چرا شما کاملا آمادگی برای عادی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که زندگی به ما می دانستیم که آن را برای همیشه لطفا برای تغییر.

به یاد داشته باشید خوب ol’ روز هنگامی که عقل متعارف گفت: coronavirus خواهد از دست دادن قدرت با رسیدن درجه حرارت بالا ؟ افسوس هفته های اخیر دیده می شود این ویروس سر و صدا به عقب با انتقام در سراسر بسیاری از ایالات — متحده و بسیاری از نقاط جهان. به عنوان دانشمندان مسابقه برای درمان و کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن درک ما از این تهدید جهانی همچنان به تغییر روز به روز. چیزی که ما نمی دانیم این خبر را به تغییر زندگی ما به طور دائم.

امروز یکشنبه مجله غواصی به دولت از ویروس ها و تلاش ها برای مبارزه با آن و همچنین تغییرات آن را به شکل دراورده شده و مردم در شهرت. ما همچنین نگاهی به آینده بیماری های همه گیر: که در آن آنها می آیند و چگونه می تواند به ما در جلوگیری از این فاجعه ؟ خواندن برای پیدا کردن.

ما چه می دانیم ؟

 1. توسط اعداد. امریکا تصویب ترسناک یک نقطه عطف در این هفته: 3 میلیون نفر از COVID-19. مرگ و میر را در صدر 134,000 ترین در جهان هر چند بریتانیا هنوز منجر عمده سازمان ملل در اکثر مرگ و میر سرانه. ایالات متحده را نگه می دارد تنظیم روزانه پرونده با خوشه ترین تلفظ در جنوب و غرب و مرگ و میر شروع به افزایش پس از مختصری آرامش. در جای دیگر, آمریکای جنوبی در حال تبدیل شدن به یک جهانی نقطه داغ به ویژه در برزیل. بولیوی رئیس جمهور موقت جانین Áñez و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.
 2. کوچک اما توانا. به عنوان ویروس موج در ایالات متحده وجود دارد 12 متحده بسیاری در غرب که در آن موارد در حال کاهش است. رئیس ویروس مخاصم در حال حاضر ؟ رود آیلند که در آن coronavirus موارد کاهش یافته است بیش از 85 درصد در شش هفته گذشته ترین در کشور است. چه خبر است ؟ این شروع می شود با یک مهاجم فرماندار. جزئیات بیشتر در OZY.
 3. گرفتن من اگر شما می توانید. مطالعات نشان می دهد که نوع خون شما می تواند تاثیر بر اینکه آیا شما گرفتن ویروس و چقدر بد می شود. نوع یک می تواند بدتر; نوع O بهتر است. اما به نظر می رسد که همه از ما هستند بیشتر در معرض خطر در این نیست-تماس با-این-یک-دوم-موج: جهش این ویروس ساخته شده است آن را 10 برابر بیشتر عفونی از فشار اصلی ناشی از ووهان, چین با توجه به یک مطالعه آزمايشگاهی. حداقل آخرین تحقیقات نشان می دهد که شما احتمالا نمی تواند آن را گرفتن دو بار برای حداقل چند ماه — اما در دراز مدت نتایج یک راز باقی می ماند با توجه به این که این یک رمان است.virus.
 4. در درمان است. این هفته Gilead Sciences اعلام کرد یک محاکمه جدید برای ابولا مواد مخدر remdesivir برای استفاده در ينهلرس برای مبارزه با کروناویروس — یک گام مهم برای استفاده از خانه. تا کنون remdesivir نشان داده شده است برای کمک به کاهش, بیمارستان باقی می ماند اما نه به کاهش مرگ و میر. دولت ایالات متحده در پاسخ به خرید تا 90 درصد از جهان را تامین دارو برای سه ماه آینده. اما به راستی مبارزه با ویروس ما به احتمال زیاد نیاز به یک کوکتل از درمان با HIV. پزشکان با داشتن برخی از موفقیت در درمان COVID-19 با پلاسما از بیمارانی که بهبود از بیماری و آکسفورد محققان صعودی مشترک به استروئید به نام دگزامتازون.
 5. علوم سیاسی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همواره به عنوان ویروس — به آشکار خود را در انتخابات خطر — و حتی پوشیدن ماسک و سیاسی تبدیل شده است. اما در روز شنبه تهمت عکس پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در یک سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی نشانه آن است که او در نهایت متوجه می شود به نفع توده پوشش به هر دو سلامت عمومی و خود گشتند.
gettyimages-1203053736-1

واکسن نژاد

 1. تمام عمدی عجله. بی سابقه مسابقه است به اعتبار و انبوه تولید واکسن برای ویروس با جان میلیون ها نفر و میلیاردها دلار در معرض خطر برای جهان داروسازان. اوایل رهبران عبارتند از: AstraZeneca را با همکاری دانشگاه آکسفورد و همچنین به عنوان شرکت های چینی Sinopharm و Sinovac — همه از آن منتقل شده به مقیاس بزرگ آزمایش های انسانی. اما یک فناوری آزمایشی به نام mRNA می تواند سریعتر حرکت کند. بیشتر بخوانید درباره یک واکسن دانشمند در OZY.
 2. عملیات با سرعت پیچ و تاب. دولت آمریکا به طور آهسته از میلیاردها دلار به شرکت های دارویی به تولید انبوه واکسن — حتی قبل از آنها ثابت شده است به کار می کنند. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام $1.6 میلیارد مقابله با Novavax با هدف تولید 100 میلیون دوز تا پایان سال. Johnson & Johnson مدرن و AstraZeneca نیز بدست دولت پول نقد. به عنوان خوانده شده چگونه بزرگ داروسازی شهرت در خط در OZY.
 3. اکتبر سورپرایز. Pfizer و مدیر عامل شرکت می گوید او انتظار تایید FDA به عنوان به زودی به عنوان در ماه اکتبر پس از آن واکسن (در همکاری با آلمان BioNTech و چین Fosun داروسازی) aced در مقیاس کوچک آزمایش های انسانی. AstraZeneca/آکسفورد نیز می تواند در ماه اکتبر — حداقل برای بخش خاصی از جمعیت است. که خطوط کاملا با انگیزه های سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که دارم قادر به مشتری جلب کردن موفقیت آمیز واکسن قبل از روز انتخابات.
 4. واکسن حقوق صاحبان سهام. اما حتی اگر یک واکسن تایید شده است, آن را مانند هر کس می تواند اجرا کردن به Walgreens و گرفتن یک شات. بنابراین در حالی که تولید رمپ های که اول می رود ؟ مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در اولویت برنامه شروع می شود که با پزشکی و امنیت ملی کارگران و بحث برانگیز — به نفع سیاه و لاتین آمریکایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران. خوانده شده در مورد سیاه, زنان بار اضافی بر OZY.
 5. چین برای اولین بار. وجود دارد یک واکسن است که در حال حاضر تایید شده برای استفاده محدود — اما فقط برای چین نظامی. CanSino و افراد ارتش آزادی بخش طراحی و توسعه یک واکسن با استفاده از یک آدنو و چین سریع دنبال تصویب به عنوان یک استفاده خاص برای ارتش. هیچ کس خواهد گفت که آیا واکسن مورد نیاز است و یا صرفا داوطلبانه برای چین سربازان. آن را نیز تایید شده برای آزمایش های انسانی در کانادا.
 6. آنچه در آن احساس می کند مانند. “ما همه تشنه امید. من آن را دریافت کنید. اما این سحر و جادو است. این علم که بدان معنی است که پروتکلها و مراحل و اطلاعات جمع آوری. وجود دارد اتاق را برای آزمون و خطا است. که بخشی از آنچه آنها در حال یادگیری از من است.” ایان Haydon یکی از اولین انسان برای دریافت مدرن واکسن مشترک با واشنگتن پست یو پی اس و فراز زندگی است که با یک کارآزمایی بالینی است.
HOW_THE_WORLD

چگونه جهان را تغییر داده است

 1. I Believe I Can Fly. جهان توریستی به آرامی شروع به بازگشایی — یک جدول زمانی دستی در اینجا — اما United Airlines’ اعلام هفته گذشته از 36,000 کارکنان گذاشته شده توسط اکتبر زشت یادآوری است که سفر نیست تندرست در هر نقطه نزدیک به جایی که در آن بود. چه بعدی ؟ آمریکایی ها نخواهد بود فوق العاده خوش آمدید در خارج از کشور در حالی که برای (اروپا در حال حاضر اعلام ممنوعیت سفر) و خطوط هوایی به رقابت بپردازند نه امکانات اما چگونه به خوبی آنها را ضد عفونی کنید. جزئیات بیشتر در OZY.
 2. خدمات لب. رژ لب رسیده است. چرا ؟ چرا که ما در عصری زندگی میکنیم که در آن با پوشیدن یک ماسک برای dummies, و رژ لب و ماسک صورت فقط مخلوط نمی شود. در واقع اخیر مک کینزی گزارش یافت که فروش از آرایش لب کاهش 15 درصد در ایالات متحده در بهار امسال نسبت به سال گذشته است. جزئیات بیشتر در OZY.
 3. Geo-مسدود کنسرت. نه تنها ما کار از راه دور اما — حداقل مسئول در میان ما — در حال مهمانی از راه دور بیش از حد. محروم از نوشتن طرفداران ازدحام mosh چاله هنرمندان خلاق شدن. لندن-بر اساس خواننده عامیانه لورا Marling در حال حاضر به فروش می رسد از راه دور دو کنسرت هدفمند به برخی از مکان های خصوصی, لینک های ویدئویی. جزئیات بیشتر در OZY.
 4. انعطاف پذیری شغل. بسیاری از ما تبدیل شدن به بهتر آشنا با زوم شل و دیگر کار از خانه ابزار در ماه های اخیر اما کار انقلاب پس از همه گیر خواهد بود به همان اندازه در مورد زمانی که به عنوان که. حذف کارگران از ریتم دفتر زندگی طرح میتوانست به ساعت کار به عنوان به خوبی و فرفره کار چرخش و تورهای وظیفه آسان تر از راه دور. یکی دیگر نتیجه: بسیاری از دستمزد پایین کارگران خدمات در حال ظهور جدید را با نام مورد “ضروری” و آگاهی از قدرت خود را.
INDONESIA-CHINA-HEALTH-VIRUS-ANIMAL

بعدی بیماری های همه گیر

 1. ویروس شکارچیان. حتی به عنوان جهان چنگ زدن با یک coronavirus بحران است که هنوز به اوج خود رسید محققان دولتها و سازمان جهانی مانند سازمان بهداشت جهانی در تکاپوی آماده شدن برای آینده همه گیر. اما این یک چالش دلهره آور — حدود 1.6 میلیون ویروس های ناشناخته در خفا انجام دادن در حیوانات است که ممکن است انسان را آلوده سازد. و جهانی در حال رشد بی اعتمادی علمی کارشناسان و دولت را افزایش می دهد خطرات ناشی از یک عامل بیماری زا است که ممکن است در غیر این صورت متوقف شده است تبدیل به آینده جهانی قاتل. جزئیات بیشتر در OZY.
 2. مزمن Bubonic. مقامات محلی در چین مغولستان داخلی منطقه در آماده باش هستند و پس از تایید یک مورد از طاعون. بله که طاعون که زده 14 قرن اروپا و کشتن حدود 50 میلیون نفر است. موشها مقصر اصلی اما این مورد شده است پیش بینی کرد به خوردن marmot گوشت. خبر خوب: طاعون قابل درمان است در اکثر موارد.
 3. در باغ وحش. توجه به یک الگوی هنوز ؟ بیماری های زئونوز است که پرش از حیوانات به انسان هستند برخی از بزرگترین تهدیدات مواجه هستیم. جدید سازمان ملل متحد گزارش رزین برخی از راه حل های مانند تقویت نظارت بر سیستم غذایی و بهبود بهداشت حیوانات. بنابراین باید این سیاره go vegan? این ممکن است کمک کند اما نمی خواهد از بین بردن تمام انسان-حیوان تعامل است که می تواند به گسترش این ویروس ها.
 4. Bioweapons در دست بدهند ؟ در حالی که با انگیزه های سیاسی حدس و گمان است که coronavirus آمده از آزمایشگاه حادثه در ووهان (یا ایالات متحده آمریکا, بسته, مدعی) است به احتمال زیاد درست نیست فرار bioweapons به آرامی گرفته شده است. نزدیک به 100 نفر کشته شدند پس از یک سال 1979 anthrax نشت از اتحاد جماهیر شوروی آزمایشگاه. یک ارتش ایالات متحده آزمایشگاه در مریلند که مطالعات جهان خطرناک ترین پاتوژن شد نیمه تعطیل بیش از نگرانی های ایمنی در سال گذشته قبل از بازگشایی این بهار. با گروه های تروریستی و کشورهای مانند کره شمالی به دنبال bioweapons وجود دارد مقدار زیادی از انسانی ممکن است مجرمان برای آینده همه گیر.
student with face mask in the library

گرفتن درس

 1. Clusterfudge. شاید بزرگترین سوال برای والدین دانش آموزان و اقتصاد: زمانی که می تواند بچه ها رفتن به مدرسه ؟ پاسخ: \_(ツ)_/. CDC قرار داده است از دستورالعمل ها برای ایالات متحده مدارس را در نظر بگیرید مانند فاصله میز 6 فوت از هم جدا و داشتن دانش آموزان خوردن سر میز به جای در یک کافه تریا. (آکادمی اطفال آمریکا همچنین دارای یک راهنمای.) مغلوب ساختن پیشی جستن است که مصرف مولد مرحله از به tweeting در همه کلاه در مورد این تهدید به قطع بودجه فدرال از مناطق که نمی بازگشایی شده است.
 2. مدرسه در. فلوریدا و تگزاس در حال برنامه ریزی برای باز کردن به صورت عادی — حتی به عنوان ویروس موارد سنبله — در حالی که این کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک می گوید این تنها بخشی از بازگشایی. دولت و منطقه برنامه ریزی برای بازگشایی باقی می ماند به طور مداوم در حال تغییر آمیخته است.
 3. درس از خارج از کشور. دانمارک و فنلاند اولین کسانی بودند که به بازگشایی مدارس خود با هر دو کشور توقف تدریجی در شروع با جوانترین کودکان. دانمارک موظف فاصله های اضافی و شستن دست و تشویق بیشتر کلاس ها برگزار می شود خارج. ووهان رفت و برگشت به مدرسه با توده تست و متوسط چک. و استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز است که با شروع از یک روز در هفته در فرد آموزش. خبر خوب است ؟ مدرسه در خارج از کشور reopenings اند و نه تمایل به ارتباط با شیوع هر چند وجود دارد فوق العاده-پخش رویداد در اسرائیل دبیرستان.
 4. آموزش عالی. آمریکا دانشگاه در حال پیدا کردن خود را به طور مداوم تغییر نیز هست. بسیاری از مدارس آورده ورزشکاران به قطار برای بازگشت از ورزش (اغلب انتقادی گاو) اما نتیجه این شد خوشه coronavirus موارد است. قصه های فراوان از مهمانی collegians با کمی علاقه اجتماعی فاصله زندگی مخاطره آمیز برای اعضای هیات علمی و کارکنان. شماری از مدارس که در حال نگه داشتن دانش آموزان به دور هستند تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می خواهد به ضربه دانشجویان بین المللی در خارج از کشور اگر آنها قادر به گرفتن کلاس های حضوری. آموزش از راه دور نیز افزایش خاردار سوال که آیا دانش آموزان باید به حفظ پرداخت کامل شهریه. هاروارد, برای مثال افزایش شهریه در حدود 2000 $در پاییز امسال به بیش از $49,000 — و نه از جمله اتاق و هیئت مدیره.
THE_NEW_PLAYERS

جدید بازیکنان

 1. بی زمین و کارگران جنبش است. یک گروه مارکسیستی کشاورزان است که چمباتمه بر روی زمین دولتی پس از سال 1980 تبدیل به یک بیماری همه گیر-نیروی مبارز در برزیل. در حالی که رئیس جمهور Jair Bolsonaro است سعی در تطهیر این ویروس و موسسه نیمی از اقدامات برای بهبود اقتصادی این گروه فعال را داده بیش از 1500 تن از مواد غذایی و 60,000 جعبه ناهار به خانواده های بی خانمان. همچنین توزیع تجهیزات پزشکی و آموزش بهداشت مواد به کسانی که نیاز دارند. جزئیات بیشتر در OZY.
 2. KK Shailaja. وزیر بهداشت از ایالت کرالا هند است که دیده می شود تنها تعداد انگشت شماری از مرگ و میر در میان آن 35 میلیون نفر تبدیل به یک ستاره جهانی و اخیرا افتخار توسط سازمان ملل متحد. اما شاد سابق یک معلم است نه از جنگل هنوز: او برقرار جدید سه گانه مستند روز جمعه پس از یک “سوپر پخش” رویداد در شهر ساحلی تریواندروم.
 3. اریک یوان. مدیر عامل شرکت ویدئو کنفرانس شرکت زوم خود را دیده است ثروت شخصی جهش نزدیک به 12 میلیارد دلار در طول همه گیر همراه با سن خوزه قیمت سهام شرکت را به عنوان “زوم” می شود یک فعل تقریبا در رقابت با گوگل و یا صدای جیر جیر. اما بیشتر پول یوان می آید در سراسر بیشتر مشکلات او برخورد: زوم آمده است تحت بررسی برای امنیت ساقط و برای لغو حساب از فعالان که میزبانی یک تماس در مورد 1989 قتل عام میدان تیان آن من یک تابو موضوع در چین است.
 4. میشل vanDellen. دانشگاه گرجستان روانشناس کمک به هماهنگ کردن بزرگترین اپیدمی رفتاری مطالعه با برخی از 60,000 شرکت کنندگان در سراسر 100 کشور جهان است. یکی زود پیدا کردن: دغدغه اقتصادی به جای سلامتی آنهایی که بیشتر به طور مستقیم در ارتباط با مردم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی — به این معنی که تاکید مالی ترس می تواند تشویق بیشتر مسئول بهداشت عمومی رفتار است. جزئیات بیشتر در OZY.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im