‘Will & Grace’ پیچد خوب: که بازگشت برای سری آخر?

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از دوشنبه, مارس 23 آخر Will & Grace.

پایان یک دوران است. خواهد شد (Eric McCormack) فضل (Debra Messing) جک (Sean Hayes) و کارن (Megan Mullally) خداحافظی در سری آخر اما نه قبل از یکی از آخرین ماجراجویی.

در آخر لطف تجربه کار نادرست و جک در نهایت شانس خود را در رویای مادام العمر خود را: یک نقش در برادوی است. اما او به سختی می تواند ایستادن در مرحله بعد که کارن به ارمغان آورد این گروه از طریق قبل از.

پس از گرفتن یک تماس از استن او و باند رفت به بالای مجسمه آزادی برای دیدن استن و یا توافق را به عقب بر گردیم با او و یا او را قطع از زندگی خود را به طور نامحدود. که تصمیم گیری ساخته شده بود در تاکسی سوار شدن وجود دارد از استن دختر لورن (Minnie Driver) آمد و به او یادآوری گام به مادر چقدر او را همیشه دوست داشتم استن.

Will and Grace Finale Matt Bomer Eric McCormack
Matt Bomer به عنوان McCoy Whitman, Eric McCormack به عنوان ترومن در را و فضل است. کریس claudia flores/NBC

اگر چه استن بسیار دیر به جلسه — کارن حتی از دست رفته جک بزرگ اولین — هنگامی که او بازگشت او سوار هلی کوپتر خود را و توافق به پشت هم.

در همین حال خواهد بود و همچنین در مواجهه با کسی که از گذشته خود را پس از یادگیری از طریق تلویزیون در کابین که McCoy (Matt Bomer) بود در شهر. او حاضر به تماس او اما واضح است که آنها به معنای دیدن هر یک از دیگر به عنوان او به طور اتفاقی در جک اولین برادوی بیش از حد.

خواهد شد نمی خواهم به بخشش او را خواستار نیست اما زمانی که McCoy نشان داد تا در آپارتمان او نمی تواند دقیقا می گویند هیچ. “گی پسر می شود به شاهزاده جذاب بیش از حد” McCoy در به او می گوید.

Will and Grace Finale Debra Messing Sean Hayes Megan Mullally Eric McCormack
Debra Messing به عنوان فضل آدلر, Sean Hayes به عنوان جک مک فارلند, Megan Mullally به عنوان Karen Walker, Eric McCormack به عنوان ترومن در را و فضل است. کریس claudia flores/NBC

در لحظات پایانی این قسمت خواهد شد و فضل به هر یک از دیگر “شاید ما شده است و فضل به اندازه کافی بلند” و جک و کارن با کف دست زدن یکدیگر در سراسر چهره چند بار. پس از این آپارتمان به طور کامل بسته بندی شده, فضل می رود به کار و باند سر به بیمارستان خداحافظی به آپارتمان آنها به نام خانه از سری ” اولین بار در سال 1998 است.

اگر چه سری اول به پایان رسید و در سال 2006 این زمان در اطراف, به پایان می چسبد.

“اولین بار این احساس ما انجام شد و این چیزی است که ما نقل قول را تمام کردن انجام قرار شد که برای ارسال آنها هر دو به نقل قول را تمام کردن روابط سالم و به بچه ها در این خانواده معمولی ترکیب. اما آن را به عنوان صادقانه به کسی که شخصیت بودند” cocreator حداکثر Mutchnick گفت: تنوع. “ما هرگز به آینده را دوباره و دوباره. ما را زودتر این را نشان می دهد تلویزیون و یا یک فریم از آن را دوباره. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. که حرف آخر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im