به همین دلیل ما در حال انتشار تصویری از ساعت قبل از فیلیپ گارسیا درگذشت

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

امروز ما در حال انتشار یک داستان و تصویری در مورد فیلیپ گارسیا 51-سال-پیر مردی که در حضانت کلانتر در جنوب کالیفرنیا. ما متصل توجه به تصویری هشدار دهنده است که بیننده ممکن است پیدا کردن مطالب نگران کننده است. ما و ما می خواهیم به طور شفاف در مورد اینکه چرا ما را انتخاب کرده اند برای به اشتراک گذاشتن این مواد با مردم در این زمان.

گارسیا در نظر گرفته شد به لری اسمیت Correctional Facility, بزرگترین رودخانه شهرستان را پنج زندان در صبح روز 22 مارس سال 2017, بعد از همسایگان گزارش داد که او جیغ فحاشی و مسابقه در اطراف حیاط خلوت خود را. او 87 ساله هم اتاقی پلیس گفت که او تا به حال شده است توسط حمله گارسیا که هم اتاقی گفته شده بود تا در تمام طول شب “درهم و برهم, ساخت ندارد.” گزارش پلیس گفت گارسیا banging سر خود را در برابر پلکسی گلاس مانع در ماشین گشت که او را به زندان. نمایندگان قادر به کامل مصرف و هل را در “جدی همراه” که در آن او نشان داد که نشانه های روشن او در یک بحران روانی.

کمتر از دو روز بعد گارسیا مرده بود.

با استفاده از کالیفرنیا سوابق قانون ما به دست آمده از 17 ساعت از نظارت و دستی فیلم مستند برخی از 44 ساعت گارسیا برگزار شد در بازداشت است. این ویدئو نقش کلیدی در بررسی گارسیا مرگ بود که حکم قتل توسط پزشکی قانونی. این ویدئوها ایجاد که کلانتر نمایندگان جعل زندان سیاهههای مربوط و گزارش در مورد میزان نیروی مورد استفاده قرار گیرد برای به زانو در آوردن گارسیا. آنها نشان می دهد او آشفته دولت او به عنوان گونه های ساعت بعد از ساعت خود را به صورت رایگان از محدودیت.

گارسیا پس از اینکه تشخیص داده rhabdomyolysis یک اختلال ناشی از بیش از حد که در آن سموم منتشر شده توسط استفاده بیش از حد از عضلات منجر به نارسایی کلیه. خانواده شکایت رودخانه کشور به صورت غیر عمدی و مورد حل و فصل شد قبل از محاکمه با پرداخت $975,000. بخش بستری بدون خطا و به عنوان بخشی از معامله اصرار خانواده امضای توافقنامه nondisclosure یا NDA ممنوع است که آنها را از بحث در این مورد با مطبوعات است.

تا آنجا که ما می تواند تعیین کند هیچ کس با کلانتر منظم بود برای نقش خود را در گارسیا از مرگ. و نه هر گونه روش ها را تغییر داد.

زمانی که ProPublica روزنامه نگار Thalia بیتی آموخته از این مورد در سال 2019 به نظر می رسید آشکار داستان برای ما به نگاهی نزدیک تر به عنوان بخشی از تلاش های مداوم ما برای برگزاری اجرای قانون مسئول سوء. بیتی پیوسته Ryan Gabrielson یک ProPublica خبرنگار با تجربه عمیق پوشش کالیفرنیا اجرای قانون است.

با نزدیک شدن ما خانواده خود را از طریق وکیل رابرت تروجیلو و پرسید: اگر هر یک از گارسیا بستگان خواهد بود مایل به صحبت با ما در مورد جنبه های زندگی خود را تحت پوشش NDA. Trujillo که ثبت چهار دعاوی مدنی علیه ریورساید شهرستان به صورت غیر قانونی مرگ یا صدمات جدی از زندانیان گفت: خانواده آیا می خواهید به شرکت در داستان است. ما با نزدیک شدن چندین اعضای خانواده به طور مستقیم به توضیح دهد که چرا چنین داستانی ممکن است مفید باشد در آینده جلوگیری بدرفتاری از زندان شهرستان زندانیان. آنها با احترام اما بصورتی پایدار و محکم کاهش یافته است به صحبت کردن با ما.

ما تصمیم به فشار جلوتر با ما گزارش کنند. ما احساس کردیم در آن مرحله و احساس حتی بیشتر به شدت در حال حاضر با شواهد ما مونتاژ که عموم علاقه زیادی به دانستن آنچه اتفاق افتاده است به گارسیا در حالی که او در دست اجرای قانون است.

یک سوال کلیدی بسیار مورد بحث در Marketplace شد چقدر از شواهد تصویری به اشتراک گذاشتن با خوانندگان. در طول دهه گذشته شاهد عینی فیلم فیلم برداری با تلفن های همراه ساخته است ممکن است از یک کل شکل جدیدی از روزنامه نگاری است که در آن کل تحقیقی داستان می توان گفت از طریق ویدئو. تصاویر در این داستان می توان چربی احشایی و خاطره انگیز. در سال گذشته نیویورک تایمز منتشر شده قابل توجه فیلم است که نشان داد خلبانان روسی به عمد بمباران بیمارستان در سوریه است. هفته گذشته واشنگتن پست با استفاده از اخبار فیلم و ویدئو به ضرب گلوله توسط معترضان به سند نیروی بیش از حد استفاده می شود در پاکسازی یک مسیر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در درب خانه از سنت جان کلیسا.

فیلم از پلیس استفاده بیش از حد زور علیه آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حد زیادی دستگیر شده اند توسط تماشاگران با تلفن همراه فیلمبرداری در فضاهای عمومی و ارسال بر روی رسانه های اجتماعی. ملی و بیداد بیش از مرگ جورج فلوید مشتعل شد با این فیلم ها که نشان داد مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. اریک گارنر آخرین کلمات — “من نمی توانم نفس بکشم” — ثبت شد توسط یک تلفن همراه.

زندان ها و زندان ها بسیار متفاوت گزاره. زندانیان محروم از داشتن تلفن همراه و به سختی هر غیرنظامیان مجاز در داخل. بیشتر امکانات دوربین های مدار بسته. انتشار آن فیلم است کنترل توسط مقامات دولتی که اغلب به از دست دادن اگر این فیلم نشان می دهد سوء. در این مورد این دوربین گرفته شده نه تنها استفاده از زور و همچنین تاخیر در ارائه فوری پزشکی و سلامت روحی و روانی درمان به یک زندانی.

در کالیفرنیا فیلم از زندان دوربین است که به ندرت به موضوع آزادی تحت دولت سوابق قانون است. ضبط گارسیا در دسترس بود به Marketplace چون خانواده اش تا به حال با موفقیت شکایت کرد Riverside County برای به دست آوردن دسترسی به آنها را برای خود کت و شلوار مدنی در مقابل این شهرستان است.

ما درخواست سوابق همچنین به ما امکان دسترسی به هزاران صفحه از پرونده های مربوط به گارسیا مرگ است. ویدیو و کسانی که سوابق شکل پایه ای برای متن داستان ما در حال انتشار هستند. دیگر اسناد و مدارک به ویژه مدارک گارسیا وضعیت پزشکی و درمان شدند نکردن این شهرستان است.

کار بیش از چندین ماه تیم ما تصویری از روزنامه نگاران حذف شده از طریق 17 ساعت فیلم برای لحظات کلیدی از گارسیا را با خود بردهاند. اهداف ما در ویرایش این فیلم بودند ذاتا در تضاد است. ما می خواستم به نشان می دهد دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در حالی که حذف یا پنهان کردن صحنه های که در آن تصاویری از درد و رنج بودند بلاعوض بیش از حد گرافیک یا نه مربوط به داستان است. متاسفانه برخی از سخت تر به تماشای معابر فیلم در میان بسیاری مرتبط است.

همانطور که ما توضیح به خوانندگان پس از سوالات مطرح شده در مورد داستان قبلی مربوط به تصویری از یک مرگ در بازداشت ما امیدواریم که در چنین مواردی به کار با خانواده به درک دیدگاه های خود هشدار می دهند و آنها را از آنچه که در مورد می شود ساخته شده است.

اما یک عضو گارسیا خانواده کاهش یافته است برای دیدن این ویدئو و یا محتویات آن شرح داده شده به آنها. یکی از اعضای خانواده خواسته به این ویدئو را ببینید و بعد از تماشای آن کاهش یافته است به نظر.

عدم همکاری کامل از Garcias مطرح یک سوال پیچیده از اخلاق روزنامه نگاری. فاقد کامل خانواده مشارکت ما سعی در به تعادل منافع عمومی در گزارش یک مرگ مشکوک در زندان در برابر پتانسیل اثر یک داستان ممکن است در بستگان ما قادر به مصاحبه.

در پایان, ما پایین آمده اند در کنار دادن کمال ممکن است حساب از چه داستان ما از نظر “مکرر تراژدی — یک فرد روانی در بحران مرگ در اجرای قانون بازداشت است.” این ویدیو می تواند حادثه به کسانی که آن را ببینید. آن را به تصویر می کشد سخت درمان و در عین حال فرد دیگری از رنگ در دست اجرای قانون است. برخی استدلال کرده اند که رسانه ها باید جلوگیری از انتشار تصویری از اجرای قانون مقامات تحمیل آسیب در سیاه و سفید و یا قهوه ای بدن. در حالی که دیدگاه ما امیدواریم که که اهمیت این داستان بیشتر درد باعث می شود.

تاریخ Riverside County دست زدن به آن زندان های محلی نیز وزن در ما تصمیم به انتشار گزیده ای از ویدئو. در سال 2016 یک قاضی فدرال به تصویب یک حل و فصل که در آن شهرستان وعده داده شده به بهبود سلامت روان و مراقبت های پزشکی برای زندانیان. ما آموخته است که این شهرستان هرگز به اشتراک گذاشته سوابق مربوط به گارسیا مرگ با دادگاه منصوب-نظارت مسئول ساخت مطمئن شوید که مقامات محلی انطباق با شرایط این قرارداد. و البته شهرستان استفاده می شود نزدیک به 1 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان برای حفظ صورت از نمایش عمومی.

ما درک می کنیم که انتشار این فیلم و داستان می آید در خصوص متهم حاضر در کشور ما حساب در مورد مسابقه و اجرای قانون است. خوانندگان می توانند مشروع بپرسید که چرا ما در حال انتشار یک داستان در حال حاضر در مورد مرگ در بازداشت سه سال پیش. استاندارد روزنامه نگاران پاسخ “ما نشر داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال آماده” است که در واقع درست در این مورد. تیم ما از بیتی, Gabrielson لوکاس Waldron, کتی کمپل و نادیا Sussman کار کرده اند بی حد و حصر ساعت به تفاوت های ظریف در این فیلم کوتاه دقیقا درست است. ما به آن نقطه تنها در روز های اخیر.

به عنوان سردبیر ProPublica, من به اذعان یکی دیگر از انگیزه. ما در حال انتشار در حال حاضر دقیقا به این دلیل که مربوط به مکالمه مداوم در مورد چگونه ما مطمئن شوید که مأموران اجرای قانون سوء استفاده نمی کند بسیار زیاد آنها قدرت بیش از افراد. قتل فلوید اتحاد پیوست که موضوع برای پلیس از جوامع است. آن را فقط به عنوان مهم است که ما بحث ملی شامل چه اتفاقی می افتد خارج از دید عمومی به بیش از 2.3 میلیون نفر در پشت میله های زندان آمریکا زندان و زندانها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de