خواهد جورج فلوید مرگ نیروی تغییر رادیکال پلیس نیاز دارد ؟

چرا شما باید مراقبت از

آن زمان لرزه ای — اغلب وحشیانه حوادث — به صورت عمده و دموکراسی به منظور ارتقاء پلیس پاسخگویی در گذشته است. می تواند مینیاپولیس قتل جورج فلوید بود که باعث امریکا نیاز دارد ؟

  • از دیکتاتوری به تصاحب وحشیانه, مرگ و میر, از آن گرفته زمین لرزه را در مورد پلیس اصلاحات در عمده دموکراسی.
  • مینیاپولیس حادثه می تواند جرقه موج بعدی تغییرات پلیس آمریکا به وضوح نیاز دارد.

با یک دست در هفت تیر, شهر نیویورک افسر پلیس فرانک Serpico زدم در طبقه سوم درب. در طرف دیگر بودند فروشندگان مواد مخدر. Serpico تا به حال سه نفر از همکاران انتظار خارج از ساختمان آپارتمان, اما زمانی که او گریه می کند برای کمک به پس از ضربه بودن هیچ یک از دیگر افسران آمد برای نجات خود است.

هفته بعد Serpico را در معرض دیرینه فساد در کشور بزرگترین اداره پلیس در سال 1970. آن را مجبور تعمیرات اساسی که پس از آن کمیسیون تحقیق گفته اند که منجر به کاهش سیستماتیک پیوند قبلا عادی در NYPD. در حال حاضر نیمی از یک قرن بعد از قتل جورج فلوید توسط یک پلیس در مینیاپولیس است جرقه تازه تقاضا برای دراماتیک پلیس اصلاحات برای پایان دادن به فرهنگ معافیت از مجازات را احاطه کرده است که تبعیض نژادی توسط مقامات اجرای قانون.

این یک سوال از نگرشی را تغییر دهید.

پراکاش سینگ سابق پلیس بالا از اوتار پرادش, هند بزرگترین دولت

بین سال های 2013 و 2019 پلیس در آمریکا کشته 7,666 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نقشه برداری, پلیس, خشونت, داده, ردیابی و وکالت ، به طور کلی آمریکایی های سیاه و سفید دو و نیم بار به احتمال زیاد به عنوان همتایان سفید به مرگ در دست پلیس با وجود تشکیل تنها 13 درصد از جمعیت است. در مینه سوتا پلیس چهار برابر مردها به کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار. و در سراسر کشور تنها 1 درصد از پلیس درگیر در قتل بین 2013 و 2019 متهم شده اند.

منبع: نقشه برداری, خشونت پلیس

در عین حال گاهی اوقات آن را طول می کشد یک انفجار خشم عمومی به آتش تغییر کارشناسان می گویند حتی در قوی دموکراسی به طور غریزی و مقاوم در برابر تغییرات سیستماتیک.

“این یک سوال از نگرشی تغییر می گوید:” پراکاش سینگ سابق رئیس پلیس اوتار پرادش, هند بزرگترین ایالت هند را با صدای پیشرو در پلیس اصلاحات. “پلیس در کشورهای مختلف مشکل ساز میراث است. در ایالات متحده این تبعیض نژادی. در هند آن را یک مشکل چگونه برخورد پلیس با مردم فقیر.”

پس از استقلال هند اولین تکان خوردن به شیوه های پلیس آمد و در سال 1975 زمانی که نخست وزیر ایندیرا گاندی تحمیل ملی اضطراری, تعلیق آزادی های مدنی. او سپس با استفاده از پلیس برای دستگیری رقبای سیاسی و معترضین یکهو. در سال 1977 هنگامی که او را سرنگون در انتخابات پس از پایان اضطراری دولت جدید در نهاد پولیس ملی کمیسیون است که توصیه می شود یک سری از تغییرات با هدف کاهش دخالت سیاستمداران در عملکرد اجرای قانون — هر چند آنها اجرا شده است.

سپس در سال 1980 پلیس در هند در ایالت بیهار کور 31 زندانیان با ریختن اسید در چشمان خود را تکان دهنده ملت است. هند دیوان عالی کشور برای اولین بار دستور پرداخت غرامت به قربانیان بر اساس که خود حقوق بشر را نقض کرده است.

در انگلیس در قتل نوجوان سیاه پوست استفان لارنس در سال 1993 در نهایت منجر به قانون اساسی مستقل از پلیس شکایت کمیسیون در سال 2004. تا آن زمان همه شکایت علیه پلیس مورد بررسی قرار گرفت توسط ادارات داخلی.

Family Members Of Victims Killed By Police Urge Cuomo To Keep Commitment On Special Prosecutor

و آن را در زمان قتل مایکل براون و اریک گارنر در سال 2014 برای رئیس جمهور باراک اوباما برای تنظیم نیروی کار در قرن 21 پلیس که به معرفی یک سری از توصیه — از ضمنی و تعصب آموزش به تغییرات در استفاده از زور و سیاست برای کاهش احتمال افغانستان.

اما عمده ترین پلیس اصلاحات شده اند و در نتیجه دادگاه حکم. آن زمان نقطه عطفی تصمیم دیوان عالی کشور در سال 1966 به موسسه آنچه که در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان حقوق میراندا. در هند بیش از حد آن بود که دیوان عالی کشور در سال 2006 است که — بر اساس یک درخواست ثبت شده توسط Singh — در نهایت در محل قرار داده و اصلاحات طراحی شده برای محافظت از افسران پلیس از دخالت های سیاسی است. حتی پس از آن سینگ می گوید متحده نیست اجرای آنها را اضافه کرد که او با گذشته 14 سال به دنبال یک جلسه از دادگاه عالی برای تنظیم یک مکانیزم برای اجرای حکم خود — تا کنون بیهوده است.

در همین حال بسیاری از فعالان استدلال می کنند که پلیس اصلاحات کافی نیست. مینیاپولیس, پلیس, بعد از همه, تا به حال به ثبت ضمنی و تعصب آموزش نیروی خود را — اما از آن نجات نمی فلوید زندگی. مینیاپولیس فعال گروه هایی مانند اصلاح بلوک MPD150 و سند چشم انداز جمعی هستند و به جای استدلال برای پلیس defunding و خواستار آن است که این منابع مجددا اخذ شود به “جامعه-رهبری بهداشت و ایمنی استراتژی.”

در انتخابات سال که مشخص نیست که راه باد را منفجر. در این میان ممکن است تا به فردی افسران به عمل با توجه به وجدان خود. وقتی Al Pacino, که بازی شخصیت سرب در سال 1973 فیلم Serpicoخواسته های واقعی زندگی cop چرا او گرفته بودم خطر باد سوت خود همکاران افسر فکر برای یک ثانیه قبل از پاسخ دادن. “خوب, Al, من نمی دانم. من حدس می زنم من می خواهم که به می گویند این امر می تواند به دلیل … اگر من نیست که من بود وقتی که من گوش دادن به یک قطعه موسیقی است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>