خواهد MLB را در نسکار اشتباه در قطع آن Minor League ریشه?

نسکار بدن حاکم از مسابقه ماشین سهام در ایالات متحده ریخته شمالی Wilkesboro جاده سریع السیر به تاریخ زباله دانی در سال 1996 هنگامی که آن را در زمان دور کارولینای شمالی آهنگ دو سودآور “جام” نژادها. اما جدا از این مسیر آن را نیز پشت سر گذاشت تلخ طرفداران آن مردمی که آن را تعقیب دلار ثروت باد اورده ارائه شده توسط بزرگتر بازار.

بیش از دو دهه بعد ، کارشناسان هشدار می داد که لیگ اصلی بیس بال ممکن است آماده برای همان اشتباه. MLB در حال مطالعه یک برنامه سازماندهی مجدد است که شامل سلب 42 عمدتا در شهرهای کوچک و شهرستانها خود را در لیگ برتر وابسته به تیم ها در لیگ کوچک بیس بال پس از سال 2020 فصل است. این شامل در نظر گرفتن دور از وابستگی نه از 10 تیم را تشکیل می دهند که 108 سال آپالاچی لیگ عمدتا مستقر در شرق تنسی, غرب ویرجینیا و جنوب غرب ویرجینیا است.

نه افراد زیر سن قانونی نیز یک فیدر سیستم است که تساوی طرفداران به بازی ؟

مایک برق پارک ها و تفریح و سرگرمی الیزبتهتن, Tenn.

Hall of Famers و همه ستاره مثل نولان رایان جو مور یعقوب د Grom و خوزه Altuve خود را آغاز بیس بال حرفه ای حرفه در “Appy لیگ” با طرفداران قادر به دریافت در طول بازو را از نوجوان phenoms. لیگ خودی نشان می دهد MLB را تهدید برش تیم یک تاکتیک مذاکره برای افزایش بلیط مالیات آن را جمع آوری جزئی از تیم های لیگ ظاهرا به پرداخت بازیکنان بهتر است. MLB نیز خواستار نوسازی امکانات.

اما گزارش در شمال Wilkesboro N. C. شرق تنسی و جنوب غربی ویرجینیا من مواجه می شوند آشنا خودداری کنند. بیس بال است که مسواک زدن کنار پایه آن همان مسابقه و یقه آبی فن bristling در عدم احترام.

First Union 400

“افراد زیر سن قانونی هستند و فیدر سیستم از بازیکنان برای تیم است اما نه افراد زیر سن قانونی نیز یک فیدر سیستم است که تساوی طرفداران به بازی ؟” می پرسد مایک برق, مدیر پارک ها و تفریح و سرگرمی در الیزبتهتن, Tenn., که تا به حال جزئی از تیم های لیگ از سال 1937. “به من گفت: کسی به تازگی این احساس می کند مانند آنچه که اتفاق افتاده با نسکار و آن از دست دادن طرفداران.”

نسکار رها آهنگ خود را در, Rockingham, N. C., در سال 2004 در حال حرکت این مسابقات به لس آنجلس و دالاس. آن را در زمان دور یک مسابقه در هر یک از دارلینگتون (S. C.) و آتلانتا با اشاره به حضور کم. طرفداران در جنوب شروع به گله ورزش به نظر می رسید “بیش از حد شرکت های بزرگ است.”

“آن را خراب و آنها را تا آنجا که آنها از آن ساخته شده همه چیز در مورد پول می گوید:” آلن تماس که صاحب هارولد رستوران دو مایل از شمال Wilkesboro آهنگ. “شما نگاه کنید که چگونه خود را جمعیت کاهش یافته است ، من شرط می بندم که مایل به آنها را انجام نداده است.”

در سال 2014 LA-منطقه پیگیری کاهش آن گنجایش از 92,000 به 68,000. Bristol Motor Speedway در تنسی ذکر شده گنجایش 162,000, اما وجود دارد غیر رسمی برآورد جمعیت برای مارس 2019 مسابقه بود 45,000. جمعیت کاهش یافته است و در بسیاری از مکانهای دیگر در سراسر مدار در حالی که بینندگان تلویزیون کاهش یافته است و حامیان مالی رو به کاهش هستند. جام سری نمی خواهد که یک عنوان حامی این سال آینده برای اولین بار در دهه به جای استفاده از چهار “برتر همکاران.”

“وجود دارد یک ادراک است که…نسکار بود رها کردن ریشه های آن و آنها بودند و عصبانی هستند در مورد آن می گوید:” دیو کالدول است که تحت پوشش مسابقه از سال 2000 برای نیویورک تایمز. “تایمر احساس به عنوان اگر آنها می شده است قیمت — لگد به کنار که نسکار نمی مراقبت در مورد آنها.”

برخی از ballparks 42 در شهرستانها که ممکن است از دست دادن لیگ برتر وابسته به تیم کهنه, رختکن, پیر کرسی در grandstands و روشنایی ضعیف است. این grandstands به طور مستقیم در پشت صفحه اصلی در بویس Cox زمینه خانه آپالاچی لیگ بریستول, Pirates اعلام شد “ناامن” یک ماه به 2019 فصل و پاره پاره کردن.

اما حتی بدون MLB را تهدید شهرستانها و اپراتورها از این تیم ها در حال ریختن میلیون ها نفر به ارتقاء امکانات. بوید ورزشی که در عمل جانسون شهرستان کاردینالز این Greeneville قرمز و الیزبتهتن دوقلوها از Appy لیگ صرف بیش از $1 میلیون نفر در بهبود در جانسون سیتی می گوید جرمی Boler معاون رئیس جمهور برای بوید ورزشی. Boler می گوید: شهر خود را صرف $680,000 در چراغ های جدید است. Boler می گوید بوید ورزشی قصد دارد برای یک ویدیو جدید بیاد و گسترش حزب عرشه هر چند آنها را در حال حاضر.

شهر الیزبتهتن ساخته شده $1.6 میلیون state-of-the-art
clubhouse برای آن rookie تیم لیگ — آن را نیز توسط این مدرسه محلی بالا.
Kingsport دنیاست. صرف $95,000 در یک مطالعه امکان سنجی برای $15 میلیون
ballpark را برای آن rookie تیم K-متس. در عین حال در حال حاضر پس از مالیات دهندگان پا تا
MLB می خواهد به ترک.

“این امر می تواند ویرانگر می گوید:” مارک دیویس از Kingsport زمان نجومی بلیط دارنده است که آغاز یک دادخواست در change.org. “بیس بال تیم به ارمغان می آورد جامعه با هم بازیکنان را در کتاب خوانش برای کودکان و نوجوانان و شرکت در چیزهایی که در اطراف جامعه است.”

تا مطمئن شوید که Appy لیگ محدودیت است. جانسون شهرستان کاردینالها به خود جلب کرد به طور متوسط 2,519 طرفداران در سال 2019 بیش از 32 تاریخ و Pulaski یانکی ها به طور متوسط 2,821 که از ء برخی از کلاس A و کلاس AA تیم در بازارهای بزرگتر. اما دیگران مانند بریستول (Va.), Kingsport الیزبتهتن Danville بلوفیلد و پرینستون درو کمتر از 1000 طرفداران به طور متوسط در هر بازی با توجه به Ballpark را هضم کند.

Johnson City Burlington Baseball

هنوز هم اگر آن را به کاهش روابط خود را با تازه کار, وابسته به MLB می توانست این تیم بازی خود را در بهار آموزش خانه در فلوریدا و تگزاس که اغلب با نرده ها بالا و امنیت بین طرفداران و بازیکنان به دلیل بزرگ leaguers قطار وجود دارد قبل از این فصل است. در minor league ballparks, تازه کار بازیکنان امضا برای طرفداران کراوات که اوراق قرضه بچه ها به بازی. “این خواهد شد که یک اثر موج دار شدن در سراسر کشور” Boler می گوید: از پیشنهاد کاهش است. “بیس بال تلاش می کند به درایو چیزهایی که از طریق ریشه های چمن اما که خواهد برود در بسیاری از مکان ها.”

نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز است به دادگاه تجدید نظر به MLB به تجدید نظر در پیشنهاد خود را برای تعمیرات اساسی به افراد زیر سن قانونی که نه تنها شامل آزادسازي در آپالاچی لیگ اما پاک کردن نیویورک-پن لیگ و غرب لیگ. چهار نفر از اعضای کنگره در ماه ژانویه معرفی یک قطعنامه علیه MLB حرکت می کند.

نسکار یادگاری استفاده می شود به خط دیوارهای هارولد را که در تماس با پدر در سال 1965 افتتاح شد. هنگامی که تماس به حال رستوران repainted او در زمان پایین عکس. او هنوز هم نشده قرار داده و آنها را به بالا. “نسکار ain’t نسکار بیشتر می گوید:” یک مشتری دنی ریوز. خواهد بیس بال بیس بال بود در 10 سال بدون آن “مردمی” لیگ برتر ؟ و یا آن را مرده به هزاران نفر از کودکان و نوجوانان?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>