کافی به داوری بر این باورند که شکارچی گرفتار در منطقه اعتصاب. ماهر گیر فشار خود تیغه های شانه با هم به نظر می رسد که بدن خود را کاملا مربع — نه از تراز — پس از داوری فکر می کند “گیر نمی ناب, پس از آن باید یک اعتصاب است.”

“بعضی از بچه ها خوب هستند و هنرمندان و برخی از بچه ها بد هستند و هنرمندان” فسنو می گوید. “در حال حاضر [با خودکار داوری] اساسا شما هستند و پاداش بچه ها که در حال بد هنرمندان است.”

گل می سازد 2 میلیون دلار در سال و در حالی که طرفداران و رسانه های تمسخر او قدرت بازوی آتلانتا تبادل کارکنان درک خود ارزش بیشتری در گرفتن اضافی برخی از حملات به نام برای آنها. “کوزه بگویید ما در مقابل دفتر” هی را در جریان بازگشت, لطفا,” می گوید: “راست دست استارتر مایک Foltynewicz.

فسنو نگران است که RoboUmp همچنین ممکن است تاثیر چگونه به خوبی آتلانتا جزئی لیگ فو استاد هنر فریم. “من بهترین [ساری] چشم انداز قرار است به بازی است که در لیگ این فصل” فسنو می گوید از 22 سال شیا Langeliers. “این واقعا می تواند تاثیر خود را توسعه. من نمی خواهم او را در آن ایالت فلوریدا در لیگ است.”

Langeliers می گوید او هنوز هم رفتن به محل کار در فریم در ایالت فلوریدا در لیگ این فصل اگر او اختصاص داده شده است وجود دارد — آیا داوری انسان است یا یک ربات. خود او می گوید که برای نجات پارچ مقدار پرتاب رزین و “ذخیره سلاح های خود را.”

در حال حاضر تکنولوژی — در حالی که بهبود دقت کرده دزدیدند بازی از برخی از آنچه که از آن ساخته شده ویژه.

فوری پخش به پایان رسیده ترین استدلال
بین داوران و مدیران و بازیکنان اما استدلال لذت طرفداران. این
سه-خمیر را حداقل به تصویب رسید و برای سال 2020 فصل به سرعت بازی ها با کمتر
تبادل تغییرات می تواند در نهایت نقش چپ دست امداد متخصص. در حال حاضر
کامپیوتر-عملکرد داوری در پشت صفحه اصلی می تواند در نهایت به طعنه در خانه
بشقاب داوری از “آبی شما بدبو.”

باله می تواند بیشتر ذوق از بیس بال و که نگران کننده به فکر لیگ بازیکنان و مدیران. اما از آنها خواسته آنها داد زدم — برای آن است. و “آن” در حال آمدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>