اندروز یانگ وزیر اول فناوری خواهد بود؟

چرا بايد اهميت بدي

چون اصلا ً در مورد پول نبودن چيز خنده داري وجود نداره

پس از یک انتخابات ریاست جمهوری که در این ایده kooky از درآمد پایه جهانی به جریان اصلی را فشار دادن، اندرو یانگ به خوبی می تواند باد در کاخ سفید … براي جو بايدن کار ميکنه

«این احتمال وجود دارد که من در دولت بایدن کار بگیرم»، کارآفرین به اوزی می گوید که یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کارلوس واتسون در آخرین قسمت برنامه کارلوس واتسون شو است. “جو و من در واقع در مورد موقعیت جدیدی صحبت می کنیم که هنوز وجود ندارد، اما باید، در اطراف تکنولوژی و نوآوری. اما اون صحبت ها خيلي عمومي بودن پس، تي بي دي، ولي داريم حرف ميزنيم”

این مسائل سرسخت با توجه به اینکه یانگ هرگز از پدر و مادرش، هر دو مهاجر از تایوان، که او باید برای بالاترین دفتر در این سرزمین هدف شنیده است. در عوض، او نشکند، آنها می گویند: “شما وحشتناک! اتاقت رو تميز کن!

کشف یانگ از دلیلی برای اجرا — چگونه به هم ريخته اقتصاد ایالات متحده تبدیل شده بود — به خوبی مستند شده است. بنابراین، این تقریبا به عنوان تعجب آور نیست به عنوان این واقعیت است که افرادی که پیام با آنها را به طور عمیق – به اصطلاح یانگ گانگ، پر از شاش، سرکه و شیدای درست در مورد زمین های بازی و چگونه ناهمسو هستند – هنوز هم در اطراف.

واقعا هیچ راهی برای حل این مشکل وجود ندارد که شامل بازنویسی قوانین اقتصاد ما نیست.

اندرو يانگ

این یا به این دلیل است که زمین های بازی هنوز هم انجام نمی زیادی برای متوسط آمریکایی و یا به دلیل hothouse 2020 bothفصل سیاسی، مجادب با نژاد، همه گیر و مسائل اقتصادی، اجازه نمی دهد آنها استراحت (یا هر دو). هنوز اين اطرافن منتظر نبودن در اطراف، که تا حدودی منطقی خواهد بود از زمانی که یانگ خود را ترک عجله از مبارزات انتخاباتی بازگشت در ماه فوریه. اما آنها نامزد — به شدت درگیر.

یانگ می گوید: «ما اعضای یگان یانگ را داریم که در مبارزات من فعالان و داوطلبان بسیار جذابی بودند، که اکنون برای کنگره می دوند» و بعد از اينکه تعظيم کردم، رفتم از حاميان تشکر کنم… و مردم به معنای واقعی کلمه گریه می کنند.”

که معموله اما چیزی که کمتر معمول است این است که انرژی به کجا رفت — نه آنقدر به مبارزات دیگر ، و یا بازگشت به بخش خصوصی ، اما به آنچه یانگ را به مسابقه در درجه اول کشیده : اقتصاد. این است که می گویند کسانی که گانگرز یانگ در حال حاضر برای کنگره در حال اجرا نیست تا چادر خود direct را تاشو نیست ، اما به جای آن به رهبری برای سازمان به جلو بشریت یانگ ، تشکیل شده برای هدف صریح از کمک های اقتصادی مستقیم به آمریکایی ها.

نه دریبل و دربه بلکه بیش از 6.5 میلیون دلار، در میان همه گیر. این در بالای حمایت از نامزدهای محلی که مسافران همکار در مسئله امضای یانگ هستند: درآمد پایه جهانی. و گانگرز یانگ که با همه موارد بالا درگیر نیست در اعضای فعلی کنگره کج به اتخاذ کمک های نقدی اضطراری، که، اگر شما بیکار، بسیار بیشتر از ضروری است.

یانگ می گوید: «واقعاً هیچ راهی برای رفع این موضوع وجود ندارد که شامل بازنویسی قوانین اقتصاد ما نباشد» از بالا به پايين یا پایین به بالا بسته به دیدگاه شما.” تماس با اسلحه برای باند از یانگ در حال از دست دادن اگر تا کنون وجود دارد یکی — ریاست جمهوری یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im